برای اینکه بتوانید این دغدغه را از سر خود باز کنید که چه شال و مانتویی را می توانید با یکدیگر ست کنید. باید چند نکته را بدانید. برای ست کردن شال با مانتو مناسب قبل از هر گونه اقدامی باید چند نکته را در نظر داشته باشید. اول از همه مشخص کنید که شما این ست را برای چه مکان و موقعیتی می خواهید آماده کنید؟
برای محل کار خود به دنبال ست کردن شال و مانتو مناسب هستید؟ یا می خواهید به یک میهمانی رسمی بروید؟
بعد از اینکه مشخص کردید برای چه مکان و موقعیتی به دنبال ست کردن شال با مانتو مناسب هستید به سراغ این مسئله بروید که چه رنگ شالی را می توان با چه رنگ مانتویی ست کرد؟
ما در ادامه می خواهیم چند نمونه پر کاربرد را برای شما عزیزان و همراهان سایت پُرو عنوان کنیم.

اصول ست کردن شال با مانتو مناسب

 • ست کردن مانتو مشکی با شال مناسب
 • ست کردن شال قرمز با مانتو مناسب
 • ست کردن رنگ زرد
 • ست کردن مانتو و شل سفید

اصول ست کردن رنگ ها

ست کردن مانتو مشکی با شال مناسب

خانم های خوش سلیقه ای که همیشه در کمد لباس های خود زیباترین مانتوهای مشکی را دارند و می خواهند شال مناسب با آن را نیز به کمد لباس های خود برای ست کردن اضافه کنند پیشنهاد ما به شما این است که برای ست کردن مانتوهای مشکی خود به سراغ شال و روسری مشکی نروید. این کار باعث می شود که سن شما بیشتر از آنچه که هست نشان داده شود.
برای ست کردن مانتو مشکی می توانید به سراغ شال هایی با رنگ های روشن تر مثلا قرمز، آبی تیره، زرد و یا خکستری بروید.

ست کردن شال قرمز با مانتو مناسب

از آنجایی که شال و روسری قرمز رنگ یکی از جذاب ترین گزینه هایی است که اغلب خانم ها به دنبال مانتو مناسب جهت ست کردن با آن هستند پیشنهاد ما در سایت پُرو به این دوستان، مانتوهایی با رنگ های سبز، مشکی، سفید، بنفش،  نارنجی می باشد.
نکته مهمی که درباره ست کردن شال و روسری قرمز رنگ حتما باید به خاطر داشته باشید این است که هرگز رنگ شال و روسری قرمز را با مانتوهایی آبی و زرد ست نکنید این کار باعث کاهش جذابیت رنگ ها می شود.

ست کردن مانتو آبی رنگ با شال مناسب

قاعده کلی در مورد رنگ ها 

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کرده ایم که برای خرید شال و ست کردن آن با مانتو مناسب باید موارد مختلف زیادی را در نظر داشته باشد. یکی از موارد بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشید شناخت درباره قاعده کلی رنگ ها می باشد.
حتما می دانید که رنگ هایی همچون رنگ بنفش، سبز و مشکی در کنار یکدیگر ترکیب بسیار خوبی را تشکیل خواهند داد و ست زیبایی را برای شما به وجود می آورند. در صورتیکه برخی دیگر از رنگ ها را اگر کنار همدیگر قرار دهیم نه تنها جذابیت و هماهنگی زیبایی را به وجود نمی آورند بلکه باعث می شوند آن جذابیت تک رنگی هم که دارند کاسته شود.

ست کردن رنگ زرد

یکی دیگر از رنگ های پرطرفدار در فصل پاییز و تابستان رنگ زرد می باشد. که طرفدارن بسیار زیادی دارد. اگر به دنبال خرید بارانی و مانتو زرد رنگ برای فصل پاییز هستید و می خواهید شال مناسب با آن را نیز خریداری کنید باید بگوییم که شال و روسری سفید، مشکی، نارنجی و بنفش گزینه های مناسبی برای ست کردن می باشند.

ست کردن مانتو و شال سفید

خب یکی از رنگ های اصلی که با اکثریت رنگ های دیگر می توانید آن را به راحتی ست کرده و استفاده کنید رنگ سفید می باشد که چندان بی طرفدار هم نمی باشد.
استفاده از رنگ سفید برای ست کردن شال با مانتو مناسب گزینه ای است که جذابیت بسیار خاصی را در استایل شما به وجود می آورد.
مثلا اگر می خواهید مانتو مشکی خود را با یک رنگ روشن شال یا روسری ست کنید انتخاب شل سفید با کفش سفید گزینه خوبی است یا برعکس اگر می خواهید مانتو سفید انتخاب کنید و به دنبال شال مناسب برای ست کردن با آن هستید می توانید از شال و روسری سبز رنگ استفاده کنید.

ست مانتو سرخابی و شال طوسی

جمع بندی

امیدوارم با مطالبی که در این مقاله عنوان شده است به راحتی ست کردن شال با مانتو مناسب را آموزش دیده باشید و بتوانید ست جذاب و زیبایی را از مانتوها و شال و روسری هایی که دارید آماده کنید.
ما در سایت porove.com منتظر نظرات، انتقادات، پیشنهادات و سوالات شما عزیزان هستیم.

سوالات ست کردن شال با مانتو مناسب

 1. مانتو آبی را با چه رنگ شالی می توان ست کرد؟
  برای ست کردن مانتو آبی میتوانید به سراغ شال و روسری هایی به رنگ سفید، مشکی، نارنجی و بنفش بریود.
 2. مانتو و شال زرد رنگ را می توان با هر رنگی که بخواهیم ست کنیم؟
  از آنجایی که رنگ زرد یکی از جذاب ترین رنگ هایی است که خانم های بسیاری به آن علاقه دارند و دوست دارند در کمد لباس های خود حداقل یک مانتو، شال و روسری به این رنگ داشته باشند باید بگوییم که ست کردن آن با هر رنگی که میخواهید کار سخت و معمولا غیر ممکن می باشد.
  شما می توانید مانتو یا شال زرد رنگ خود را با رنگ هایی مانند: سفید، سبز، نارنجی  ست کنید.
 3. شال و روسری رنگی برای حضور در مجالس و میهمانی ها مناسب هستند؟
  خب شما باید این مسئله را در نظر داشته باشید که مراسم و میهمانی که می خواهید در آن حضور داشته باشید تا چه اندازه رسمی می باشد. با در نظر گرفتن جو میهمانی می توانید از شال و روسری های رنگی که خیلی جیغ نباشند استفاده کنید.