انتخاب کیف مناسب با استایل
سبک پوشش و استایل
رنگ و متریال
اندام و فرم بدن
انواع کیف زنانه
کیف دستی
کیف های دارای بند بلند
کیف های کمری
کیف های بزرگ
انواع کیف های ترندی
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به چگونه کیف مناسب با استایلمان انتخاب کنیم؟

باید بگوییم  که یکی از سخت ترین انتخاب ها برای تکمیل کردن استایل خانم ها خرید کیف زنانه می باشد. بدون شک بارها این مسئله برای شما عزیزان پیش آمده است که در زمان تکمیل کردن استایل خود متوجه شده باشید که هیچ یک از کیف هایی که در کمد خود دارید برای استایل انتخابی شما مناسب نمی باشند. شاید بارها از خودتان این سوال را هم پرسیده باشید که چگونه کیف مناسب با استایلمان انتخاب کنیم؟ تا دیگر این دغدغه را نداشته باشیم.
ما به شما خواهیم گفت که با در نظر گرفتن برخی از فاکتورهای مهم می توانید کمی از این دغدغه ای که برای خود به وجود آورده اید کم کنید.

انتخاب کیف مناسب با استایل

قبل تر به این مسئله اشاره کردیم که برای رسیدن به پاسخ این سوال که چگونه کیف مناسب با استایلمان انتخاب کنیم؟ باید به چند فاکتور بسبار مهم در زمان خرید توجه داشته باشید.
آگاهی داشتن درباه سه فاکتور زیر به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید مناسب با استایلی که دارید کیف دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید.

 1. سبک پوشش و استایل 
 2.  رنگ و متریال 
 3. اندام و فرم بدن

انتخاب کیف مناسب با استایل

سبک پوشش و استایل

اولین فاکتور که در زمان خرید کیف مناسب برای استایل خود باید در نظر داشته باشید سبک پوشش و استایل انتخابیتان می باشد. شما باید مشخص کنید که در هر مکان و موقعیتی می خواهید چه استایلی داشته باشید و با توجه به جمع و محلی که میخواهید در آنجا حضور داشته باشید برای خرید کیف مورد نظر خود اقدام کنید.

رنگ و متریال

نکته مهم بعدی که نباید در خرید کیف مناسب با استایل خود فراموش کنید رنگ و متریال می باشد. باید حواستان به تنالیته رنگی استایلتان باشد. پیشنهاد ما به شما خانم های خوش سلیقه و خوش پوش این است که رنگ های خنثی را برای خرید کیف زنانه خود در نظر بگیرید.
رنگ هایی همچون مشکی، طوسی و کرم از جمله رنگ های خنثی هستند که به راحتی می توانید آن ها را با هر رنگ دیگری که دوست دارید ست کنید.

اندام و فرم بدن

اما آخرین نکته بسیار مهم که باید در زمان انتخاب و خرید کیف مورد نظر خود به آن توجه داشته باشید تا به راحتی پاسخ سوال خود را درباره اینکه چگونه کیف مناسب با استایلمان انتخاب کنیم؟ بدست آورید توجه به اندام و فرم بدن می باشد.
شاید با خودتان بگویید که مگر برای خرید مانتو نباید فقط به این مسئله توجه داشت؟ اصلا توجه به فرم بدن و اندام چه ارتباطی با خرید کیف می تواند داشته باشد؟
خب، بایدد بگوییم که در نظر گرفتن اندام در انتخاب کیف شما را میتواند کوتاه یا بلند و چاق یا لاغر نشان دهد. پیشنهاد ما به شما این است که موارد زیر را در هنگام خرید کیف مورد نظر خود به خاطر داشته باشید.

 • اگر شخصی لاغر اندام می باشید سعی کنید کیف های خیلی بزرگ نخرید زیرا بدون شک پشت کیف پنهان خواهید شد.
 • اگر دارای اندام درشتی می باشید از کیف های کوچیک استفاده نکنید چون اصلا دیده نمی شوند
 • اگر دوست دارید بلندتر دیده شوید کیف های متوسط و کوچک که دارای بندهای بلندی می باشند را برای تکمیل استایل خود انتخاب کنید.

انواع کیف زنانه

در پاسخ به این سوال که چگونه کیف مناسب با استایلمان انتخاب کنیم؟ باید بگوییم که تنوع کیف های زنانه این روزها به اندازه ای زیاد هستند که کمی انتخاب را برای شما خانم های خوش سلیقه دشوار کرده است.
اما با توجه به سه فاکتور مهمی که در متن بالا به آن ها اشاره کرده ایم بدون شک می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید و کیفی را انتخاب کنید که از هر لحاظ با استایل شما هماهنگی لازم را داشته باشد.
کیف های زنانه ای که در بازار امروز موجود می باشند و هر یک در جایگاه خود طرفدارن زیادی دارند به شرح زیر می باشند.

