خانم های خوش سلیقه که همیشه به دنبال زیباترین، مُدرترین و جذاب ترین شال و روسری های فصلی می باشید که بتوانید آن ها را با هر مدل مانتو و پالتویی که دارید ست کنید. ما قصد داریم که شما را برای خرید شال آن هم مدل هایی با قواره های بزرگ راهنمایی کنیم تا بهتر و راحتر بتوانید شال و وروسری مورد علاقه خود را انتخاب و خریداری کنید

خرید شال و روسری قواره بزرگ 

می دانید که این روزها تنوع مدلی و برندی بسیار زیادی برای شال و وروسری در بازار وجود دارد که بسته به طرح و مدلی که دارند قیمت های متفاوتی دارند. برندهای شال و روسری که در بازار موجود می باشند از انتخاب هاب بالایی نسبت به برندهای متفرقه برخوردار می باشند. روسری و شال با قواره بزرگ همیشه از آن دسته روسری هایی هستند که اکثریت فروشندگان شال و روسری در بوتیک و فروشگاه خود تعداد بسیار زیادی از طرح های آن ها را موجود دارند.
اندازه قواره ای روسری ها معمول بین 140 تا 150 می باشد که بزرگترین قواره را برای روسری و شال دارند. شاید برخی از شما خانم ها بر این عقیده باشید که جمع کردن این مدل شال و وروسری کار سختی است و نمی توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید. اما باید بگوییم که شال و روسری با قواره بزرگ دست شما را در مدل های بستن کملا باز گذاشته اند و شما می توانید هر مدلی که دوست دارید آن ها را ببندید.
آنچه که شما باید در زمان خرید شال و روسری قواره بزرگ ختما در نظر داشته باشید جنس، کیفیت، مدل، قیمت، طرح و... می باشد که این موارد را در انتخاب شال و روسری هایی با قواره کمتر نیز باید در نظر داشته باشید.

خرید روسری قواره بزرگ

شال و روسری قواره بزرگ2020

خب باید این مسئله را درباره خرید شال و روسری قواره بزرگ عنوان کنیم که این مدل ها معمولا به شکل یک طرفه و روی شانه شما قرار میگیرند و یا به سبک های مختلف دور گردن پیچ میخورند. شل و روسری قواره بزرگ انتخاب مناسبی برای فصل های پاییز و زمستان می باشند که بیشتر خانم ها آن ها را با استایل رسمی و نیمه رسمی خود ست می کنند.

شال و روسری قواره بزرگ مناسب چه اقرادی است؟

شاید کمی خنده دار باشد که بگوییم روسری و شال هایی که دارای قواره های بزرگ می باشند بیشتر مناسب چه خانم هایی است. اما واقعیت این است که این دست از روسری ها هم مانند مانتو و لباس مجلسی بیشتر مناسب خانم هایی است که دارای قد بلند می باشند. روسری و شال هایی با قواره های بزرگ همانطور که قبل تر هم اشاره کرده ایم این روزها طرفداران بسیار زیادی را توانسته اند جذب نمایند.
رنگبندی، طراحی ، مدل ، کیفیت و هزاران مورد دیگر وجود دارد که توانسته اند روسری های قواره بزرگ را به خوبی به شما معرفی کنند و مشتریان خاص خود را نیز داشته باشند.

شال قواره بزرگ

انواع شال و ورسری قوره بزرگ

 • شال و ورسری ساتن
 • شال و ورسری حریر
 • شال و روسری نخی
 • شال و روسری لمه
 • شال و ورسری پلیسه
 • شال و ورسری ابریشمی

قیمت شال و روسری قواره بزرگ

یکی ار مواردی که شاید انتخاب و خرید شال و ورسری با قواره بزرگ را بری شما سخت کند نداشتن قیمت این مدل روسری ها می باشد. خب باید بگوییم با توجه به رنگ، طرح، جنس پارچه، کیفیت و برند روسری مورد نظر شما قیمت می تواند متفاوت باشد. البته بالا و پایین بودن قیمت به فروشگاه و بوتیکی که از آن ها خریداری می کنید هم بستگی دارد و علت اصلی آن منطقه و محدوده آن ها می باشد.
شاید خرید اینترنتی شال و روسری قواره بزرگ کمی منطقی تر به نظر برسد که برای این انتخاب هم باید نکات مختلفی را در نظر داشته باشید. 

شال ساده قواره بزرگ

جمع بندی

ما، در ابتدای این مطلب هم عنوان کرده ایم که تنوع برندی بسیار زیادی از شال و روسری در قواره های مختلف در بازا موجود می باشد که می توانند روی قیمت تاثیر گذار باشند. شما می توانید بری دریافت لیست دقیق از قیمت شال و ورسری قواره بازرگ با ما در سایت porove.com ارتباط بگیرید.

سوالات شال و روسری قواره بزرگ

 1. برندهای معروف شال و روسری قواره بزرگ چه برندهایی هستند؟
  برند Aker ، برند Armine و برند Sarar از جمله برندهای ترک و معروف می باشند که برای انتخاب و خرید شال و روسری قواره بزرگ می توانید در نظر داشته باشید.
 2. برای خرید شال و روسری قواره بزرگ چه نکاتی را باید در نظر داشت؟
  برای اینکه بتوانید یک انتخاب درست داشته باشید باید نکاتی همچون: رنگ، طرح، جنس، کیفیت، اندازه قواره، قیمت و... را برای خرید شال و روسری قواره بزرگ در نظر داشته باشید.
 3. شال و روسری قواره بزرگ چه مدلی بسته می شوند؟
  اکثر خانم ها شال و روسری هایی که دارای قوره های بزرگ هستند را از یک طرف روی شانه می اندازند و یا آن را به دور گردن پیچ می دهند.