یکی از محبوب‌ترین ترندهای پاییز و زمستان در چند سال اخیر انتخاب پالتو اُوِر سایز می باشد که توانسته است تا به امروز طرفدارن زیادی را جذب نماید. اما سوالی که ممکن است ذهن همه شما را به خود درگیر نماید این است که این مدل پالتوهای زیبای زمستانی را بهتر است افراد لاغر اندام و قد بلند استفاده نمانید یا برای افراد چاق مناسب است؟

پالتو اُوِرسایز 

انتخاب و پوشیدن پالتو اُوِرسایز کمی سلیقه ای می باشد و شاید برخی از شما خانم های خوش پوش علاقه ای به انتخاب و خرید آن نداشته باشید چرا که بر این عقیده  هستید که این مدل پالتو ممکن است بدقواره باشد. اما باید بگوییم که اینگونه نیست. پالتو اُوِرسایز به گونه دوخته و طراحی شده اند که 1 تا 2 سایز واقعی شما بزرگتر می باشد و سرشانه آن ها نزدیک به 5 سانتیمتر از سرشانه شما بزرگتر است. بنابراین شما باید در زمان خرید تمام این موارد را در نظر داشته باشید تا بتوانید تصمیم درستی را بگیرید.

خرید پالتو اُوِرسایز دخترانه

پالتو اُوِرسایز مناسب چه کسانی است؟

خب تا حدودی با پالتو اُوِرسایز آشنا شدید. اگر قصد خرید مانتو یا پالتو مناسب برای روزهای آخر پاییز را دارید و میخواهید بدانید که پالتو اُوِرسایز مناسب قد بلند است یا کوتاه؟ باید بگوییم که این مدل پالتو بیشتر برای افراد لاغر اندام مناسب می باشد.
پیشنهاد ما برای خرید پالتو اُوِرسایز به آن دسته از دوستانی است که دارای اندام لاغر و قد بلند می باشند. البته این حرف بدین معنی نیست که افراد چاق و کوتاه قد نمی توانند از پالتو اُوِرسایز برای استایل پاییز و زمستان خود استفاده کنند.
اگر شما کمی چاr هستید و قد کوتاهی دارید بهتر آست که زیر این مدل پالتوها چندین لباس را روی هم نپوشید. یک نکته مهم دیگر اینکه شما به راحتی می توانید برای ست کردن استایل خود با این سبک پالتوها از کتونی و یا حتی کفش های پاشنه دار نیز استفاده کنید. در حقیقت دست شما برای ست این پالتو کاملا باز است چرا که هیچ ممانعتی در آن وجود ندارد.

پالتو اُوِرسایز  را با چی ست کنیم؟

برای ست کردن پالتو اُوِرسایز در متن بالا کمی توضیح داده ایم اما میخواهیم در ادامه به چند مورد دیگر که شما می توانید بعد از پیدا کردن پاسخ سوالاتان درباره اینکه پالتو اُوِرسایز مناسب قد بلند است یا کوتاه؟ برای ست کردن روی آن ها حساب کنید را به شما معرفی کنیم.

 • ست پالتو اُوِرسایز با دامن‌های کوتاه
 • ست پالتو اُوِرسایز و نیم بوته‌ای پاشنه دار
 • ست پالتوهای اورسایز و شلوار جین
 • ست پالتوهای اورسایز و بوت‌های بلند
 • ست پالتو اُوِرسایز با کفش‌های اسپرت
 • ست پالتو اُوِرسایز و بلوزهای هم‌رنگ
 • ست پالتوهای اورسایز با شلوارهای گشاد

پالتو اُوِرسایز در طرح های مختلف

رنگ و جنس پالتو اُوِرسایز

خب قدم بعدی که برای خرید پالتو اُوِرسایز باید بردارید تا ست و استایل پاییزی شما جذاب تر شود این است که بدانید چه رنگ و جنسی برای پالتو اُوِرسایز مناسب می باشد.
بهتر است به سراغ پالتو اُوِرسایز بروید که از یک رنگ پارچه طراحی و دوخته شده اند. شاید لازم باشد بدانید که این سبک پالتو ها معمولا بدون برش بوده و طرحی ساده برای دوخت آن ها به کار برده شده است. بنابراین گزینه مناسبی که می توانید انتخاب کنید پالتویی است که از پارچه های تک رنگ و مناسب فصل های سرد سال دوخته شده اند.

ست مناسب پالتو اُوِرسایز

جمع بندی

تیم پُرُوِ سعی کرده است تا شما را در رسیدن به پاسخ پالتو اُوِرسایز مناسب قد بلند است یا کوتاه؟ راهنمایی نماید تا در زمان خرید بتوانید درست ترین تصمیم را بگیرید. در صورت داشتن هر گونه انتقاد، پیشنهاد و سوال می توانید با سایت porove.com با ما در ارتباط باشید.

سوالات مربوط به پالتو اُوِرسایز مناسب قد بلند است یا کوتاه

 1.  پالتو اُوِر سایز را با چه لباس هایی می توان ست کرد؟
  دست شما برای ست کردن با پالتو اُوِر سایز کاملا باز است چرا که می توانید آنرا با هر مدل لباس، شلوار، کفش و حتی دامن ست کنید.
 2. شلوار گشاد رو میشه با پالتو اُوِر سایز ست کرد؟
  بله، می توانید با پالتو اُوِر سایز خود شلوار گشاد نیز ست کنید.
 3. از کجا پالتو اُوِر سایز بخریم؟
  برای خرید پالتو اُوِر سایز با سایت پُرُوِ تماس بگیرید.