ویژگی  مانتو فرم اداری تابستانی

مهمترین خصوصیت مانتو فرم تابستانی نوع پارچه ای است که برای دوخت و طراحی آن مورد استفاده قرار گرفته است. بدون شک این سبک لباس های اداری زمانی قابل استفاده می باشند که خنک باشند و پارچه آن ها از جمله پارچه هایی باشند که توانایی عبور جریان هوا را داشته باشند.

با افزایش پیدا کردن دمای هوا در این روزهای سال استفاده و انتخاب پارچه هایی که از الیاف طبیعی دوخته شده اند بسیار مناسب تر از مانتوهای اداری دوخته شده با پارچه های الیاف مصنوعی می باشد. چرا که استفاده از پارچه هایی که دارای الیاف های مصنوعی می باشند علاوه بر اینکه نمی توانند هوا را به خوبی از خود عبور دهند ممکن است ایجاد حساسیت پوستی در فرد نیز کنند.

مانتوهای اداری که از الیاف های سبک نخی دوخته شده اند از جمله پرطرفدار ترین مانتو فرم اداری تابستانی می باشند. ماده اولیه پارچه های نخی از الیاف گیاهی و طبیعی بوده و بخوبی می توانند جریان هوا را از خود عبور دهند. این موضوع می تواند استفاده از مزایای یک لباس اداری خنک را برای خانم های شاغل  به ارمغان آورد.

جدیدترین مانتو فرم اداری تابستانی

مانتو فرم اداری تابستانی

خانم های شاغلی که از مانتو فرم اداری استفاده می کنند و در زمان خرید مانتو برای محل کار خود تنها به سراغ مانتوهای فرم می روند گزینه ای که برای آن ها در فصل های گرم سال از اهمیت بالایی برخور دار می باشد انتخاب مانتوهایی از جنس کتان می باشد که مناسب ترین پارچه در طراحی و دوخت مانتوهای فرم می باشد. الیاف کتان علاوه بر اینکه حس خنکی را در مانتو فرم تابستانی به وجود می آورد خاصیت کشسانی نیز دارد که سبب دوام مانتو شما نیز می شود.

مانتوهای اداری که در دوخت آن ها از پارچه  های کتان استفاده شده است به علت دوام بالا، قدرت انتقال هوا و ایجاد حس خنکی و نیز خشک شدن سریع از پزطرفدار ترین مانتوها می باشند که خانمهای شاغل آن را تهیه می کنند. اما در کنار این همه ویژگی مثبتی که مانتوهای اداری کتان دارند یک مشکل هم وجود دارد و آن این است که این مانتو ها زود چروک می شوند.

مانتو فرم اداری خنک

نکات ضروری در انتخاب مانتو فرم اداری تابستانی

کیفیت مانتو فرم اداری خنک در درجه اول به جنس پارچه آن بستگی دارد.

 استفاده از الیاف طبیعی در اولویت می باشد تا حس خنکی و راحتی بیشتری را ایجاد کند.

 طرح و رنگ مانتو فرم اداری تابستانی با خواسته و رنگ پوست مصرف کننده.

انتخاب و استفاده از پارچه هایی با رنگ روشن که بتواند انعکاس نور خورشید را به خوبی انجام دهد

وزن الیاف و مانتو تابستانی در راحتی استفاده از آن بسیار موثر است.

انتخاب مانتوهای فرم تابستانی سبک باعث می شود که خانم های شاغل  احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

الیاف سبک به خاطر کاهش میزان تعریق می توانند در تولید یک مانتو اداری خنک استاندارد و راحت موثر باشد.

نوع بافت مانتو فرم اداری تابستانی به گونه ای انتخاب می شود که جریان هوا به خوبی بتواند از آن عبور کند

با گرم شدن هوا انتخاب مانتو فرم اداری مناسب می تواند به بهداشت فردی نیز کمک بسیاری کند

مانتو فرم اداری شیک

اهمیت انتخاب و استفاده از مانتو فرم اداری تابستانی

همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم سازمان ها و شرکت های بسیاری در تمام دنیا برای افزایش راندمان کاری خود جزئیات و قوانین خاصی دارند که انتخاب لباس و مانتو فرم یکی از آن موارد می باشد. از آنجایی که منابع انسانی بخش اصلی یک سازمان و شرکت می باشد همیشه مورد توجه مدیریت قرار خواهد گرفت. اینکه بتوانید رضایت شغلی و احساس آرامش و آسودگی را برای کارکنان خود فراهم آورید توانسته اید برنامه های مدیریتی را هوشمندانه تر در اختیار داشته باشید.

استفاده از مانتو فرم اداری تابستانی استاندار و مناسب یکی از نکات مهمی است که می تواند در این زمینه مورد توجه سازمانها قرار گیرد. زیرا که ثابت شده است آسایش و آرامش کارکنان می تواند در ارتقای منافع سازمان تاثیر گذار باشد.

مطالب مرتبط را در ادامه مشاهده کنید

  

پارچه نخی برای مانتو

پارچه نخی برای مانتو

  

مانتو فرم هواپیمایی

مانتو فرم هواپیمایی

 

رنگ مناسب مانتو اداری

رنگ مناسب مانتو اداری