 • کیف دستی 
 • کیف های دارای بند بلند 
 • کیف های کمری 
 • کیف های بزرگ

انواع کیف زنانه

کیف دستی 

این مدل کیف ها به گونه ای طراحی شده اند که باید آن ها را زیر بغل بزنید یا با دست آن ها را بگیرید. این مجموعه از کیف های زنانه از جمله پرطرفدارترین کیف ها می باشند که شما با هر استایل که داشته باشید می توانید از آن ها استفاده کنید.
فراموش نکنید که نحوه دست گرفتن این مدل کیف های زنانه از اهمیت زیادی برخوردار می باشند و در استایل های مختلف متفاوت می باشد.
حتما در زمان خرید کیف دستی زنانه به سختی هایی که زمان استفاده از آن ممکن است با آن ها مواجه شوید هم فکر کنید. مثلا اگر بخواهید روسری خود را مرتب کنید سختی دست گرفتن این مدل کیف ها را بخوبی متوجه خواهید شد.

کیف های دارای بند بلند 

دومین مدل از کیف های پرطرفدار در بین خانم ها کیف هایی با بندهای بلند می باشد. معمولا خانم ها این مدل کیف ها را برای استایل های راحت خود انتخاب می کنند.
برای خرید این مدل کیف زنانه توجه به رنگ و متریال آن مهم ترین مسئله ای است که نباید فراموش کنید. مسئله مهم بعدی بلند بودن بند آن است، این مسئله شاید چندان اهمیتی نداشته باشد اما باید بگوییم که در بلند یا کوتاه دیدن شدن قد شما تاثیر زیادی دارد.

کیف های کمری 

محبوب ترین کیف های زنانه در بازار، کیف های کمری می باشند. انتخاب و خرید این مدل کیف ها به شما کمک می کنند ظاهر ترندی داشته باشید اما به شرط آنکه نکات مهم درباره انتخاب کیف مناسب با استایل خود را نیز در نظر داشته باشید.

کیف های بزرگ

اما آخرین مدل از انواع کیف زنانه که می خواهیم به شما معرفی کنیم، کیف های بزرگ می باشند که بیشتر مورد پسند خانم های کارمند و یا افراد دانشجو می باشد.
انتخاب این کیف به این دلیل است که به راحتی می توانید همه وسایل مورد نیاز خود را در آن جای داده و همراه داشته باشید. یک نکته بسیار مهم را در زمان خرید کیف های بزرگ در نظر داشته باشید، این سبک کیف ها اصلا گزینه مناسبی برای اسنایل های رسمی نمی باشند.

انواع کیف های ترندی

کیف هایی که تحت عنوان کیف های ترندی در بازار وجود دارد بیشتر برای آن دسته از دوستانی مناسب می باشد که پیرو مُد و ترند هستند. دقت داشته باشید که کیف های ترندی تنها مدت زمان کوتاهی میهمان شما هستند و بعد از مدت زمانی از دور خارج خواهد شد. کیف های ترندی امروزی شامل موارد زیر می باشند.

 1. کیف های حصیری و مکرومه
 2. زنبیل خریدهای مکرومه

کیف های ترندی

در نهایت اینکه 

امید است که توانسته باشیم با معرفی نکات و فاکتورهای مهم برای خرید کیف زنانه توانسته باشیم شما دوستان عزیز را در رسیدن به پاسخ اینکه چگونه کیف مناسب با استایلمان انتخاب کنیم؟ راهنمایی کرده باشیم.
مشاوران و همکاران ما از طریق سایت porove.com بیشتر در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد و پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشند.

سوالات مربوط به چگونه کیف مناسب با استایلمان انتخاب کنیم؟
 1. از کیف های چرمی بیشتر برای چه موقعیت و مکان هایی استفاده می شود؟
  کیف های چرم نیز بسته به نوع دوختشان کارکردهای متفاوتی دارند اما غالبا آنها را به عنوان کیف های اداری استفاده می کنند.
 2. کیف های شفاف چه سبک کیف هایی هستند؟
  این مدل کیف ها از پلاستیک شفاف برای دوختشان استفاده شده است و به کیف های شیشه ای مشهور می باشند که دارای رنگبندی مختلف و متنوع می باشند این مدل کیف های زنانه به دلیل شفافیت جنسشان محتویات داخل خود را به نمایش می گذارند.
 3. کیف های حصیری و مکرومه با بافت های درشت و زنجیری مناسب چه مکان هایی می باشند؟
  برای خرید و تفریح و گشت و گذار در بازار های سنتی مخصوصا برای فصل تابستان انتخاب مناسبی هستند.