محصولات جدید!!

تحویل سفارش

در تهران این امکان هست که سفارش شما در همون روز و به فاصله ی چند ساعت بعد از ثبت سفارش شما تحویل بشه ، به شرط اینکه سفارش شما قبل از ساعت 14:00 ثبت شده باشه و بعد از این ساعت به روز بعد موکول میشه. در زمان ثبت سفارش ، شما نوع و زمان ارسال رو انتخاب میکنید و بر اساس اون سفارش شما در روز و بازه ی زمانی انتخابی به دستتون میرسه . همینطور میتونید در ساعات اداری گزینه ارسال با الوپیک رو انتخاب کنید تا سفارش شما با هزینه خودتون در زمان سریعتری به دستتون برسه . 

تحویل سفارشات توسط سفیر موتور سوار پُرُوِ انجام میشه به این صورت که کالاهایی که ثبت کردید (حد اکثر 5 کالا )به آدرس شما آورده میشه و در مدت 10 تا 15 دقیقه میتونید از نزدیک ببینید و پرو کنید و هرکدوم رو خواستید بردارید و مبلغش رو به سفیر پرداخت کنید .با توجه به اینکه هر سفیر چندین سفارش رو به مقاصدشون میبره امکان ارسال سفارش راس یک ساعت دقیق در این شیوه وجود نداره و از شما خواهش میکنیم در طول بازه انتخابی در آدرستون باشید تا سفارشتون به شما تحویل بشه . اگر نیاز دارید حتما سفارشتون راس یک ساعت خاص به دستتون برسه باید از روش ارسال با الوپیک یا پروموبیل استفاده کنید .  

اگر از سرویس پروموبیل استفاده میکنید همکاران ما با شما تماس میگیرند و در زمان مورد نظرتون فروشگاه سیار رو به آدرس شما ارسال میکنند تا بتونید خریدتون رو به راحتی از این فروشگاه سیار بطور حضوری انجام بدید !

تحویل سفارشها در شهرهای دیگه غیر از تهران از طریق سیستم  پستی انجام میشه که بسته به محل زندگی شما متفاوته و موقع ارسال سفارش به شما اطلاع رسانی میشه . بعد از دریافت بسته میتونید از نزدیک ببینید و امتحان کنید و به هر صورت مناسبتون نبود تا 24 ساعت فرصت دارید اون رو تحویل پست بدید تا تعویض یا مرجوع بشه .

تعویض یا مرجوعی کالا در شهرستان