نکات ست کردن شال با مانتو و کیف
رنگ های سرد
رنگ‌های گرم
رنگ‌ های خنثی
بهترین روش‌های ست کردن شال با مانتو و کیف
ست‌ مطمئن به چه ستی گفته می‌شود؟
روش‌های ست کردن شال‌هایی با ترکیب رنگ گرم و سرد
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به روش‌های ست کردن شال با مانتو و کیف

قبل تر به این موضوع اشاره کرده ایم که خانم ها در زمان خرید وسایل خود همچون خرید شال، مانتو و کیف سعی می کنند بهترین و با کیفیت ترین گزینه را انتخاب و خریداری کنند اما در زمان ست کردن آن ها به مشکل بر می خورند و علت اصلی این است که درباره روش های ست کردن شال با مانتو و کیف، هارمونی رنگ ها و آناتومی اندام خود آگاهی لازم را ندارند.

نکات ست کردن شال با مانتو و کیف

برای اینکه همیشه ظاهر آراسته و زیبای خود را حفظ کنید نیاز است کمی درباره اصول ست کردن لباس هایتان اطلاعات داشته باشید.

اکثریت خانم های خوش پوش دوست دارند شال یا روسری های خود را با مانتو یا کیف خود ست کنند تا زیبایی استایل آن ها صد چندان شود.

اما راه درست و اوصلی ست کردن لباس ها چیست؟ چطور میتوان شال یا روسری که دوست داریم را با مانتو و کیف مناسب آن ست کنیم؟

همه ما می دانیم که سه رنگ اصلی در دنیا وجود دارد: آبی، قرمز و زرد. ترکیب این سه رنگ با یکدیگر تشکیل دهنده رنگ های ثانویه می باشد. این موضوع را هم بخوبی می دانیم که رنگ ها در سه دسته بندی سرد، گرم و خنثی تقسیم بندی شده اند.

زمانیکه بخوبی بدانید به چه رنگ هایی رنگ سرد، چه رنگ هایی رنگ گرم و به چه رنگ هایی رنگ خنثی گفته می شود خیلی راحتر می توانید لباس های خود را با یکدیگر ست کنید.

نکات ست کردن شال با کیف و مانتو

رنگ های سرد شامل:
 •  بنفش
 •  صورتی
 •  سبز 
 رنگ‌های گرم شامل:
 •  قرمز
 •  نارنجی
 •  زرد 
رنگ‌ های خنثی:
 •  سیاه
 •  خاکستری

برای اینکه در زمان خرید کیف زنانه راحتر تصمیم بگیرید چه رنگی را انتخاب کنید که بتوانید با شال خود آن را ست کنید بهترین کار این است که اگر شال شما در دسته بندی رنگ های گرم می باشد کیفی که در همان دسته بندی( رنگ گرم) است را انتخاب کنید.

یعنی سعی کنید که رنگ های گرم را با هم و رنگ های سرد را با هم ست کنید. استفاده از رنگ های خنثی هم که دست شما را کاملا باز گذاشته اند زیرا به راحتی می توانید آن ها را با هر دو دسته رنگ گرم و سرد ست کنید.

بهترین روش‌های ست کردن شال با مانتو و کیف

یکی ار بهترین کارهایی که برای ست کردن شال با مانتو و کیف می توانید انجام دهید این دو کار می باشد.

 1. از رنگ های خنثی استفاده کنید.مثلا استفاده از رنگ های سفید و طوسی که جلوه زیادی به استایل وست شما می دهد
 2. دومین کاری که می توانید انجام دهید این است که از رنگ هایی با درجه بندی تیره و روشن استفاده کنید( یک رنگ روشن را با یک رنگ تیره با همدیگر ست کنید)

یک نکته مهم را به خاطر داشته باشید اگر با توجه به روش های ست کردن شال با مانتو و کیف از رنگ های خنثی هم استفاده کنید می توانید اثر شگفت انگیزی را در استایل خود شاهد باشید.

ست کردن رنگ قهوه ای کرم در مانتو یا شال شما یک انتخاب عالی است. فراموش نکنید که استفاده از رنگ های خنثی در استایل شما می تواند برایتان یک ست مطمئن ایجاد کند.

آشنایی با هارمونی رنگ ها

ست‌ مطمئن به چه ستی گفته می‌شود؟

قبل تر به این موضوع اشاره کردیم که استفاده از رنگ های خنثی در ست لباس هایتان از پرکاربردترین و کارآمدترین کارهایی است که می توانید برای داشتن یک ست زیبا و جذاب انجام دهید.

