مانتو جلو باز
خرید مانتو جلو باز مجلسی
انتخاب مانتو جلو باز مجلسی متناسب اندام
انتخاب مانتو مجلسی جلو باز با توجه به سبک
جذاب تر شدن مانتو جلو باز مجلسی
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به مانتو جلو باز مجلسی

مانتو جلو باز

برای دوخت مانتوهای جلو باز از پارچه های نخی، حریر، کتان، ریون و انواع دیگر پارچه های خنک و سبک استفاده می شود. این نوع مانتو ها را می توان به روش های مختلفی با لباس های مختلفی ست کرد.

این روزها مانتو جلو باز اولین انتخاب خانم ها در زمان خرید مانتو می باشد. زیرا به راحتی می توانند آن ها را با لباس های مختلفی مورد استفاده قرار دهند.

مانتو جلو باز انواع مختلفی دارد که ما می خواهیم در این مقاله درباره مانتو جلو باز مجلسی بیشتر با شما صحبت کنیم.

مانتو جلو باز

خرید مانتو جلو باز مجلسی

در گذشته زمانیکه می خواستید به یک میهمانی یا یک جشن مخصوص که دعوت شده اید بروید برای اینکه پوشش مناسبی داشته باشید از مانتوهای سنگ دوزی شده و یا گلدوزی شده به عنوان یک مانتو مجلسی استفاده می کردید که اغلب آن ها از جنس پارچه های سنگین و گرم دوخته شده بودند.

اما امروزه طراحی و دوخت مانتوها گسترش بسیار زیادی داشته است و تنوع آن ها هم زیاد شده است.

این روزها دیگر نیاز نیست که شما از مانتوهای سنگین و سنگ کاری شده به عنوان یک مانتو مجلسی استفاده کنید. شما می توانید با توجه به فصول سال مانتو مجلسی مورد نیاز خود را تهیه کنید.

یکی از انواع مانتوهای مجلسی که طرفداران بسیاری هم دارد مانتو جلو باز مجلسی می باشد که خیلی راحت می توانید آن را روی لباس مجلسی خود پوشیده و به جشنی که دعوت شده اید بروید.

با توجه به این موضوع که مانتو یکی از اصلی ترین لباس هایی می باشد که خانم ها در کشورهای اسلامی از آن استفاده می کنند بنابراین باید دارای تنوع، رنگ بندی و کیفیت بسیار بالایی باشد

خرید مانتو مجلسی جلو باز

 • انتخاب مانتو جلو باز مجلسی متناسب اندام

یکی از مواردی که در زمان خرید مانتو جلو باز مجلسی باید به آن توجه داشته باشید انتخاب مانتو مناسب با اندام شما می باشد.

به طور کلی باید به این نکته هم اشاره داشته باشیم که پوشیدن مانتوهای جلو باز هیچ محدودیت سنی ندارد و شما در هر سن و سالی که باشید می توانید از این نوع مانتوها استفاده نمایید. اما باید به فرم اندام خود هم توجه داشته باشید تا بتوانید مانتویی را انتخاب نمایید که در آن احساس راحتی داشته باشید زیرا اکثر مدل های این نوع مانتو ها ممکن است که شما را بزرگتر از آن چه که هستید نشان دهد. به همین خاطر سایز این مانتوها در انتخاب آن ها تاثیر بسیار زیادی  دارد.

مثلا اگر شما از آن دسته افرادی هستید که شکم دارید باید مانتو جلو باز مجلسی را انتخاب کنید که کمر دار باشد زیرا که این سبک مانتوها می توانند چاق بودن و شکم دار بودن شما را پنهان کند.

مانتو جلو باز متناسب با اندام شما

 • انتخاب مانتو مجلسی جلو باز با توجه به سبک

قبل تر هم به این موضوع اشاره کرده ایم که مانتوهای جلو باز مجلسی سبک های مختلفی دارند و تنوع سبک در این نوع مانتوها بسیار زیاد می باشد.

شما با توجه به سلیقه ای که دارید می توانید مانتویی را انتخاب کنید که با سلایق شما همخوانی داشته باشد. بیشتر مانتو مجلسی های جلو بازی که در بازار وجود دارند ترکیبی از سبک کلاسیک و مدرن می باشند که هر کدام جذابیت های خاص خود را دارا می باشند.

توجه به سبک مانتوهای جلو باز

جذاب تر شدن مانتو جلو باز مجلسی

مسئله ای که ذهن شما را در زمان خرید مانتو جلو باز به خود مشغول خواهد کرد این است که چه لباسی مناسب است که برای زیر آن استفاده کنید؟ بدون شک این انتخاب برای مانتو جلو باز مجلسی سخت تر هم خواهد شد.

اگر مانتو مجلسی جلو باز شما ساده می باشد و طرح خاصی ندارد می توانید زیر آن لباس هایی را بپوشید که جنس پارچه آن ها براق بوده یا دارای طرح های برجسته می باشد.

اما اگر مانتو شما طرح دار است از لباس های ساده استفاده کنید زیرا اگر همراه مانتو طرح دار جلو باز لباس های طرح دار هم استفاده کنید خیلی شلوغ خواهد شد و جلوه زیبایی هم ندارد.

جذابترین مانتو جلو باز مجلسی

در نهایت اینکه 

برای انتخاب مانتو جلو باز مجلسی حتما به فصل و مکانی که می خواهید از مانتو خود استفاده کنید توجه داشته باشید. جنس پارچه مانتویی که انتخاب می کنید اهمیت بسیار زیادی دارد.

بنابراین حتما در زمان خرید این سبک مانتوها به نکات و مواردی که در یک انتخاب بهتر به شما کمک می کنند توجه زیادی داشته باشید.

مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com در این زمینه بیشتر راهنمای شما خواهند بود و به سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما پاسخ خواهند داد.

سوالات مربوط به مانتو مجلسی جلو باز
 1. مانتو مناسب برای خانم های کشیده و قد بلند چه سبک مانتویی است؟
  مدل مانتوهای کمردار تنگ گزینه ی خوبی برای این دسته از خانم ها می باشد.
 2. مانتوهایی با پارچه های طرح دار برای چه افرادی مناسبتر است؟
  این مدل مانتوها برای خانم هایی با اندام صاف و بدون برجستگی گزینه خوبی است.
 3. رنگ مانتو چقدر می تواند در انتخاب آن تاثیر گذار باشد؟
  رنگ تا حدود زیادی سلیقه ایست اما تاثیر زیادی در انتخاب شما دارد. پیشنهاد می کنیم که رنگ مانتو را با توجه به رنگ پوست خود انتخاب کنید