این نکته را به خوبی می دانید که مانتوهای هر چهار فصل سال دارای طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی می باشند و این کاملا طبیعی است که شما در زمان خرید مانتو زمستانی یا هر فصل دیگری کمی دچار سردرگمی در انتخاب شوید.
شما برای روزهای سرد زمستان به دنبال مانتو و پالتوهایی هستند که از الیاف محکم و گرما بخشی دوخته و طراحی شده باشند. مانتوهایی که بتوانند از بدن شما در برابر سوز و سرما محافظت کرده و شما را گرم کنند.

راهنمای خرید مانتو زمستانی

یکی از پرمصرف ترین لباس های خانم ها مانتو می باشد که انتخاب و خرید مانتو برای هر فصل سال از بزرگترین دغدغه هایی است که خانم ها به آن دچار می باشند. برای انتخاب مانتوهای زمستانی شما گزینه های بسیار زیاد و متنوعی همچون: بارانی، پالتو، شنل و مانند آن ها را پیش رو دارید.
تیم پُرُوِ سعی کرده است با در اختیار قرار دادن راهنمای خرید مانتو زمستانی تمام نکاتی که نیاز است شما قبل از خرید بدانید را در اختیار شما قرار دهد تابا خیال آسوده تری اقدام به خرید مانتو زمستانی مورد نظر خود کنید.
اولین و اصلی ترین کاری که قبل از خرید باید انجام دهید آگاهی داشتن از ویژگی های مانتو زمستانی می باشد که شما در امر خرید کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

انتخاب مانتو زمستانی

انتخاب و خرید مانتو پاییزی

برای خرید مانتو مناسب فصل زمستان باید به موارد مختلفی از جمله رنگ و مدل، ضخامت و کلفتی مانتو توجه بسیاری داشته باشید. اگر می خواهید برای مانتو زمستانی خود شال یا روسری مناسبی را انتخاب کنید باید در زمان خرید شال به این نکته توجه کنید که آیا انتخابی که کرده اید مناسب مانتو زمستانی شما می باشد یا بلعکس.
زیرا که هوا در فصل زمستان بسیار سرد می باشد و شما نیاز دارید که هم مانتو مناسب و گرمی را برای این فصل انتخاب کنید و هم شال و روسری که خریداری می کنید باید از جنس مناسب و با کیفیت طراحی شده باشد که برای روزهای سرد زمستان مناسب باشد.
برای مثال شما نمی توانید پالتو پشمی خود را در زمستان با روسری یا شال نخی خنک که در تابستان و بهار استفاده می کنید ست کنید.

مدل مانتو زمستانی

مانتوهای زمستانی هم مانند مانتوهایی که برای سایر فصل های سال خریداری می کنید دارای مدل های مختلفی همچون موارد زیر می باشند.

 • مانتو زمستانی اسپرت
 • مانتو زمستانی مجلسی
 • مانتو زمستانی اداری
 • پالتو چرم زمستانی
 • شنل زمستانی
 • مانتوهای بافت زمستانی
 • بارانی زنانه
 • کاپشن زنانه

جدیدترین مدل مانتو زمستانی

مانتو زمستانی اسپرت

مانتوهای اسپرت زمستانی برای ایجاد پوشش و گرما گزینه مناسب و راحتری در امر خرید می باشند. 

مانتو زمستانی مجلسی

مانتوهایی که در زمستان از آن ها به عنوان مانتوهای مجلسی استفاده می شود علاوه بر ایجاد گرما ظاهری لوکس و شیک دارند و طبیعی است که با تزئینات خاصی طراحی و دوخته شده باشند.

مانتو زمستانی اداری

مانتوهای سبک اداری برای فصل زمستان هم همچون سایر مانتوهای اداری می باشند و تنها فرق آن ها پارچه و الیافی است که برای طراحی و دوخت آن ها مورد استفاده قرار گرفته است.

