خانم های ایرانی در کمد لباس های خود حداقل چند شال مشکی دارند که برای فصل های مختلف و مراسم مختلف آن ها را در نظر گرفته اند. از میان این شال های مشکی برخی مخصوص به مراسم های خاص و مکان های خاص می باشد که به آن شال مجلسی مشکی گفته می شود. شما تا به حال خانمی را ندیده اید که با سر کردن یک روسری مجلسی به محل کار خود رفته باشد یا اینکه با سر کردن آن شال به خرید بروید. دقیقا مثل اینکه ما، مانتو مجلسی خود را برای رفتن به پارک انتخاب کنیم.
همانطور که در مطالب قبلی سایت پُرو هم اشاره کرده ایم یکی دیگر از آیتم های مهم برای کمد لباس خانم ها انتخاب و خرید شال می باشد چرا که اکثریت خانم های ایرانی دوست دارند با هر مدل لباس ومانتوی خود شال و روسری مناسب  با آن را داشته باشند و ست کنند.

خرید شال مجلسی

شال مجلسی

این روزها برخی از شال ها و روسری ها هستند که از آن ها برای حضور در مراسم و میهمانی های رسمی استفاده می کنیم درست مثل مانتو و لباس های مجلسی. این شال و روسری ها در رنگ ها و طرح های متنوع بسیار زیادی در بازار موجود می باشند که از میان آن ها شال مشکی مجلسی طرفداران بسیاری دارد. شال و روسری مجلسی مدل های مختلف بسیار زیادی دارند که با توجه به سلیقه افراد طراحی شده اند و به نوعی دست شما در انتخاب و خرید شال کاملا باز می باشد.

 مدل های مختلف شال مجلسی

 • شال مجلسی بلند مدلدار
 • شال مجلسی گلدوزی شده
 • شال مجلسی تُرک
 • شال مجلسی قواره بزرگ
 • شال مجلسی مشکی
 • شال مشکی حریر
 • شال مجلسی نخی
 • شال مجلسی گیپور
 • شال مجلسی عروس
 • شال مجلسی طرحدار
 • شال مجلسی کار شده با مروارید و سنگ دوزی

شال مجلسی گلدوزی شده

تمام مدل های شال مجلسی که در متن بالا به آن ها اشاره کرده ایم برای میهمان ها و مراسم های مختلفی که در نظر دارید گزینه های مناسبی می باشند که به راحتی می توانید آن ها را با لباس ها و مانتوهایی که در نظر دارید ست کنید. از میان تمام مدل های شال که به آن ها اشاره کرده ایم شال مشکی مجلسی گزینه ای است که می توانید به راحتی از آن در هر مراسمی استفاده کنید شاید این تنها دلیل انتخاب و خرید شال مشکی مجلسی برای خانم های ایرانی است که ست کردن آن کار چندان سختی نمی باشد.

خرید شال مشکی مجلسی

شال مشکی مجلسی یکی از شال هایی است که علاوه بر جشن و میهمانی ها برای مراسم ختم و عزاداری هم از آن استفاده می شود. ما خانم های ایرانی دوست داریم که همیشه و در هر نوع مراسمی زیبا و خوش پوش به نظر آییم برای همین است که برایمان فرقی ندارد می خواهیم در یک جشن تولد شرکت داشته باشیم یا خدای نکرده در مراسم عزادری. از این رو همیشه به دنبال بهترین ها هستیم تا همیشه ظاهری آراسته داشته باشند.

شال مجلسی

جمع بندی

ما در سایت پُرو به شما پیشنهاد می کنیم که اگر به دنبال یک شال مشکی مجلسی مناسب هستید ابتدا به جنس پارچه آن دقت داشته باشید زیرا هر چه شال و روسری انتخابی شما از پارچه مرغوب تری دوخته شده باشد بدون شک عمر و دوام بیشتری دارد برای خرید راحتر می توانید با همکاران و مشاوران ما در porove.com در ارتباط باشید.

سوالات شال مشکی مجلسی

 1. قیمت شال مشکی مجلسی چقدر است؟
  درباره قیمت شال مشکی مجلسی  باید بگوییم که بسته به جنس، طرح و مدلی که انتخاب می کنید متفاوت می باشد. قیمت شال مشکی مجلسی ما از 39.000 تومان هست به بالا.
 2. برای خرید روسری  و شال مشکی مجلسی چه مواردی را باید در نظر داشته باشیم؟
  جنس، کیفیت پارچه، طرح مناسب چهره، رنگ مناسب، روسری و شال را برای چه فصلی از سال می خواهید، قیمت شال و روسری همگی از مواردی هستند که در زمان خرید باید در نظر داشته باشید.
 3. شال مشکی مجلسی دارای قوارهای بزرگ هم می باشند؟
  بله، شال مشکی مجلسی در هر سایز و قواره ای که مد نظرتان باشد در بازار موجود می باشند.