یکی از رنگ های خنثی که بسیار هم کاربرد دارد رنگ مشکی است که همه خانم ها در هر سن و سالی که باشند حتما از این رنگ در ست لباس های خود استفاده خواهند کرد.

شما به راحتی می توانید، مانتو، شال یا حتی کیف مشکی خود را با هر رنگی که دوست داشته باشید ست کنید.

ایده های بسیار  زیادی برای ست کردن لباس های مشکی وجود دارد. مثلا: رنگ سفید از جمله رنگ هایی است که ست کردن آن با رنگ مشکی بسیار جذاب خواهد بود چرا که این رنگ از جمله رنگ های جوان و شاداب می باشد.

یکی دیگر از رنگ های خنثی که میتوانید برای ست کردن شال با مانتو و کیف خود از آن استفاده کنید رنگ طوسی می باشد. یک نکته را به خاطر داشته باشید. اگر می خواهید در استایل خود از رنگ طوسی استفاده کنید آن را با هر رنگی به غیر از رنگ قهوه به راحتی می توانید ست کنید تا جلوه داشته باشد.

بهترین روش ست کردن شال با مانتو و کیف

روش‌های ست کردن شال‌هایی با ترکیب رنگ گرم و سرد

در متن بالا گفتیم که چطور می توانید از رنگ های خنثی در روش های ست کردن شال با مانتو و کیف استفاده کنید.

حال می خواهیم به سراغ رنگ های گرم و سرد برویم و به شما بگوییم که چطور می توانید از این رنگ ها برای ست کردن لباس های خود استفاده کنید.

یکی از رنگ های سردی که می توانید از آن در ست لباس های خود استفاده کنید رنگ آبی است که از جمله رنگ های آرامش بخش می باشد.

شما می توانید این رنگ را با سایر رنگ های مشابه خود همچون رنگ بنفش و سرمه ای به آسانی ست کنید.

حتما برای شما هم پیش آمده است که از خودتان پرسیده باشید به چه سبک ست هایی ست مطمئن گفته می شود؟ برای اینکه راحت بتوانید لباس ها، شال، مانتو، کیف و حتی کفش هایی که با رنگ های مختلف می بینید و دوست دارید را با هم ست کنید باید بگوییم که مطمئن ترین ست آن ستی است که در آن از رنگ های خنثی استفاده شده باشد.

رنگ های خنثی دارای طیف های گسترده ای می باشند و شما به راحتی می توانید آن ها را با رنگ های سرد و گرم ست کنید. برای مثال اگر دوست دارید که در استایل خود از شال قرمز استفاده کنید و نمی دانید که آن را با چه رنگ مانتو یا کیفی ست کنید کافی است به سراغ رنگ های خنثی بروید.

رنگ های خنثی که می توانید با شال قرمز خود ست کنید مثل سفید، مشکی و خاکستری بهترین انتخاب می باشند.

ست کردن رنگ های گرم و سرد
در نهایت اینکه 

امیدواریم هر آنچه که نیاز بوده است درباره روش‌های ست کردن شال با مانتو و کیف بدانید را در این مقاله برایتان شرح داده باشیم.

شما عزیزان می توانید سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما از طریق سایت porove.com در میان بگذارید.

سوالات مربوط به روش‌های ست کردن شال با مانتو و کیف

 1. شال یا مانتو سبز رنگ با یکدیگر ست زیبایی می شوند؟
  یک مانتو سبز و یک روسری یا شال قرمز بسیار ست جذاب و زیبایی خواهند شد همچنین شما می توانید از شال قرمز رنگی که طرح های زرد رنگ دارد برای ست کردن مانتو سبز خود استفاده کنید. سبز و قرمز رنگ‌های متضاد و مکمل هم هستند و به راحتی می توان آن‌ها را با هم ست نمود.
 2. رنگ بنفش را با چه طیف رنگ هایی می توان ست کرد؟
  رنگ بنفش یکی دیگر از رنگ های دسته بندی سرد می باشد که می توانید با طیف های سرخابی و صورتی آن را ست کنید.
 3. بهترین رنگ مانتو برای ست کردن با شال صورتی چه رنگی است؟
  برای ست کردن شال صورتی بهترین کار این است که مانتو خاکستری رنگ انتخاب کنید.