1- آبی کم رنگ

یک استایل به رنگ آبی کمرنگ برای تابستان بسیار مناسب است. پیشنهاد می کنیم که یک پیراهن گشاد آبی آسمانی تهیه کرده و به عنوان یک استایل کاملا کاربردی و زیبا در تابستان روی آن حساب کنید.

2- زرد

رنگ زرد هم جزو بهترین رنگ های لباس برای تابستان میباشد. رنگ زرد به راحتی قابل ترکیب و ست کردن با رنگ های دیگر است؛ از این رو می توانید همیشه از این رنگ استفاده کنید.

3- قرمز

جذابیت رنگ قرمز را به هیچ عنوان نمی توان انکار کرد. رنگ قرمز یک رنگ برجسته و جسورانه است و پوشیدن آن نوعی اعتماد به نفس به فرد می دهد و البته پوشیدن این رنگ اعتماد به نفس هم میخواهد. اگر دوست ندارید که سر تا پایتان با لباس قرمز پوشیده شود ، می توانید رنگ قرمز را با یک رنگ تابستانی دیگر ترکیب کنید.

4- سفید

اگر به دنبال یک انتخاب ساده و درست برای تابستان هستید، رنگ سفید را بهترین گزینه هست. رنگ سفید خنک ترین رنگی است که می توان در این فصل گرم پوشید. هم می توانید یک استایل سر تا پا سفید داشته باشید و هم در یکی از آیتم هایتان از رنگ سفید استفاده کنید،در پوشیدن رنگ سفید عجله کنید تا تابستان هنوز تموم نشده .

5- صورتی کمرنگ

صورتی کمرنگ یک گزینه ملیح، زیبا و در عین حال خاص و جذاب است. اگر می خواهید استایل تابستانی تان را از تک رنگی و سادگی خارج کنید، یکی دیگر از رنگ های تابستان را با صورتی ترکیب کنید و لذت استایل شیک و خنک تابستانی را تجربه کنید.

6- جین

اگر از طرفداران جین هستید، می توانید آن را در تابستان نیز بپوشید. برای داشتن یک ترکیب جذاب، شلوار جین تان را با یک بلوز به رنگ های تابستان که ذکر شد ست کنید.

7- لیمویی

لیمویی هم یک رنگ ملیح و با نمک است. اگر دوست داشته باشید می توانید یک استایل سر تا پا با این رنگ تابستانی داشته باشید؛ در غیر این صورت می توانید لیمویی را با دیگر رنگ های زیبا ست کرد.

8- سرخابی

رنگ سرخابی از دیگر گزینه هایی است که  برای تابستان میتواند انتخاب مناسبی باشد. برای جذابیت بیشتر میتوانید سرخابی را با رنگ سفید بپوشید.