انواع شومیز مانتویی
شومیز مانتویی بلند جلو باز
شومیز مانتویی جلو کوتاه پشت بلند جلو باز
شومیز مانتویی جلو باز بغل چاک دار
شومیزهای بلند مردانه
شومیز مانتویی بلند جلو بسته
کاربردهای شومیز مانتویی
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به شومیز مانتویی

با اینکه به اواسط تابستان امسال رسیده ایم اما هنوز خانم های زیادی هستند که به دنبال خرید مانتو مناسب برای این روزها می باشند. تابستان امسال هم مانند سال های گذشته استایل های جذاب و رنگارنگ خود را دارد. شاید به همین خاطر است که هنوز اغلب خانم ها نتوانسته اند گزینه مناسبی را برای تابستان امسال خود  انتخاب و خریداری کنند. همانطور که می دانید مانتوهای تابستانی دارای مدل ها و طرح های مختلف بسیار زیادی می باشد و شما با هر نوع سلیقه ای که داشته باشید به راحتی می توانید گزینه مورد نظر خود را خریداری کنید. یکی از مدل های مانتو که این روزها طرفداران بسیار زیادی هم پیدا کرده است شومیز مانتویی است.

شومیزهای طرح مانتو نیز دارای طرح ها و مدل های مختلف بسیار متنوعی می باشند که در ادامه بیشتر درباره آن ها صحبت کرده ایم.

انواع شومیز مانتویی

انواع شومیز مانتویی 

همانطور که در متن بالا هم اشاره کرده ایم شومیز مانتویی موجود در بازار مدل های متنوع بسیار زیادی دارند که با هر نو سلیقه ای همخوانی های لازم را دارا می باشند.

در این مقاله قصد داریم به شما مدل های پرکاربردتر شومیزهای مانتویی را معرفی کنیم و کمی درباره هر یک از آنها با شما صحبت کنیم.

 1. شومیز مانتویی بلند جلو باز
 2. شومیز مانتویی جلو کوتاه پشت بلند جلو باز
 3. شومیز مانتویی جلو باز بغل چاک دار
 4. شومیزهای بلند مردانه
 5. شومیز مانتویی بلند جلو بسته

خرید شومیز مانتویی جلو باز

 • شومیز مانتویی بلند جلو باز

اولین مدل از انواع شومیز مانتویی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، شومیز مانتویی بلند جلو باز می باشد. اغلب مدل های این نوع شومیز مانتویی در قسمت آستین خود برش های مختلف و متنوعی دارند که طراحی آن ها را خاص و زیبا کرده است.

در حقیقت شومیز مانتویی بلند جلوباز یکی از بهترین گزینه ها برای روزهای گرم بهار و تابستان می باشد که به راحتی می توانید با خرید شال خنک آن را ست کنید.

شومیز مانتویی جلو کوتاه پشت بلند

 • شومیز مانتویی جلو کوتاه پشت بلند جلو باز

اما مدل دیگر از انواع شومیز مانتویی های موجود در بازار که طرفداران بسیار زیادی هم دارد، شومیز مانتویی جلو کوتاه پشت بلند جلو باز می باشد.

اغلب این مدل مانتوها را برای دور همی های دوستانه و رفتن به کافی شاپ می توان با تیشرتی که زیر آن می پوشید برای روزهای تابستانی خود استفاده کنید.

ست کردن این مدل شومیز مانتویی با کتانی آل استار و شلوار مام استایل یک تیپ جذاب و زیبایی را برای شما به وجود می آورد.

شومیز مانتویی چاک دار

 • شومیز مانتویی جلو باز بغل چاک دار

یکی دیگر از زیباترین مدل های شومیز مانتویی، آن دسته از مانتوهایی هستند که با چاک های کناری مانتو طراحی شده اند. این شومیزها احساس راحتی بیشتری را در شما به وجود می آورند و در راه رفتن شما نیز اختلالی به وجود نمی آید. شومیز جلوباز بغل چاک‌دار برای استایل‌های کژوال انتخاب خیلی مناسبی است.

شومیز مانتویی مردانه

 • شومیزهای بلند مردانه

این مدل مانتو ها شبیه به پیراهن های مردانه می باشند و کمی قد آن ها نسبت به پیراهن های مردانه بلندتر است. شما به راحتی می توانید این مدل مانتوها را به صورت تک یا زیر جلیقه و سارافون خود استفاده کنید.

