تا به حال شده که برایتان پیش آمده باشد با پوشیدن مانتویی به شما گفته باشند که این سبک مانتو سن شما را بالا برده است و یا برعکس پوشیدن این سبک مانتو باعث شده که سن شما کمتر نشان داده شود؟ بیاید؟

اغلب خانم ها از اینکه سنشان بیشتر از آنچه که هستند نشان داده شود احساس خوبی ندارند به همین خاطر همیشه دنبال مدل لباس ها و رنگ هایی هستند که تاحدودی سن آن ها را کمتر از سن واقعیشان نشان دهد.

اگر شما هم جزء این دسته از خانم ها هستید و دوست دارید که همیشه جوان تر و پرانرژی تر باشید  ما برایتان در سایت پُرو یک پیشنهاد داریم.

پیشنهاد ما به شما این است که مانتوهای مدل دخترانه انتخاب کنید و آن ها را به جمع سایر مانتوهایی که در داخل کمد خود دارید اضافه کنید.

ما می خواهیم امروز شما را با انواع مدل های مانتو دخترانه آشنا کنیم.

مانتو اسپرت دخترانه

مانتو دخترانه

مانتو دخترانه دارای انواع مختلفی می باشد که ما امروز شما را با مدل اسپرت، مجلسی و برخی دیگر از مدل های دخترانه آشنا خواهیم کرد. 

مدل مانتو دخترانه اسپرت 

خب می خواهیم به سراغ مانتوهای مدل اسپرت دخترانه برویم که از پرکاربردترین و پرطرفدارترین مدل مانتو در بین هزاران مدل مانتوهایی است که در فروشگاه ها و بازار وجود دارند.

اگر می خواهید ظاهر و استایل به روز و خاصی داشته باشید مدل مانتو دخترانه اسپرت  یک انتخاب مناسب برای شما است. 

این مسئله را به خاطر داشته باشید مدل مانتوهای دخترانه ای که ما درادامه به شما معرفی خواهیم کرد را به راحتی و با در نظر گرفتن نکات مهمی که باید در زمان خرید مانتو به آن ها توجه داشته باشید می تواند در فروشگاه های معتبر و مد روزی تهیه کنید و یا با الگو برداری از آن ها با انتخاب یک پارچه مناسب خودتان برای دوخت آن دست به کار شوید.

مانتو تابستانه

مانتو دخترانه اسپرت طرح دار 

بعد از مدل مانتو دخترانه اسپرت یکی دیگر از مدل هایی که می توانید به عنوان مانتو دخترانه انتخب کنید مانتو اسپرت طرح دار می باشد. این مدل مانتوها طرح های ریز و شلوغی دارند که جذابیت خاصی به این سبک مانتو دخترانه داده است.

پیشنهاد پُرو به آن دسته از دوستانی که قصد دارند خودشان مانتو طرح دار را بدوزند این است که در انتخاب پارچه برای این مدل مانتو خلاقیت از خود نشان دهند و به جای انتخاب پارچه های ساده به سراغ پارچه های طرح دار و. هیجان انگیز بروند. 

مانتو دحترانه اسپرت گشاد 

مانتوهای اسپرتی که دختر خانم ها انتخاب می کنند انواع و سبک های بسیار متنوع و زیبایی دارد. یکی دیگر از مدل های مانتو اسپرت دخترانه که می خواهیم به شما معرفی کنیم. مانتو اسپرت گشاد می باشد.

بدون شک مانتوهایی که دارای برش های عصایی، چسبان و اندامی می باشند برای دختر خانم های کم سن و سال نمی تواند گزینه مناسبی باشد. به جای این مانتو ها شما می توانید مانتوهای گشاد را امتحان کنید. مانتوهایی که تا حدی شبیه به پیراهن های مردانه می باشند و برای تیپ های اسپرت یک گزینه انتخابی مناسب برای دختر خانم ها می باشد.

