خرید مانتو بهاره

برای خرید مانتو برای فصل بهار رنگ و مدل، سبک و خنکی مانتویی را که برای فصل بهار انتخاب کرده اید را در نظر داشته باشید.

رنگ روشن برای مانتو بهاره

از آنجایی که با آغاز فصل فروردین و شروع بهار هوا کمی رو به گرمی می رود پس انتخاب رنگ های تیره را کنار گذاشته و به سراغ رنگ های روشن بروید.

انتخاب رنگ تیره برای مانتو بیشتر در فصل های پاییز و زمستان مناسب می باشند که  بتوانند گرما را در خود حفظ و نگهداری کنند تا سرمای فصل باعث اذیت و بیماری شما نشود. علاوه بر این ها استفاده از رنگ های روشن با آغاز سال جدید می تواند روحیه شما را نیز عوض کرده و حس بهتری را به شما انتقال دهد.

پس انتخاب رنگ تیره برای مانتو بهاره را فراموش کنید. اگر دوست ندارید که از رنگ های خیلی شاد استفاده کنید می توانید از رنگ هایی مانند: رنگ سبز، آبی آسمانی، آبی کاربونی، پوست پیازی، آجری و.... استفاده کنید.

مانتو بهاره

سبک و خنک بودن مانتو بهاره

مسئله دیگر که برای خرید مانتو بهاره باید در نظر داشته باشید جنس مانتو می باشد که باید خنک و سبک باشد. اگر قرار باشد که مانتوهایی را انتخاب کنید که این ویژگی را ندارد همان مانتوهایی که در فصل زمستان و پاییز استفاده می کردید را می توانید برای فصل بهار هم استفاده کنید.

بهترین جنس پارچه ای که برای مانتوهایی بهاره می توانید انتخاب کنید، پارچه های نخی، ابریشمی نازک، کنف، لینن و پارچه پشمی تراپیکال می باشد.

مانتو بهاره مشکی

اکثر خانم ها به خاطر اینکه در محیط هایی کار می کنند که از لحاظ پوشش محدودیت دارند و نمی توانند از مانتوهای رنگی استفاده کنند و یا اینکه به خاطر بالا رفتن سن ترجیح می دهند که از رنگ های تیره بیشتر استفاده کنند، برای فصل بهار هم مانتوهای مشکی را انتخاب می کنند.

البته داشتن یک مانتو مشکی مناسب برای هر خانمی لازم می باشد.

پس برای انتخاب مانتو مشکی در فصل بهار هم جنس آن را از نظر خنکی و سبکی حتما در نظر داشته باشد زیرا خود رنگ مشکی نور آفتاب و گرما را به خود جذب خواهد کرد حال اگر پارچه مانتو مشکی شما هم کمی سنگین باشد شدت این گرما را برای شما بیشتر می کند.

خرید مانتو

 شیک ترین مدل مانتو بهاره

مدل مانتویی که انتخاب می کنید در وهله اول باید متناسب با اندام شما باشد. 

برای خانم هایی که دارای پایین تنه چاق می باشند طبیعتا مانتوهایی که جذب هستند اصلا گزینه مناسبی نیست و بهتر است که این خانم ها از مانتوهایی استفاده کنند که بخش پاین تنه گشاد و چین داری دارند که با پوشیدن آن ها اندام ها خوش فرم تر نشان داده خواهد و چاقی پایین تنه به چشم نمی آید.

اما اگر دارای بالا تنه چاقی هستید مانتوهایی را انتخاب کنید که حالت راسته و گشاد دارند.

دسته سوم خانم های خوش  اندام و خوش استایلی هستند که هر نوع مدل مانتویی را که دوست داشته باشند می توانند بر تن کنند و با مشکلی مواجه نسیتند.

بنابراین شیک ترین مانتویی که می توانید برای فصل بهار انتخاب کنید مانتویی است که در آن احساس راحتی کنید و مناسب اندام شما باشد.

نکته مهم دیگری برای انتخاب شیک ترن مدل مانتو بهاره و سایر فصل ها این است که باید مانتو مناسب قد شما باشد. یعنی مانتو نه خیلی برایتان بلند باشد و نه خیلی کوتاه.