خرید مانتو کتی 

اغلب خانم ها به دلیل اینکه مانتوهای کتی قد کوتاهی دارند و تقریبا شبیه به کت تک می باشند از خرید مانتو و انتخاب آن سرباز می زنند اما برخی دیگر این سبک مانتوها را به دلیل اینکه می توانند به راحتی آن را با سایر لباس های خود ست کنند جزء علاقه مندی های خود در میان سایر مانتوها می دانند.

البته فرق چندان زیادی بین مانتوهای کتی با کت های رسمی وجود دارد شاید تنها تفاوت آنها در جنس پارچه و دوخت آن باشد.

خب این امر کاملا طبیعی است که برای دوخت کت های تک از پارچه های مرغوب تر و طیف رنگ های کمرنگ استفاده شود که کیفیت بالایی هم دارند. اما برای دوخت مانتو کتی هم این موارد حتما در نظر گرفته خواهد شد

مانتو کتی اسپرت

تفاوت کت اسپرت با مانتو کتی 

دانستید که مانتوهای کتی مدلی از مانتو هستند که دوخت و طراحی آن ها تا حدودی شبیه به کت های تک می باشد. 

همانطور که می دانید کت های تک نیز انواع مختلفی دارند که طراحی و دوخت هریک از آن ها با دیگری متفاوت می باشد.

ما می خواهیم درباره کت اسپرت و تفاوت میان آن ها با مانتو کتی با شما عزیزان صحبت کنیم.

کت های اسپرت همانطور که از نامشان مشخص است یک انتخاب لوکس برای افرادی است که بیشتر تیپ های اسپرت و ساده را می پسندند. کت‌های اسپرت نسبت به مانتو کتی، تنوع رنگ و جنس بیشتری دارند و مناسب موقعیت‌های رسمی نیستند.

مانتوهای کتی تا حدودی رسمی تر از کت های اسپرت می باشند یعنی چیزی بین حالت رسمی و غیر رسمی هستند که شما می توانید با انتخاب یک شلوار، دامن و یا پیراهن مناسب ست کاملا شیکی را برای خود داشته باشید.

مانتو کتی چهارخونه

مدل های مختلف مانتو کتی

مانتو کتی چهارخونه

سبک و مدل دیگری از مانتوهای کتی که می خواهیم به شما معرفی کنیم مانتوهای کتی چهارخونه می باشند. این مانتوها در عین طرح‌دار بودن، کلاسیک هستن و راه‌های زیادی برای استایل دادن به آن وجود دارد. این مدل مانتوهای کتی را می توانید با یک شلوار سفید ست کرده و استایل جذابی داشته باشید. انتخاب دیگری که می توانید برای مانتو کتی چهارخانه داشته باشید ست کردن آن با شلوارهای جگری رنگ می باشد که یک جذابیت خاصی دارند

مانتو کتی با رنگ شاد

مانتوهای کتی در ابتدا به رنگ‌های خنثی مثل سیاه، سرمه‌ای و آبی طراحی و دوخته شده اند.  اما امروزه در همه‌ی رنگ‌ها و طرح ها دیده می‌شوند. مخصوصا مانتو کتی که برای فصل تابستان طراحی و دوخته می شوند تنوع جنس و رنگ بسیار بالایی دارند. شما می توانید مانتوهای کتی را با رنگ های شاد از جنس ابریشم، کتان و لینن انتخاب کرده و ست زیبایی را برای آن در نظر بگیرید.

مانتو کتی مجلسی

ست کردن مانتو کتی

با انواع مدل های مانتو کتی و تفاوتی که میان این مدل مانتوها با کت های اسپرت وجود دارد آشنا شده اید. بدون شک برایتان این سوال پیش خواهد آمد که در صورت خرید مانتو کتی باید آن را با چه چیزی ست کنیم.

خوبی مانتوهای کتی این است که هم می توانید آن ها را با شلوارهای مناسب همچون شلوار جین ست کنید و هم با توجه به جنس مانتو کتی که دارید و با توجه به فصلی که می خواهید از مانتو کتی خود استفاده کنید دامن و پیراهن مناسب با آن را انتخاب کرده و ست بسیار زیبا و جذابی را طراحی کنید.

محصولات مانتو کتی

مانتو کتی فیروزه ایمانتو کتی فیروزه ای

مانتو ژاکارد کتی آبی
مانتو ژاکارد طلایی آبی