مدل‌ های شلوار جین زنانه
پرکاربردترین مدل های شلوار جین زنانه
شلوار جین مام استایل
شلوار جین مام استایل آزاد
شلوار جین مخروطی شکل
شلوار جین اسکینی
شلوار جین پاچه گشاد
شلوار جین راسته
در نهایت اینکه
انواع مدل‌ های شلوار جین زنانه

 مدل‌ های شلوار جین زنانه

همانطور که قبل تر هم عنوان کردیم انواع مدل های شلوار جین زنانه بسیار زیاد و متنوع می باشند و انتخاب هر یک از آن ها با خرید مانتو مناسب می تواند یک تیپ جذاب را به همراه داشته باشد.

شلوارهای جین از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند و به همین خاطر است که در سالیان بسیار دور از این سبک شلوارها به عنوان شلوار کار استفاده می شده است.

اما بعد از گذر زمان و طراحی های مختلف و جذابی که روی شلوار های جین صورت گرفت از آن به عنوان یک عنصر بسیار شیک در استایل افراد مختلف استفاده می شود.

شلوار جین زنانه

پرکاربردترین مدل های شلوار جین زنانه

 1. شلوار جین مام استایل
 2. شلوار جین مام استایل آزاد
 3. شلوار جین مخروطی شکل
 4. شلوار جین اسکینی
 5. شلوار جین پاچه گشاد
 6. شلوار جین راسته

شلوار جین مام استایل

یکی از مدل های شلوار جین پرطرفدار در بین خانم ها، شلوار جین مام استایل می باشد. این مدل از انواع مدل های شلوار جین زنانه در سال 1980 میلادی تولید و به بازار عرضه شد.

سال های زیادی بود که شلوارهای تگ و جذب از جنس جین در بازار وجود داشت که بی طرفدار هم نبود. اما با روی کار آمدن شلوارهای مام استایل گشاد و آزاد کم کم انتخاب شلوارهای جین تنگ کنار گذاشته شد.

این مدل شلوارهای جین زنانه دارای فاق بلند بوده و تیپ ساده و آزادی را برای شما به وجود می‌آورند. از ویژگی های شلوار جین مام استایل می توان به این نکته اشاره داشت که بدن شما را تخت تر و کشیده تر نشان می دهد.

شلوار جین مام استایل

شلوارهای مام استایل آزاد 

این مدل از شلوارهای جین در مقایسه با شلوارهای جین اسکینی که در ادامه به آن ها نیز اشاره کرده ایم ظاهر راحتری دارند و در ظاهر بزرگتر از سایز شما به نظر می آیند.

پیشنهاد ما به شما خانم های خوش پوش و خوش سلیقه این است که شلوار جین مام استایل آزاد خود را همراه با اورسایز استفاده نکنید.

برای ست کردن این مدل شلوار جین شما میتوانید از پیراهن‌های دکمه دار تک رنگ، پلیورهای فیت و اندامی، کت جین کوتاه، شومیزهای طرح دار و… استفاده کنید.

شلوار جین مخروطی شکل 

این سبک شلوارهای جین کمی زنانه تر هستند نسبت به شلوارهای جین مام استایل.

فاق این شلوراهای جین بلند و پاهای راسته تری دارند. اما شلوارهای جین مام استایل برای اندان شما بیش از حد گشاد می باشد.

شلوارهای جین زنانه مدل مخروطی شکل بالاتنه تگی داشته و در قسمت پاها گشاد می باشند. این مسئله باعث می شود که قد شما بلندتر از آنچه که هستید به نظر آید.

شلوار جین اسکینی 

یکی دیگر از انواع مدل های شلوار جین زنانه که می خواهیم به شما معرفی کنیم، شلوار جین اسکینی می باشد.

طراحی این مدل شلوارهای جین به این صورت است که روی پوست شما سوار شده و فرم پای شما را به خود میگیرد.  به عبارت دیگر این مدل از انواع مدل های شلوار جین زنانه تنگ‌تر و اندامی‌تر به نظر می‌رسد. 

آن دسته از خانم هایی که دارای اندامی شبیه به ساعت شنی می باشند و دوست دارند خوش فرمی و خوش تراشی پاهایشان به خوبی نمایان باشد انتخاب این مدل شلوار جین گزینه مناسبی برای آن ها می باشد.

این مدل شلوارهای جین هرگز از مُد نمی افتند و همیشه می توانید از آن ها در استایل خود استفاده کنید.

شما میتوانید شلوارهای جین اسکینی خود را با انواع لباس‌ها، از جمله تیشرت های اورسایز گرفته تا پلیورهای چند رنگ زمستانی، ست کنید.

شلوار جین زنانه مدل اسکینی

شلوار جین پاچه گشاد 

شلوار جین پاچه گشاد که امسال هم مجدد مُد شده است از جمله شلوارهایی است که برای خانم های قد بلند و آن دسته از افرادی که پاهای بلند و بزرگی دارند بهترین گزینه می باشد.

پیشنهاد می کنیم اگر قد کوتاهی دارید به سراغ این مدل از انواع شلوارهای جین زنانه نروید.

شلوار جین گشاد

 شلوار جین راسته 

آخرین مدل از انواع شلوارهای جین زنانه که می خواهیم به شما معرفی کنیم شلوارهای راسته می باشند.

این سبک شلوارها دارای عرض ثابت می باشند. شلوارهای رسمی که برای هر نوع فرم اندامی مناسب هستند.

برای ست کردن این مدل شلوار جین می توانید با تیشرت های طرح دار در مهمانی‌های دوستانه یا یک بارانی کوتاه ست کرده و در هنگام رفتن به دانشگاه و محیط‌های این چنینی از آن استفاده کنید. 


انتخاب شلوار جین راستهدر نهایت اینکه 

ما سعی کردیم تا با معرفی انواع مدل‌ های شلوار جین زنانه به شما خانم های خوش سلیقه کمک کنیم تا گزینه ای که مناسب فرم اندامیتان می باشد را انتخاب کنید.

همکاران و مشاوران ما نیز از طریق سایت porove.com با شما همراه هستند تا شما را در این انتخاب مهم راهنمایی کنند. تنها کافی است برای این منظور شما عزیزان سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق همین سایت با ما، در میان بگذارید.

سوالات مربوط به انواع مدل های شلوار جین زنانه
 1. شلوار جین زنانه بر چه اساسی باید خریداری کرد؟
  بهترین کار این است که شما خانم های عزیز برای خرید شلوار جین آناتومی اندام، فرم و شکل بدن خود را در نظر داشته باشید.
 2. افرادی که دارای باسن بزرگ می باشند بهتر است چه مدل شلوار جینی را استفاده کنند؟
  دور شلوارهای جین تنگ با فاق کوتاه که اندامشان را دلخواه نشان نمی‌دهد، خط بکشند. شلواری آزاد با فاق بلند، گزینه مناسبی است، ضمن اینکه جیب‌های پشت کوچک، باسن را کوچک‌تر نشان می‌دهد.
 3. چه رنگ شلوار جین برای فصل بهار و تابستان مناسب است؟
  رنگ روشن برای فصول بهار و تابستان و رنگ تیره جهت پاییز و زمستان انتخاب خوبی هستند.