مانتو دخترانه طرح درا

مانتو دخترانه گلدوزی

بعد از مانتوهای اسپرت دخترانه که چند مدل مختلف از آن را به شما معرفی کردیم می خواهیم به سراغ سایر مدل مانتوهای دخترانه برویم.

مانتو دخترانه گلدوزی شده یکی از مدل های شیک دخترانه می باشد که در طراحی و دوخت آن ها تزئینات خاص و منحصر به فردی به کار رفته است.

مانتو دخترانه رنگی‌رنگی

 پوشیدن و انتخاب مانتوهای رنگی رنگی از گزینه هایی است که بیشتر دخترها در زمان خرید مانتو به آن توجه زیادی دارند.

مانتوهایی با پارچه های رنگی شاد و روشن این سبک مانتو ها به گونه ای طرحی و دوخته شده اند که باعث می شود سن شما کمتر از سن واقعیتان به نظر آید.

اما یک مسئله ای که وجود دارد این است که اغلب دختر خانم ها از پوشیدن رنگ های جیغ و روشن ترس دارند به همین خاطر ترجیح می دهند به جای انتخاب مانتو با یک رنگ روشن و جیغ از مانتوهایی که ترکیب چند رنگ شاد و روشن در آن ها استفاده شده است را انتخاب کنند.

مدل مانتو دخترانه کوتاه

مانتو دخترانه کوتاه چین‌دار 

انتخاب مانتو کوتاه را اکثر خانم ها و دختر خانم های جوان انجام می دهند که باید بگوییم انتخاب این مدل مانتو ها برای خانم هایی که سنی از آن ها گذشته است نمی تواند گزینه مناسبی باشد یا حتی گزینه خوبی برای خانم های قد بلند ریز اندام هم نیست.

اما می تواند جزء گزینه های انتخابی دختر خانم های کم سن و سال باشد. مانتوهای کوتاه مدل های مختلفی دارند که مدل چین دار آن بیشتر مناسب دختر خنم های جوان می باشد.

چین این مدل مانتوها میتواند سلیقه ای باشد یعنی یا به شکل طبقه ای یا چین های پلیسه ای روی دامن مانتو. این سبک مانتو کوتاه چین دار برای دختر خانم های کم سن و سالی که لاغر و قد کوتاه هستند می تواند بهترین گزینه انتخابی برای تنوع در بین مانتوهایی که انتخاب می کنند باشد چرا که باعث پُر تر نشان دادن بدن آنها می شود.

مدل مانتو دخترانه مجلسی 

خب همیشه هم که دختر خانم ها نباید مانتوهای اسپرت بپوشند. بالاخره زمانیکه به یک میهمانی رسمی دعوت می شوند پوشیدن مانتو مجلسی بهتر و زیباتر از مانتوهای اسپرت می باشد

مانتو مجلسی دخترانه همچون مانتوهای مجلسی که خانم های سن بالاتر می پوشند خیلی شلوغ نیست و با طراحی ساده ای دوخته شده اند که مدل های مختلفی هم دارند. 

مانتو مجلسی مناسب دختر خانم ها

انواع مدل مانتو دخترانه مجلسی

  • مانتو مجلسی دخترانه اپُل دار
  • مانتو مجلسی دخترانه آستین خمره ای

مانتو دخترانه مجلسی اپل‌دار

اولین مدل از مانتوهای مجلسی دخترانه که میخواهیم به شما معرفی کنیم، مانتوهای اپُل دار دخترانه می باشد. در مانتوهای مجلسی دخترانه یک اپُل به سرشانه اضافه می شود تا جلوه و شکوه خاصی به مانتو داده شود مخصوصا اگر مدل مانتو مجلسی، مانتو کتی کوتاه دخترانه باشد

مانتو دخترانه مجلسی آستین خمره‌ای

داشتن آستین های خمره ای برای مانتوهای دخترانه به فرم مجلسی بودن آن ها کمک میکند. اپُل و آستین های خمره ای از المان های فشن در سال های گذشته می باشد که این روزها برای طراحی و دوخت مانتوهای مجلسی دخترانه از آن ها استفاده می شود.