مانتو زمستانی طرح خزدار

پالتو چرم زمستانی

همانطور که از نام این سبک مانتو زمستانی مشخص است از چرم طراحی شده اند. چرم های به کار رفته برای دوخت پالتو و مانتوهای زمستانی می توانند یا از چرم طبیعی باشند و یا چرم غیر طبیعی.
شاید برایتان جالب باشد بدانید که همیشه لباس های چرمی جزء محبوب ترن گزینه  های هر فصل سال قرار دارند که می توانند استایل زیباتر و شیک تری را برای شما فراهم کنند. ویژگی پارچه های چرم علاوه بر اینکه ظاهر شما را آراسته تر نشان می دهد مدلی است که هم می توانید آن را برای تیپ های اسپرت خود استفاده کنید و هم به عنوان یک مانتو و پالتو نسبتا مجلسی.

نکات مهم برای خرید مانتو زمستانی

 1. مدل مانتویی که انتخاب می کنید در وهله اول باید متناسب با اندام شما باشد. 
 2. خانم هایی که دارای پایین تنه چاق می باشند طبیعتا مانتوهایی که جذب هستند گزینه مناسبی نیست و بهتر است از مانتوهایی استفاده کنند که بخش پاین تنه گشاد و چین داری دارند.
 3. اگر دارای بالا تنه چاقی هستید مانتوهایی را انتخاب کنید که حالت راسته و گشاد دارند.
 4. خانم های خوش  اندام و خوش استایلی هر نوع مدل مانتویی را که دوست داشته باشند می توانند انتخاب کنند.
 5. با توجه به قدتان مانتو خود را انتخاب کنید. یعنی اگر دارای قد بلندی می باشید سعی کنید از خرید مانتو زمستانی کوتاه چشم پوشی کنید و برعکس اگر دارای قد کوتاه می باشید مانتوهای خیلی بلند را فراموش کنید. گزینه مناسب مانتویی است که نه خیلی بلند باشد و نه خیلی کوتاه.

پالتو چرم زمستانی

جمع بندی

بارها به این مسئله اشاره کردیم که انتخاب و خرید مانتو در هر فصلی از سال برای خانم ها دارای اهمیت زیادی می باشد و همیشه به دنبال مناسب ترین و بهترین های می باشند. برای خرید مانتو زمستانی هم مانند سایر فصل های سال توجه به نکات و مواردی که در این مقاله به آن پرداخته ایم از اهمیت زیادی برخوردار می باشد چرا که دانستن ابن موارد شما را در امر خرید راحتر یاری خواهند کرد.
توجه داشته باشید در زمان خرید آناتومی اندام خود را فراموش نکنید و به دنبال مانتو و پالتوهایی باشید که از الیاف و پارچه های مناسب فصل زمستان طراحی و دوخته شده اند. 

سوالات مربوط به خرید مانتو زمستانی

 1. قیمت خرید مانتوهای مناسب فصل زمستان چقدر می باشد؟
  خوب قیمت مانتوهای زمستانی با توجه به جنس پارچه، طراحی و رنگ آنها متفاوت می باشد. قیمت مانتوهای ما در سایت پُرو از 150 هزار تومان آغاز می شود و با توجه به مواردی که نام برده شده این قیمت ها متغییر می باشند و شما می توانید برای کسب اطلاع دقیق از قیمت مانتو مورد نظر خود با همکاران و مشاوران ما در ارتباط باشید.
 2. چه پارچه هایی برای مانتوهای زمستانی مناسب می باشند؟
  پارچه های چرمی، بافتنی، خز دار، کتان و... می توانند گزینه های مناسبی برای مانتوهای زمستانی باشند.
 3. برای خرید مانتو زمستانی باید چه نکاتی را در نظر داشته باشیم؟
  برای خرید اول از هر چیز باید مشخص کنید که مانتو را برای چه مکان و موقعیتی می خواهید(اداری، اسپرت یا مجلسی)، بعد از آن آناتومی اندام خود را در نظر داشته باشید . مشخص کنید که طبع شما گرم است یا سرد. از آنجایی که بیشتر مانتوهای زمستانی کلفت و گرم می باشند اگر دارای طبع گرمی باشید باید به سراغ مانتوهای زمستانی ضخیم تر بروید.