اگر میخواهید از از مدل شومیز مانتویی به صورت لایه لایه استفاده کنید انتخاب رنگ های مونوکروم بهترین گزینه است که ما به شما برای زیباتر شدن استایلتان پیشنهاد می دهیم.

طراحی و دوخت این مدل شومیز مانتویی با پارچه‌های ساده و طرح‌دار می باشد.

شومیز مانتویی جلو بسته

 • شومیز مانتویی بلند جلو بسته

آخرین مدل از شومیز مانتویی که می خواهیم در این سری از مقالات سایت porove.com به شما معرفی کنیم، شومیز مانتویی بلند جلو بسته می باشد.

این مدل شومیز ها راحتی بیشتر از شومیز مانتویی های جلو باز دارند و برای فعالیت های طولانی و فعالیت های ورزشی بهترین گزینه می باشند 

شومیز مانتویی جلو بسته با آستین‌های پفی و یا چاک‌های بغل لباس در میان کالکشن‌های بسیاری از برندها دیده می‌شوند.

کاربردهای شومیز مانتویی 

تا به اینجای کار متوجه شدیم که شومیز مانتویی چیست؟ و با انواع شومیز مانتویی های موجود در بازار نیز آشنا شدید.

حال می خواهیم برای اینکه در زمان خرید بهتر و راحتر بتوانید تصمیم گیری کنید کمی هم درباره کاربرد این مدل مانتوهای تابستانی با شما صحبت کنیم.

بیشترین کاربردی که این سبک مانتو ها دارند برای دور همی های دخترانه و تولدهای دوستان و اقوام صمیمی می باشد. شما به راحتی می توانید شومیز مانتویی خود را با یک کمربند زیبا به یک پیراهن و شیک وجذاب تبدیل کنید و به راحتی از آن استفاده کنید.

از دیگر کاربرد های این مدل مانتو ترکیب کردن آن با دامن های کوتاه شلوارک جین یا پارچه‌ای پیله‌دار  می باشد که برای میهمانی های دور همی دخترانه بهترین گزینه می باشد.

اما اگر دوست دارید علاوه بر میهمانی ها و دور همی های دوستانه از شومیزهای مانتویی برای جذابتر شدن استایل خود استفاده کنید می توانید مدل های بلند آن را با یک روسری ترندی که به دور کمرتان به عنوان کمربند بسته می‌شود استفاده کنید.

پیشنهاد ما برای روزهای گرم تابستان به شما دوستان عزیز انتخاب شومیزمانتویی بلند جلو باز یا جلو بسته می باشد که می توانید با شلوارهای بگی، یک ست زیبا برای خود فراهم کنید.

کاربردهای شومیزهای مدل مانتو

در نهایت اینکه 

این روزها که گرمای شدیدی را پیش رو داریم انتخاب لباس های خنک که بتواند از این گرما بکاهد بهترین گزینه می باشد. شما خانم های خوش تیپی که دوست دارید تحت هر شرایطی ظاهری زیبا و آراسته داشته باشید می توانید برای مانتوهای تابستانی خود به سراغ مدل شومیز مانتویی باشید که هم سبک باشد و هم از شدت گرما برای روزهای تابستانی می کاهد.

سوالات مربوط به شومیز مانتویی
 1. بهترین پارچه‌ها برای دوخت شومیز مانتویی چه پارچه هایی می باشند؟
  پارچه هایی که برای دوخت شومیزهای مانتویی از آن ها استفاده می شوند سبک و خنک می باشند همچون پارچه حریر، نخ پنبه، وپلین، پارچه جین نازک و پارچه لینن
 2. چه مدل شومیزهایی برای زیر مانتو گزینه بهتر و مناسبتری می باشند؟
  شومیزهای ساده و تک رنگ برای پوشیدن در زیر مانتو مناسبند.
 3. چه طرح هایی باعث جذابتر و زیباتر شدن شومیز مانتویی می شوند؟
  آستین‌های پفی، چاک‌های کوتاه یا بلند، پیله‌های کوچک، آستین‌های مچ‌دار و یقه‌های متفاوت باعث جذابتر شدن شومیز مانتویی می شوند.