خرید پارچه زمستانی

زمانیکه شما قصد خرید مانتو یا سایر لباس های مناسب فصل زمستان را دارید چقدر زیبایی و ترند بودن آن ها برایتان اهمیت دارد و مهم می باشد؟
شاید برای برخی از خانم این مسئله چندان اهمیتی نداشته باشد و تنها به دنبال گزینه ای باشند که بتواند در روزهای سرد از پوست آن ها محافظت کرده و آن ها را گرم کند. در این مورد دانستن اینکه پارچه های مناسب برای زمستان کدام دست از پارچه های موجود در بازار می باشند بهتر می تواند به شما خانم هایی به دنبال ترند و مُد نیستید کمک کند.

درست است که گرم بودن شما در روزهای سرد زمستان از اهمیت زیادی برخوردار می باشد اما به نظر خودتان بهتر نیست در کنار این گرما کمی هم به استایل و خوش پوشی خود فکر کنید؟
انتخاب مناسب ترین شال یا مانتو زمستانی که از پارچه های مناسب این فصل طراحی و دوخته شده اند و تطبیق دادن آن ها با ترندهای روز دنیا باعث می شود که شما علاوه بر ظاهر زیبا و آراسته ای که دارید احساس سرما در زمستان نکنید.

انواع پارچه زمستانی

بهترین پارچه‌های مناسب زمستان 

در ابتدا به این موضوع اشاره کردیم که برای داشتن استایل زیبا و شیک و در عین حال گرما بخش برای زمستان در زمان خرید شال یا مانتو زمستانی خود باید بدانید که پارچه های مناسب برای زمستان چه سبک پارچه هایی می باشند تا بهتر و راحتر بتوانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.
در ادامه میخواهیم به چند نمونه از پارچه هایی که برای روزهای سرد سال اشاره اس داشته باشیم برخی از این پارچه ها تنها برای مانتو و بارانی و لباس های زمستانی مناسب می باشند و برخی دیگر برای شال یا روسری زمستانی گزینه مناسبی هستند.

لیست بهترین پارچه های زمستانی

 • پارچه چرم
 • پارچه بافت
 • پارچه جیر
 • پارچه مخمل
 • پارچه کشمیر
 • پارچه پشمی

محبوبترین پارچه زمستانی

چرم انتخابی مناسب برای زمستان 

همانطور که می دانید پارچه های چرم موجود در بازار در دو دسته بندی چرم طبیعی و چرم غیر طبیعی موجود می باشند که جزء پارچه های ترندی شناخته شده برای زمستان به حساب می آیند.
بنابراین می توان گفت: که پارچه چرم، اولین پارچه مناسب برای زمستان شما می باشد. با سرد شدن هوا همه در تکاپو هستند که لباس های گرم خود را از کمد بیرون آورده یا در فکر خرید مناسب ترین گزینه برای زمستان خود می باشند.
داشتن مانتو، پالتو، کت، بارونی حتی شال و روسری زمستانی که دوام بالایی داشته باشد و مانع از ورود سرما به بدن شما شود اهمیت زیادی دارد. انتخاب لباس های چرم برای زمستان نه تنها به خوبی شما را گرم می کنند بلکه باعث می شوند که شما یک استایل زمستانی زیبا داشته باشید.

پارچه‌ بافت محبوب همیشگی

یکی از محبوبت ترین و قدیمی ترین پارچه های زمستانی که طرفدارن خود را هنوز از دست نداده است پارچه های بافت هستند. از این سبک پارچه ها برای دوخت و طراحی مانتو، پلیور، شال یا حتی روسری استفاده می شود.
یکی از الیاف های مناسب زمستانی که از نخ های بسیار فوق العاده ای در آن ها برای بافت لباس های زمستانی استفاده شده است موهر می باشد. پارچه بافتنی از جنس موهر از پشم گوسفند تولید شده است واز الیاف های طبیعی به شمار می آید و دارای گرمای بسیار خوبی برای زمستان می باشد.

پارچه جیر

یکی از شیک ترین و فاخر ترین پارچه های مناسب برای زمستان، پارچه جیر است. این پارچه ها زیر مجموعه کوچکی از پارچه های چرم می باشند که نرم و لطیف می باشند پیشنهاد ما در porove.com به شما دوستان عزیز این است که اگر به دنبال این هستید که استایل ترندی برای زمستان امسال خود داشته باشید انتخاب این پارچه گزینه مناسبی است و شما می توانید به سراغ پالتو یا شنل هایی از این جنس پارچه بروید و استایل زمستانی خود را زیباتر کنید.

پارچه مخمل

خب میهمانی رفتن و میهمانی گرفتن را که نمی شود در روزهای سرد زمستان فراموش کرد. خانم های خوش سلیقه ای که به دنبال خرید مانتو، پالتو یا لباس زمستانی مناسب برای میهمانی های روزهای سرد خود هستید بهتر است به سراغ گزینه هایی بروید که از پارچه مخمل طراحی و دوخته شده اند.
پارچه های مخمل از محبوب ترین پارچه های مناسب برای زمستان می باشند که به نوعی همیشه در اولویت ها هم قرار دارند. لباس های زمستانی که از پارچه های مخمل آماده شده اند جزء فاخر ترین و شیک ترین گزینه های انتخابی برای روزهای زمستان می باشند که به ظاهر شما زیبایی دو چندانی می بخشند.

پارچه کشمیر

یکی از گران ترین و حساس ترین پارچه های مناسب برای زمستان، پارچه های کشمیری می باشند که دوام و زیبایی بسیاری برخوردار می باشند. این نوع پارچه های زمستانی از الباف ریز و نرم تهیه شده اند و نگه داری آن ها کمی کار سخت و دشواری است.

پالتو زمستانی شیک

جمع بندی

امیدورایم که با معرفی پارچه های مناسب برای زمستان توانسته باشیم به شما کمک کنیم تا در خرید مانتو یا خرید شال زمستانی خود به سراغ گزینه مناسبی بروید تا در روزهای سرد سال از شما و پوست شما در برابر سرما محافظت کنند.

سوالات مربوط به پارچه های مناسب برای زمستان

 1. برای استایل زمستانی بهتر است چه جنس پارچه ای را انتخاب کنیم؟
  گزینه های مناسب برای استایل زمستانی انتخاب پارچه هایی همچون: ابریشم، پشم، چرم، نایلون، پلی استر و پنپه می باشد.
 2. در زمستان بهتر از  لباس هایی با رنگ روشن استفاده کنیم با تیره؟
  خوب طبعیعتا انتخاب وخرید لباس هایی که از رنگ تیره تهیه شده اند گزینه مناسب تری برای فصل زمستان می باشد چرا که مانع از ورود سرما به بدن می شوند و در مقابل گرمایی بیشتری را جذب خواهند کرد.
 3. در روزهای سرد زمستان چی بپوشیم بهتره؟
  لباس های زمستانی تنوع بسیار زیادی دارند و این کاملا سلیقه ای می باشد که شما بخواهید در زمستان پالتو به تن کنید با با کاپشن راحتر می باشید.