کیف دستی های زنانه
لاکچری ترین و گران ترین کیف های زنانه
کیف زنانه هرمس
کیف زنانه هیدل
کیف های زنانه لاتامارکس
کیف گران قیمت لویی وویتون
کیف زنانه جودیث لیبر
کیف های شانل
کیف های زنانه فندی
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به لاکچری و گرانترین کیف های زنانه

 کیف دستی های زنانه

همانطور که میدانید این روزها از مهم ترین ملزومات خانم ها کیف می باشد که دارای طرح ها و قیمت های مختلفی می باشند و شما با توجه به موقعیت مکانی و بودجه ای که برای خرید کیف زنانه در نظر دارید اقدام به انتخاب و خرید مناسب ترین گزینه خواهید کرد.

بارها شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که هنگام گشت و گذار در بازار و مراکز خرید کیف های دستی زیبا و شیکی را دیده باشید که توجه شما را جلب کرده باشد. این جذابیت به اندازه ای زیاد است که شما را ترغیب خواهد کرد که از قیمت کیف جذابی که دیده اید مطلع شوید. برای این کار وارد مغازه می شوید تا از نزدیک کیف جذاب پشت ویترین را مشاهده کنید.

اما قیمت کیف به اندازه ای گران است که شاید شما توانایی مالی خرید آن را نداشته باشید. در ادامه چند نمونه از لاکچری و گران قیمت ترین کیف های زنانه را به شما معرفی کرده ایم.

شما با توجه به استایلی که برای محل کار یا میهمانی می خواهید آماده کنید و بعد از خرید مانتو مناسب نیاز دارید تا کیف مناسب و زیبایی را با آن ست کنید.

پیشنهاد میکنیم که برندهای معروف تولید کننده کیف های زنانه را که در ادامه به آن ها معرفی کرده ایم را بخوبی بشناسید تا بتوانید یک کیف با کیفیت را خریداری کنید.

خرید کیف دستی زنانه

لاکچری ترین و گران ترین کیف های زنانه

برندهای تولید کننده کیف های زنانه بسیار زیاد می باشند که هر یک با سبک ها و طرح های جذاب زیادی توانسته اند کیف های زنانه شیکی را تولید کنند.

از آنجایی که از اکسسوری های واجب در استایل زنانه کیف می باشد بنابراین خرید کیف زنانه مناسب با هر استایلی که دارید بسیار مهم و دارای اهمیت می باشد.

اگر قیمت کیف های برندهای مختلف و شناخته چندان برای شما مسئله نیست انتخاب هر یک از گزینه هایی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم می توانند برای شما مناسب باشند.

البته یادآوری می کنیم که انتخاب هر یک از برندهای معرفی شده سلیقه ای می باشد.

 • هرمس
 • هیدل
 • لانا مارکس
 • لویی وویتون
 • جودیث لیبر
 • مارک جیکوبز
 • شانل
 • فندی

در ادامه این مقاله به معرفی هر یک از این برندهای شناخته شده تولید کننده کیف های زنانه پرداخته ایم.

شیک ترین کیف زنانه برند هرمس

کیف زنانه هرمس

کیف هرمس یکی از گران قیمت ترین و لاکچری ترین کیف های زنانه می باشد. کیف هرمس طرح تمساحی مات است که معمولا روی آن با الماس گران قیمت کار شده است.

قیمت این کیف به دلار 120 هزارتا می باشد که طبیعتا با پول ایران بسیار گران قیمت است. به نظر شما قیمت که این کیف در حال حاضر با دلار 25 هزار تومانی چقدر می شود؟ 

کیف دوشی زنانه برند هیدل

کیف زنانه هیدل

دومین برند معروف کیف ایرانی که می خواهیم در این مقاله اشاره ای به آن داشته باشیم برند هیدل می باشد که از پوست کروکودیل ساخته شده است.

شاید تا به حال نام این برند به گوشتان نخورده باشد. هیدل از جمله کیف های زنانه است که می توان گفت بیشترین فعالیت خود را در سال 2001 آغاز کرده است و توانسته است در این چند سال اخیر خود را به جمع گران قیمت ترین کیف های زنانه در جهان برساند و طرفداران خاص خود را دارد.

کیف زنانه لاتارمکس

کیف های زنانه لاتامارکس

تولید کننده این برند برای لاکچری تر و با کیفت تر شدن کارهای خود از پوست تمساح، سوسمار، کروکودیل و شترمرغ در طراحی کیف های خود استفاده می کند و چیزی نزدیک به 150 مدل رنگ مختلف برای این کیف ها استفاده می شود.

کیف های زنانه لاتامارکس از جمله لاکچری و گرانترین کیف های زنانه به شمار می آیند که اکثریت سلبیریتی های دنیا همچون آنجلینا جولی، جنیفر آنیستون، پاریس هیلتون، درو بریمور، کیت وینسلت، چارلیز ترون، هلن میرن و الیزابت تیلور از آن ها استفاده می کنند.

کیف های جذاب لویی وویتون

کیف گران قیمت لویی وویتون

برند لویی وویتون از شناخته ترین و به نام ترین برندهای تولید کننده کیف های زنانه در دنیا می باشد. این برند زیبای کیف همواره در فهرست برترین های این صنعت جای گرفته است.

کیف زیبای جودیث لیبر

کیف زنانه جودیث لیبر

جودیث لیبر یکی دیگر از برندهای گران قیمت کیف زنانه در دنیا می باشد. این برند از جمله برندهایی هستند که در اروپا بسیار شناخته شده و معروف می باشند.

کیف دستی شانل

کیف های شانل

بعد از برند کیف لویی وویتون برندهای شاتل و فندی شناخته شده ترین برندهای تولید کننده کیف در ایران می باشند. شاتل همیشه جزء ستارگان مُد بوده است به همین خاطر است که قیمت آن تقریبا نسبت به فندی و لویی وویتون گرانتر می باشد.

کیف های زنانه فندی

یکی از لوکس ترین برندهای ایتالیایی که در زمینه تولید کیف زنانه هم فعالیت دارد برند فندی است که جنس آن از پوست تمساح سیاه و سفید می باشد.

انتخاب کیف زنانه برند فندی

در نهایت اینکه 

امیدواریم که توانسته باشیم لاکچری و گرانترین کیف های زنانه را که اکثریت آن ها از برندهای شناخته شده در کشور ایران می باشند را به خوبی معرفی کرده باشیم.

از آنجایی که نوسان قیمت دلار این روزها بسیار زیاد می باشد شما جهت خرید کیف های مربوط به برندهای معرفی شده می توانید از طریق سایت porove.com با مشاوران و همکاران ما در ارتباط باشید.

سوالات مربوط به لاکچری و گرانترین کیف های زنانه

 1. مارک جیکوبز هم از برندهای شناخته شده و گران قیمت کیف زنانه می باشد؟
  مارک جیکوبز سال ها با موفقیت در لوئی ویتون کار کرد و در نهایت برند خود را برای تولید برترین محصولات مد دنیا راه اندازی کرد. او اکنون محصولات خود را در بیش از 200 فروشگاه در 80 کشور جهان به روش می رساند.
 2. برند شانل از چه سالی فعالیت خود را آغاز کرده است؟
  شانل، برند خود را در سال 1909 راه اندازی کرده و همواره جزو 10 برند برتر جهان باقی مانده است
 3. از برندهای ایتالیای کیف زنانه بعد از فندی کدامبرند معروف است؟
  برند پرادا، یکی دیگر از برندهای خانه مُد کشور ایتالیا می باشد.