خرید شال

قبل از اینکه بخواهیم به این موضوع اشاره کنیم که بهترین روش خرید شال چه روشی است نیاز است گذری داشته باشیم به نحوه خرید شال. زیرا تا شما آنچه که نیاز است برای خرید شال یا روسری بدانید بدون شک بهترین روش را هم درک نخواهید کرد.
برای این کار نیاز است که چند نکته به ظاهر کم اهمیت اما در حقیقت با اهمیت را بدانید و در زمان خرید آن ها را لحاظ نمایید. شک نداریم که شما در امر خرید کردن استاد می باشید اما شاید برخی مواقع فراموش کنید که باید با توجه به چه موارد و نکاتی خرید خود را انجام دهید. نکاتی که می توانند تاثیر بسیار زیادی رو نتیجه خرید شما داشته باشند.

روسری لاکچری

شال های موجود در بازار

 • شال ساده
 • شال اسپرت
 • شال مجلسی
 • شال بهاره
 • شال تابستانی
 • شال پاییزی
 • شال زمستانی

بهترین روش خرید شال

حانم هایی که قصد خرید شال دارند به فروشگاه ها و بوتیک های مختلفی که در این زمینه فعالیت دارند مراجعه می کنند تا بتوانند از نزدیک روسری یا شالی که دوست دارند را سر کرده و سپس اقدام به خرید آن کنند.
برخی دیگر از خانم ها این روش سنتی خرید را کنار گذاشته اند و با سرچ کردن در دنیای اینترنت به فروشگاه  ها و سایت هایی که در زمینه فروش شال و روسری به صورت آنلاین فعالیت دارند سر زده و با مطالعه دیدگاه ها و اطلاعتی که درباره شال یا روسری مورد نظر آن ها در سایت موجود می باشد خرید خود را انجام می دهند.

به نظر شما کدام یک از این دو روش می تواند جزء بهترین روش خرید شال باشد؟ خب، باید بگوییم که هر دو روش مناسب خرید می باشند و کاملا سلیقی است که شما بخواهید همچنان با روش های سنتی به خرید خود بپردازید یا بخواهید آنلاین و اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

اما یک نکته مهم وجود دارد و آن هم شرایط فعلی است که با آن مواجه شده ایم. شیوع ویروس کرونا، بنابراین بهترین روش برای هر نوع خریدی که دارید این است که به صورت آنلاین و اینترنتی آن را انجام دهید.
درست است که شما در خرید های آنلاین این امکان را در اختیار ندارید که از نزدیک شال یا روسری مورد نظرتان را ببینید و با تست کردن آن روی سرتان تصمیم برای خرید بگیرید. ما اگر با شکل و فرم صورت خود همچنین رنگ پوست صورتتان آشناییت داشته باشید شک نکنید که می توانید یک خرید اینترنتی و آنلاین خوبی را انجام دهید.

نکات مهم برای خرید شال

نکاتی که باید قبل از خرید شال بدانید

قبل تر به این موضوع اشاره کرده ایم که برای خرید شال و روسری باید یک سری نکات مهم را در نظر داشته باشید مثلا:

 • شال و روسری مورد نظر ا برای چه مکانی می خواهید خریداری کنید.
 • برای چه فصلی از شال به دنبال شال و روسری می باشید.
 • فرم صورت و رنگ چهره خود را در نظر داشته باشید.
 • جنس پارچه به کار رفته در شال و روسری اهمیت زیادی دارد.
 • شال یا روسری انتخابی را می خواهید با کدام مانتو یا لباس مجلسی خود ست کنید.
 • چه رنگی بیشتر به رنگ چهره شما می آید.
 • شال یا روسری قواره بزرگ می خواهید یا قوراه معمولی مد نظرتان می باشد.

جنس شال و روسری

حال که دانستید برای خرید شال باید چه کار کنید و با بهترین روش خرید شال در شرایط فعلی هم آشنا شدید بهتر است کمی هم درباره جنس شال و روسری های موجود در بازار بدانید.
این نکته را بخوبی می دانید که شال و روسری های موجود در بازار از پارچه های مختلفی طراحی و دوخته شده اند که با توجه به سلیقه ای که دارید می توانید شال مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سایر شال های موجود در بازار

 1. شال و روسری ساتن
 2. شال و روسری نخی
 3. شال و روسری ابریشمی
 4. شال و روسری پلیسه
 5. شال و روسری حریر

خرید روسری مناسب با رنگ پوست

جمع بندی

تیم پُرُوِ سعی خود را کرده است که بهترین روش خرید شال را برای شما عنوان کند. در صورتیکه سوال، انتقاد و یا حتی پیشنهادی در این زمینه دارید می توانید با مشاوران ما، در سایت porove.com در ارتباط بگذارید.

سوالات مربوط به بهترین روش خرید شال

 1. برای خرید شال به چه نکاتی باید توجه کرد؟
  قبل از اینکه بخواهید شالی که در نظر دارید را خریداری کنید به این موضوع توجه داشته باشید که می خواهید از آن  در چه موقعیت و مکانی استفاده کنید و بعد از  فرم صورت و رنگ چهره خو را هم در نظر داشته باشید.
 2. از کجا شال شیک بخریم؟
  فروشگاه ها و سایت های بسیاری وجود دارند که شما می توانید بعد از اینکه تصمیم نهایی خود را برای خرید شال گرفتید به آن ها مراجعه کرده و شال مورد نظر خود را  خریداری کنید.
 3. شال نخی برای چه فصلی مناسب است؟
  شال و روسری های نخی از سری مدل های شال و روسری می باشند که می توانید در هر چهار فصل سال از آن استفاده کنید.