طراحی مانتو کیمونو

می دانید که برای انتخاب و خرید مانتو مناسب باید اولین چیزی که به آن توجه داشت، جنس و نوع پارچه ای است که مانتو انتخابی شما از آن دوخته و طراحی شده است.
درباره مانتو مدل کیمونو نیز این موضوع کاملا صدق می کند. زیرا که این مدل مانتو از جمله مانتوهای مناسب برای فصل تابستان می باشد. بنابراین باید از پارچه های سبک و خنکی دوخته شود. 

مانتو کیمونو طرحدار

برای دوخت مانتو کیمونو از پارچه های ساده و طرح دار اغلب استفاده می شود که جنس آن ها معمولا ابریشم و حریر می باشد. این سبک پارچه ها بسیار خنک بوده و گزینه مناسبی برای روزهای گرم سال می باشند.
از آنجایی که مانتو کیمونو برش و دوخت خاصی ندارد اگر شما کمی از خیاطی سر رشته داشته باشید به راحتی می توانید برای خودتان مانتو کیمونویی را که دوست دارید طراحی کنید.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید همین موضوع باعث شده است که مانتو کیمونو دارای تن خور مناسب و زیبایی باشد و خانم ها با هر اندامی که دارند بتوانند از این مانتو سبک و خنک در تابستان استفاده کنند.
البته نباید فراموش کرد که مدل های اسپرت و مجلسی زیادی از مانتو کیمونو در بازار وجود دارد و مدل مجلسی آن گزینه ایده آل و مناسبی برای شرکت در میهمانی ها و مجالس مختلف می باشد.

مانتو کیمونو اسپرت

سوالات مربوط به مانتو مدل کیمونو

 1. مانتو مدل کیمونو مناسب چه فصلی از سال می باشند؟
  از آنجایی که این سبک مانتو دارای طراحی و دوخت بسیار آسان و راحتی می باشد می تواند گزینه خوبی برای فصل پاییز، بهار و تابستان باشد که اکثر خانم ها از این مدل مانتو برای روزهی گرم تابستان استفاده می کنند
 2. مانتو مدل کیمونو دارای چه مدل هایی می باشد؟
  مانتو مدل کیمونو ساده دکمه دار، مانتو مدل کیمونو جلوباز، مانتو مدل کیمونو جلو بسته اسپرت، مانتو مدل کیمونو مجلسی و.... مدل های مختلف از مانتو مدل کیمونو می باشند که در بازار موجود هستند.
 3.  پارچه مناسب برای مانتو مدل کیمونو چه پارچه ای است؟
  پارچه های حریر و ابریشم از جمله پارچه های مناسب برای مانتو مدل کیمونو می باشد که بسیار شیک و زیبا می باشند.

مانتو کیمونو جلوباز

انواع مدل های مانتو کیمونو

 1. مانتو کیمونو ساده دکمه دار
 2. مانتو کیمونو یقه دار مجلسی
 3. مانتو کیمونو جلو باز
 4. مانتو کیمونو جلو بسته
 5. مانتو کیمونو طرحدار مناسب تابستان
 6. مانتو کیمونو جلوباز مجلسی
 7. منتو کیمونو جلو بسته اسپرت
 8. مانتو کیمونو جلو بسته تابستانی
 9. مانتو کیمونو پاییزه
 10. مانتو کیمونو دخترانه
 11. مانتو کیمونو کوتاه

مانتو کیمونو مناسب تابستان

خرید مانتو مدل کیمونو

قبل تر به این موضوع اشاره کردیم که مانتو طرح کیمونو از جمله مانتوهایی است که دارای دوخت بسیار آسان و راحتی می باشد و برای دوخت آن بیشتر از پارچه های ساده و طرحدار خنک و سبک مناسب فصل تابستان استفاده می شود.
این مدل مانتو به گونه ای طراحی و دوخته شده است که شما با هر اندامی که داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید و دیگر نگران نمایش داده شدن ایرادت بدن خود نخواهید بود.

مانتو کیمونو مجلسی

پیشنهاد و توصیه ما در سایت پُرو به شما این است که اگر تمایل دارید مانتو به روز و خاصی را در میان کمد لباس های خود داشته باشید مانتو کیمونو طرح دار یک گزینه مناسب است.
مانتو کیمونو همانطور که در مطالب بالا هم معرفی کردیم دارای انواع مختلف بسیار زیاد و متنوعی می باشد که با هر نوع سلیقه ای سازگاری دارد.
مثلا آن دسته از خانم هایی که دوست دارند در عین خوش پوشی ظاهری ساده اما شیک داشته باشند می توانند از مانتو کیمونو با طرح های بسیار ساده استفاده کنند. 

فراموش نکنید که انتخاب رنگ مناسب در خرید مانتو تاثیر بسیار زیادی در انتخاب شما دارد. انتخاب مانتو کیمونو که رنگ تیره دارند برای خانم هایی که دارای فرم اندامی مختلفی هستند گزینه مناسبی تری است و رنگ روشن مانتو کیمونو برای خانم هایی با اندام لاغرتر می تواند انتخاب ایده آل تری باشد.

مانتو کیمونو پاییزه
جمع بندی

با اینکه در روزهای پایانی فصل تابستان به سر می بریم و هوا کم کم رو به خنکی می رود اما باز هم خانم های زیادی هستند که به دنبال مانتو مناسب و خنک برای این چند روز باقی مانده از تابستان هستند. خرید مانتو مدل کیمونو گزینه ای است که ما به این دوستان پیشنهاد می کنیم. مانتویی با طرحی بسیار ساده اما در عین حال زیبا و شیک.