پیراهن های براق

این لباس براق با آستین گشاد نه تنها  مجلسی است بلکه مشکلات احتمالی بازوها را هم حل می کند. بهترین قسمت آن چیست؟ اگر شما بالاتنه بزرگی دارید آستین های عریض آن به شما کمک می کند. بدن شما در این لباس پوشیده‌ مبهوت کننده و باورنکردنی به نظر برسد.

 پیراهن های تنک

این لباس اگر چه کاملا تنگ و چسبان است اما بیش از حد بدن نما نیست. یقه اسکوپ و بالاتنه توری پوششی باوقار و خانمانه را به شما عرضه خواهد کرد.

پیراهن های یقه رومی

یقه رومی به یقه نامتقارن نیز شهرت دارد. افرادی که شانه های پهن و گردن کشیده دارند و دوست ندارند لباس زیر بپوشند بهتر است از این یقه استفاده کنند. این مدل برای خانم هایی که سینه های درشت دارند مناسب نیست.

پیراهن های یقه قایقی

پیراهن های یقه قایقی برای افرادی که شانه کوچک و بالاتنه ظریفی دارند مناسب‌تر است؛ به این دلیل که به پهنای شانه اضافه کرده و بالاتنه را پهن‌تر نشان می‌دهد. همچنین یقه قایقی گردن را کوتاه‌تر نشان می‌دهد؛ از این جهت برای افرادی با گردن لاغر و کشیده مدل مناسب‌تری است.

 

پیراهن مجلسی کوتاه و آستین دار

برای دوخت لباس مجلسی های کوتاه از پارچه های گیپور و ساتن و حریر و … استفاده می شود ، این مدل لباس ها در انواع مدل های طرح دار و ساده موجود هستند که انتخاب طرح و رنگ لباس مجلسی های کوتاه به سلیقه شخصی و فرم اندام شما بستگی دارد.
اگر از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری پوشیده و در عین حال ساده داشته باشید بهتر است پیراهن های مجلسی ساده را برای پوشیدن انتخاب کنید این مدل لباس های مجلسی کوتاه همچنین هیچوقت از مد نمی افتند. لباس مجلسی طرح دار کوتاه نیز از انواع لباس های زیبا و خاص برای خانم هایی شیک پوش و جذاب است و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری به روز و منحصر به فرد داشته باشید بهتر است این مدل لباس ها را  انتخاب نمایید.