کیف های زنانه
کیف های ضروری زنانه
کیف دستی روزمره
کیف اداری برای محل کار
کیف فانتزی و جذاب
کیف دستی جادار
کیف یک طرفه
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به پنج مدل کیف ضروری زنانه

کیف های زنانه

همه ما می دانیم که یکی از مهم ترین و ضروی ترین اکسسوری های استایل خانم ها کیف است. 

کیف های زنانه از نظر کاربردی از جمله وسایل مطرح برای خانم ها می باشند زیرا که می توانند وسایل مورد نیاز خود را داخل آن قرار داده و با خود به همراه داشته باشند.

می دانید که کیف های زنانه متنوع بسیاری در بازار موجود می باشند و همیشه خرید کیف زنانه مناسب کار سخت و دشواری است. 

بنابراین شناخت پنج مدل کیف ضروی زنانه بدون شک در انتخاب بهتر و راحتر به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. 

به خاطر داشته باشید اینکه شما چه سبک استایلی دارید نمی تواند تاثیری بر خرید کیف شما داشته باشد. شما هر استایل و تیپی که داشته باشید نیاز به کیف مناسب با آن دارید.

خرید کیف زنانه

کیف های ضروری زنانه

در ابتدا به این مسئله اشاره کردیم که از اکسسوری های لازم و ضروری برای خانم ها انتخاب کیف مناسب می باشد. به همین خاطر می خواهیم به چند مدل از کیف های ضروری زنانه در ادامه اشاره ای داشته باشیم و به شما کمک کنیم که مناسب با استایل های خود مناسب ترین کیف را انتخاب کنید.

ضروری ترین کیف های زنانه عبارتند از:

 1. کیف دستی روزمره
 2. کیف اداری برای محل کار
 3. کیف فانتزی وجذاب
 4. کیف دستی جادار
 5. کیف یک طرفه
 •  کیف دستی روزمره

مدل کیف دستی روزمره از قدیمی ترین مدل های کیف زنانه می باشد که قبل تر از آن به عنوان کیف های شب هم استفاده می شده است.

اما با روی کار آمدن طرح ها و مدل های جذاب روز دنیا کمتر دیده شده که از این کیف ها خانم ها استفاده کنند. اگر شما هم از آن دسته خانم هایی هستید که از کیف های قدیمی دارید میتوانید با کمی تغییر از آن ها به عنوان کیف های روزمره خود استفاده کنید.

برای گردش های روزمره خود انتخاب این مدل کیف ها بسیار مناسب می باشد. هر خانمی حداقل به یک کیف کتابی  یا همان کیف دستی روزمره در میان مجموعه کیف‌های خود نیاز دارد تا در موقعیت‌های مختلف و مناسب بتواند از آن استفاده کند.

کیف دستی زنانه

 • کیف اداری برای محل کار

دومین کیف ضروری که بیشتر خانم ها به آن نیاز دارند کیف اداری می باشد. خب، طبیعتا شما نمی توانید از یک کیف کوچک دستی به عنوان کیف اداری خود استفاده کنید زیرا که نمی توانید هر وسیله ای که میخواهید را داخل آن قرار دهید.

کیف هایی که شما برای محل کار خود انتخاب می کنید باید ویژگی های خاصی داشته باشند که مهمترین آن ویژگی ها جادار بودن کیف های اداری می باشد.

همانطور که قبل تر هم گفتیم شما برای رفتن به محل کار خود وسایل زیادی را نیاز دارید که همراه داشته باشید بنابراین باید کیف اداری شما جای کافی برای تمام وسایل شما داشته باشد.

دقت داشته باشید که کیف اداری خود را خیلی بزرگ و سنگین انتخاب نکنید چون حمل و نقل آن دشوار خواهد شد. مدل کیف را طوری انتخاب کنید که کلاسیک، ساده و شیک و سطح بالا باشد تا با لباس‌های اداری شما هماهنگ باشد.

انتخاب کیف اداری زنانه

 • کیف فانتزی و جذاب

تا به حال این جمله معروف ریچل زوئی رو شنیده اید که گفته است: استایل شما چیزی است که شما بدون سخن گفتن درباره خودتان می گویید.

