یکی از زیباترین مدل های شال و روسری که در بازار موجود می باشد شال ساده است که به راحتی می توانید آن را با هر مدل لباس و مانتویی که دارید ست کنید. برای خرید شال ساده باید توجه داشته باشید که آن را برای کدام فصل سال می خواهید و می خواهید آن را با کدام مانتو یا لباس طرحدار خود ست کنید تا بتوانید رنگ مناسبی را انتخاب کنید.

راهنمای خرید شال ساده 

خب در ابتدا باید به این موضوع اشاره کنیم که شال های ساده موجود در بازار هم مانند سایر شال و روسری ها بسته به موقعیتی که می خواهید از آن ها استفاده کنید دارای مدل های مختلف می باشند. مثلا همانطور که شما در زمان خرید شال می توانید گزینه شال طرحدار مجلسی را انتخاب کنید باید بدانید که گزینه دیگری به نام شال ساده مجلسی هم وجود دارد که می توانید برای خرید روی این گزینه نیز متمرکز شده و فکر کنید.
شال و روسری ساده همانطور که نام آن ها مشخص است چندان دارای طرح های شلوغ و زیاد نمی باشند و همین ویژگی آن ها باعث می شود که به راحتی بتوانید آن ها را با مدل های مختلفی از مانتوها و لباس های مجلسی خود ست کنید چرا که ست کردن این مدل شال و روسری کار بسیار آسانی است.

خرید اینترنتی شال ساده

انواع شال در رنگ بندی مختلف

پیش تر به این موضوع اشاره کرده ایم که شال و روسری های موجود در بازار دارای طرح ها و مدل های مختلف بسیار زیادی می باشند و قطعا هر کدام رنگ بندی های مختلفی دارند که مناسب با هر نوع سلیقه ای می باشند و شما به راحتی می توانید روسری و شال مورد نظر خود را از میان آن ها انتخاب کنید.
شاید لازم باشد اشاره ای هم به مراکز خرید شال و روسری داشته باشیم که شما با مراجعه کردن به آن ها می توانید خیلی بهتر و راحتر اقدام به خرید شال کنید. چرا که آنها به نوعی معدن شال و روسری می باشند از انواع شال ساده، شال تک رنگ، شال اسپرت دخترانه  کرفته تا مدل های مختلف شال و روسری مجلسی.

خرید غیر حضوری شال ساده

خب در متن بالا درباره نوع خرید به صورت سنتی و انواع شال های موجود در بازار صحبت کردیم. حال می خواهیم به سراغ یکی دیگر از روش های خرید که این روزها جایگاه خاصی را بدست آورده است برویم.
خرید اینترنتی شال و روسری یا هر محصول دیگری که مورد نیاز شما می باشد این روزها بسیار باب شده است و با شرایط فعلی که به خاطر شیوع ویروس کرونا با آن مواجه هستیم کمتر پیش می آید که شما به روش های سنتی قبل اقدام به خرید کنید. به همین خاطر ترجیح میدهید خرید های خود را از فروشگاه ها و یا وب سایت هایی که می شناسید به صورت آنلاین انجام دهید و کمتر از خانه خارج شوید.
برای خرید شال ساده به روش اینترنتی هم تنها کافی است به سراغ فروشگاه ها و سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند بروید و شال ساده یا طرحدار خود را خریداری کنید.

شال ساده حریر

مزیت های خرید اینترنتی شال ساده

 • کاهش هزینه رفت و آمد
 • اطمینان از کیفیت محصول خریداری شده
 • کسب اطلاع از نظرات مشتریان قبل
 • دور بودن از فضای تبلیغاتی فروشگاه ها

جدیدترین شال های ساده سه متری

یکی از پرطرفدارترین شال های موجود در بازار شال های ساده سه متری می باشند که در رنگ ها و جنس های مختلف در بازار موجود می باشند.
شال های سه متری به نوعی یکی از جدید ترین مدل های شال می باشند که چند سالی است وارد بازار شده اند و دارای طرفدران بسیار زیادی هم می باشند.

شال ساده براق

جمع بندی

همه ما به خوبی این موضوع را می دانیم که خرید شال و روسری این روزها به صورت عمده فروشی و خرده فروشی رواج دارد و تعدا بسیار زیادی فروشگاه و وب سایت هستند که در این زمینه فعالیت دارند.
شما می توانید برای خرید شال ساده یا هر طرخ و مدل از شال و روسری که در نظر دارید ابتدا موارد و نکاتی که باید در مورد شال و روسری انتخابی خود بدانید را در نظر گرفته و با توجه به آن ها خرید خود را انجام دهید. مشاوران و همکاران ما نیز در porove.com به شما در این زمینه کمک خواهند کرد.

سوالات مربوط به خرید شال ساده

 1.  شال ساده را با چه سبک مانتو می توان ست کرد؟
  خوشبختانه باید بگوییم که شال های ساده موجود در بازار دارای رنگ های متنوع بسیار زیادی می باشند و شما به راحتی می توانید آن ها را با هر سبک مانتویی که دوست دارید ست کنید.
 2. شال و روسری ساده را بهتر است در چه فصلی از سال استفاده کرد؟
  جنس پارچه هایی که برای دوخت شال و روسری ساده به کار می روند با توجه به فصل های مختلف سال می باشند و شما می توانید در هر چهار فصل سال شال ساده مورد نظر و مناسب با همان فصل را خریداری کنید.
 3. شال و روسری های ساده در قواره های بزرگ موجود می باشند؟
  بله، شال و روسری های ساده در قواره و سایزهای بزرگ نیز موجود می باشند.