اولین اشتباه که اکثر خانم ها در زمان خرید مانتو با آن مواجه می شوند و باعث می شود که اکثریت آن ها از خرید خود پشیمان شوند انتخاب مانتو نامناسب می باشد. سایت پِرو تمام تلاش خود را کرده است که جدیدترین مدل های مانتو را برای خانم های قد بلند، کوتاه قد، درشت اندام و ریز اندام عرضه کرده و راهنمای آن ها برای انتخاب و خرید مانتو مناسب می باشد

مانتو مناسب اندام

مدل و رنگ مانتو را چطور انتخاب کنیم؟

پیش تر هم برایتان عنوان کرده بودیم که انتخاب مانتو مناسب فرم و اندام کار تقریبا سخت و دشواری می باشد که اکثر خانم ها با این مسئله بسیار درگیر می باشند زیرا که نمی دانند چطور می توانند مانتویی را انتخاب کنند که از هر لحاظ برای آن ها مناسب باشد.

برای انتخاب و خرید مانتو مناسب فرم اندام و رنگ پوست خود را در نظر داشته باشید و با توجه به این دو ویژگی اصلی برای خرید مانتویی که می خواهید اقدام کنید در نظر گرفتن این دو مسئله می تواند به شما در خرید مانتو برای خانم های ریز اندام نیز کمک بسیاری کند.

مانتو مناسب خانم های ریز اندام

طبیعتا می دانید که هیچ مسئله ای بدتر از این نمی باشد که لباس و مانتویی را که شما انتخاب می کند مناسب اندام شما نباشد و به اصطلاح وقتی آن را می پوشی در تن شما زار بزند.

انتخاب یک لباس نامناسب و یا مانتوهای فری سایز نمی توانند کاری کنند که اندام شما بهتر نمایش داده شدن و لبتس زیبایی خاصی در تن شما داشته باشد.

پیشنهادی که ما و اکثر طراحان مُد لباس به این خانم ها می توانیم بدهیم این است که از پوشیدن و انتخاب لباس و مانتو بزرگتر از سایز واقعی خود جدا خودداری کنند. زیرا که سرشانه های افتاده و لباس گشاد اصلا انتخاب مناسبی برای خانم های کوتاه قد و ریز اندام نمی باشد.

خرید مانتو مناسب اندام

حتما با خودتان می گویید که چقدر انتخاب در چنین شرایطی کار سخت و دشواری است. اما باید به شما بگوییم که در صورت داشتن اطلاعات و آشنایی کافی با فرم اندام خود خیلی راحت می توانید مانتو مناسبی را برای خود انتخاب کنید. مثلا انتخاب یک مانتوی ساده که قالب تن شما باشد مناسب ترین انتخاب است. پس همیشه سعی کنید خرید مانتو برای خانم های ریز اندام را به گونه ای انجام دهید که مانتوهای انتخابی فیت تن آن ها باشد.

خرید مانتو برای خانم های ریز اندام

خرید مانتو برای خودتان کار سختی است چه برسد به آنکه بخواهید برای شخص دیگری به عنوان هدیه مانتو بخرید. البته خرید هدیه های این چنینی با کمی راهنمایی به آسانی امکان پذیر می باشند.

ما در ادامه شما را راهنمایی خواهیم کرد که خرید مانتو برای خانم های ریز اندام را چگونه انجام دهید تا بتوانید با یک انتخاب مناسب شخص مورد نظرتان را سورپرایز کنید.

به خاطر داشته باشید که خانم هایی که دارای قد کوتاه و اندام ریزی می باشند باید مانتوهایی را استفاده کنند که قد آن ها را بلندتر از آنچه که هست نشان دهد. بنابراین برای خرید مانتو حتما نکات و موارد زیر را در نظر داشته باشید.

مانتو مناسب خانم های ریز اندام

  • خانم های ریز اندام و کوتاه قد بهتر است از مانتوهای راه راه عمودی استفاده کنند چرا که مانتوهای این فرمی به خاطر خط های عمودی که دارند آن ها را درشت تر و بلندتر نشان می دهند.
  • برای خانم های ریز اندام مانتوهای خیلی بلند مناسب می باشد زیرا باعث می شود که ریز بودن آن ها کمتر به چشم آید. مانتوهایی که قد آنها روی زانو می باشد یک گزینه انتخابی مناسب است
  • مانتوهای گشاد و کلوش را فراموش کنید. این مانتو ها شما را چاق و کوتاه نشان می دهند به جای آن بهتر است مانتوهای چروک را انتخاب کنید
  • خانم های کوتاه قد و ریز اندام بهتر است که مانتوهای ساده و تنگ که قالب تن آن ها می باشد را انتخاب کنند.