شاید برایتان جای سوال باشد که این جمله چه معنا و مفهومی را به همراه دارد؟ خب، اینکه شما ظاهری آراسته و مناسب داشته باشید بدون شک نشان دهنده شخصیت و متانت شما می باشد.

پس برای کامل کردن استایل خود نیاز به یک کیف فانتزی و جذاب دارید که بتواند شخصیت و سلیقه شما را بیان کند.

برای انتخاب کیف های فانتزی به دنبال علایق خود باشید بییند به کدام هنر های موجود در دنیا علاقه دارید. موسیقی، نقاشی، سینما و...

با توجه به علایق خود میتوانید یک کیف فانتزی و زیبا را برای کامل کردن استایل خود انتخاب کنید. 

شیک ترین کیف فانتزی نانه

 • کیف دستی جادار

هنگامی که به گردش های خارج شهر یا مسافرت های کوتاه می روید همراه داشتن یک کیف دستی جادار که بتوانید وسایل چند روزه خود را در آن جای دهید مورد نیازتان می باشد.

فرض را بر این میگیریم که شما کارتان تولید محتوا و سئو سایت می باشد و باید حتما در این چند روز مسافرت کوتاه کمی هم برای امور اداری خود زمان بگذارید. 

بنابراین بدون شک باید لپ تاپ خود را به همراه داشته باشید اما یادتان می افتد که کوله پشتی لپ تاپ خود را گم کرده اید بنابراین برای اینکه بتوانید در روزهای سفر لپ تاپ خود را نیز به همراه داشته باشید نیاز به یک کیف دستی جادار دارید.

بنابراین هر خانمی میتواند یک کیف دستی بزرگ در اکسسوری در مجموعه کیف‌های خود داشته باشد تا دچار مشکل نشود.

کیف جادار

 • کیف یکطرفه 

نام دیگر کیف های یکطرفه پاسپورتی می باشد. کیف های سبکی که شما می توانید برای خرید در سطح شهر از آن استفاده کنید و کیف های بزرگ و سنگین دوشی را با خود حمل نکنید.

در کیف های یکطرفه شما میتوانید کیف پول و تلفن همراه خود را جای دهید تنها وسایلی که برای رفتن به خرید به آن ها نیاز دارید. 

بنابراین زمانیکه لازم نیست وسایل زیادی را با خود همراه داشته باشید انتخاب این کیف های پاسپورتی بهترین گزینه می باشد.

 کیف‌های یک طرفه تنوع مدل بالایی دارند و با وجود کوچک بودن می‌توانند تاثیری بزرگ بر استایل شما داشته باشند.

کیف یک طرفه

در نهایت اینکه 

ما سعی کرده ایم در این مقاله از سری مقالات سایت porove.com برای انتخاب بهتر از میان کیف های زنانه به شما پنج مدل کیف ضروری زنانه را معرفی کنیم تا در زمان خرید راحتر بتوانید تصمیم گیری کنید.

مشاوران و همکاران ما از طریق سایت porove.com پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشند.

سوالات مربوط به پنج مدل کیف ضروری زنانه

 1. متنوع ترین رنگ کیف دستی چه رنگی است؟
  پس از سیاه و سفید ، خاکستری یکی از متنوع ترین رنگ های کیف دستی است.
 2. چرا استفاده از کیف برای خانم ها لازم است؟
  از آنجایی که خانم ها برای خارج شدن از خانه وسایل زیادی را با خود به همراه دارند بنابراین داشتن یک کیف مناسب با استایل آن ها کمک خواهد کرد تا وسایل خود را داخل آن قرار دهند و به راحترین شکل ممکن آنها را حمل کنند.
 3. برای رفتن به گردش داخل شهر  چه کیف مناسب تر است؟
  با توجه به اینکه در گردش های داخل شهری نیاز چندان زیادی به یک سری از وسایل خود ندارید و تنها همراه داشتن کیف پول و تلفن همراهتان لازم و ضروی است انتخاب کیف های یکطرفه پاسپورتی می تواند بهترین گزینه باشد.