انتخاب این که چه سبک کفشی را با چه مدل مانتویی می توان پوشید از مهم ترین سوال هایی است که اکثریت خانم ها  زمان خرید مانتو  در ذهن خود با آن درگیر هستند.

خب طبیعتا برای رفتن به یک میهمانی رسمی انتخاب مانتو مجلسی با کتونی ست زیبایی نمی باشد یا اینکه شما برای رفتن به دل طبیعت هرگز از کفش های مجلسی پاشنه دار با مانتو اسپرت استفاده نمی کنید.

بنابراین اینکه بدانید چه سبک مانتویی با چه مدل کفشی مناسب بوده و می توانید یک ست زیبا داشته باشید بزرگترین کمک به شماست برای اینکه همیشه ظاهری زیبا و آراسته داشته باشید.

مانتو جین

سوالات متداول 

  1. برای اینکه ست مانتو جین اسپرت و دخترانه باشد چه کفشی مناسب است؟
    اگر دوست دارید که تیپ و استایل شما با پوشیدن مانتو جین کامل دخترنه باشد گزینه مناسب این است که از کفش های عروسکی استفاده کنید
  2. مانتو لی درست است یا مانتو جین؟
    از آنجایی که عبارت لی(lee) معرف یک برند تولید کننده شلوار می باشد بهتر است که از کلمه جین استفاده کنید.
  3. مانتوهای جین برای کدام فصل سال مناسب می باشند؟
    خب با توجه به اینکه مانتو جین در دو جنس ضخیم و کلفت می باشد پس مناسب هر چهار فصل سال است و شما با یک کفش مناسب می توانید آن را در هر فصل ز سال که میخواهید بپوشید.

ست مانتو جین با صندل

کفش مناسب برای مانتو جین

یکی از مدل مانتوهایی که این روزها زیاد طرفدار دارد و از جمله مانتوهایی است که می توانید در چهار فصل سال آن را بپوشید مانتو جین یا همان مانتو طرح لی می باشد.

خوبی مانتو جین است که مناسب هر سن و سالی می باشد و به راحتی با در نظر گرفتن آناتومی اندام خود و کمی سلیقه و آشنایی درباره هارمونی رنگ ها یک ست بسیار جذاب را می توانید برای خود آماده کنید.

اما سوال مهم که امروز می خواهیم به آن بپردزیم این است که برای ست کردن مانتو جین چه مدل کفشی مناسب است؟

خوب قطعا شما باید کفشی را انتخاب کنید که بتوانید شال یا روسری خود را هم متناسب با آن و مانتو جینی که دارید انتخاب کنید.

در زمان انتخاب و ست کردن مانتو جین با کفش مناسب توجه داشته باشید که در چه رده سنی قرار دارید شاید این موضوع بهتر شما را راهنمایی کند.

از آنجایی که مدل کفش های موجود در بازار بسیار زیاد می باشند کمی انتخاب برای شما سخت خواهد شد. اما یک نکته که این سختی را برایتان آسان خواهد کرد این است که برای ست کردن مانتو جین می توانید دور کفش های پاشنه دار را خط کشیده و خیلی راحت تر به سراغ گزینه های بعدی بروید چرا که همین یک مدل کفش خودش دارای مدل های مختلف زیادی می باشد.

کفش مناسب مانتو جین اسپرت

بهترین انتخاب کفش برای مانتو جین

گفتیم که کفش های مختلف با مدل و رنگ های متنوع بسیاری در بازار وجود دارند که کمی کار شما را سخت کرده اند.

اما بهترین گزینه برای ست کردن مانتو جین با کفش مناسب، کفش های اسنیکر می باشند که می توانید با رنگ شال یا روسری خود نیز آن ها را ست کنید. گزینه ای که ما از میان رنگ های کفش اسنیکر می توانیم برای ست کردن آن با مانتو جین به شما پیشنهاد دهیم رنگ های سفید، خاکستری روشن و نقره‌ای می باشند

گزینه بعدی که می توانید از میان تنوع کفش ها برای ست خود روی آن ها حساب کنید صندل های اسپرت می باشند که این گزینه بیشتر مناسب مانتوهای جین برای فصل های گرم سال می باشد. صندلی های اسپرت و صندل های لژ دار با رنگ های خاکی، قهوه‌ای و زرشکی.

اما برای ست کردن مانتو جین در فصل های سرد سال چه کفشی برای شما می تواند مناسب باشد؟ برای فصل پاییز و زمستان گزینه مناسب نیم بوت می باشند که این نیم بوت ها می توانند کتونی های ساق دار هم باشند.

اما اگر دوست دارید که استایل دخترانه و جذاب تری داشته باشید می توانید مانتو جین خود را با یک کفش عروسکی تخت ست کنید. البته در ین مورد نباید هارمونی رنگ ها را فرموش کنید. یعنی باید رنگ کفش شما با لباسی که می پوشید هماهنگی داشته باشد.

کفش مناسب مانتو جین

جمع بندی

ست کردن مانتو جین در صوریتکه بتوانید اصولی که در بالا به آن ها اشاره کردیم از جمله توجه به هارمونی رنگ ها و شناخت آناتومی اندام خودتان کار چندان سختی نخواهد بود. بلکه یک انتخاب آسان و راحت است که شما با در نظر گرفتن اصول ست کردن می توانید آن را به خوبی انجام دهید.

اگر مانتو جینی که برای ست کردن آن به دنبال کفش مناسب هستید از مدل مانتوهای جین جلو باز می باشد به راحتی شومیزی که میخواهید زیر آن بپوشید را با توجه به رنگ های روسری و شال خود انتخاب کنید تا خیلی بهتر و راحتر بتوانید کفش مناسب با ست لباس خود را هم پیدا کنید

مطالب مرتبط را در ادامه مشاهده کنید

ست کردن مانتو جین

ست کردن مانتو جین

اصول ست کردن مانتو

اصول ست کردن مانتو