خرید مانتو اسپرت
انواع مانتو اسپرت
مانتو اسپرت دانشجویی
مانتو جین اسپرت
مانتو اسپرت پشت بلند
مانتو اسپرت جلو بسته
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به خرید مانتو اسپرت

خرید مانتو اسپرت

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده است که اصلا مانتو اسپرت چه سبک مانتویی می باشد و فرق آن با سایر مدل های مانتوهایی که در بازار و فروشگاه های مختلف آن ها را بارهای بار دیده اید چیست؟
مانتو اسپرت هم همچون مانتوهای دیگر با پارچه ها و طرح های مختلفی در بازار ارائه می شود و شاید تنها فرقی که با سایر مانتوها دارد این است که در وهله اول با شنیدن نام اسپرت تصور خواهید کرد که تنها می توانید از این سبک مانتو تنها برای باشگاه رفتن و ورزش کردن استفاده کنید.
در صورتیکه اصلا این چنین نیست، مانتو اسپرت پوششی است که درعین سادگی بسیار زیبای و کاربردی می باشد. در ادامه می خواهیم چند نمونه از انواع مانتوهای اسپرت را به شما معرفی کنیم.

انواع مانتو اسپرت

انواع مانتو اسپرت

 1. مانتو اسپرت دانشجویی
 2. مانتو جین اسپرت
 3. مانتو اسپرت پشت بلند
 4. مانتو اسپرت جلو بسته
 • مانتو اسپرت دانشجویی

اولین مانتو اسپرت که قصد داریم به شما معرفی کنیم و شما را تشویق به خرید مانتو به سبک اسپرت کنیم، مانتو اسپرت دانشجویی می باشد.
دختر خانم های جوان که وارد دانشگاه می شوند با تعریف ها و صحبت هایی که درباره محیط دانشگاه شنیده اند این دغدغه را دارند که در زمان خرید مانتو برای دانشگاه بهتر است چه سبک مانتویی را انتخاب کنند که هم در آن احساس راحتی داشته باشند و هم اینکه مانتو انتخابی آن ها برای حضور در محیط دانشگاه مناسب باشد.
شما برای انتخاب مانتو مناسب جهت استفاده از آن برای حضور در دانشگاه می توانید مانتو اسپرت ساده که از طراحی و دوخت شیک و ساده ای تهیه شده است را انتخاب کنید. مانتوهای اسپرت دانشجویی بیشتر دارای زیپ یا دکمه در جلو مانتو می باشند و آستین های بلندی دارند.
 پارچه ای که برای دوخت مانتو اسپرت دانشجویی مورد استفاده قرار میگیرند پارچه‌های ویسکوز، کتان پیچ، تریکو مانتویی و جین می باشند.

انتخاب مانتو اسپرت برای دانشجویان

 • مانتو جین اسپرت 

انتخاب مانتو ست جین این روزها بسیار مد شده است و به جرات می توان گفت از مدل مانتوهای است که با توجه به نوع پارچه دوخته شده می توان در هر چهار فصل سال از این سبک مانتو استفاده کرد.
مانتو جین مدل دیگری از مانتو اسپرت می باشد که طرفداران بسیار زیادی را دارد زیرا که ست کردن آن به سادگی امکان پذیر می باشد و شما می توانید با توجه به مکانی که می خواهید در آنجا حضور داشته باشید این مدل مانتو را انتخاب کنید.
مانتو اسپرت طرح جین معمولا دارای طراحی بسیار ساده می باشند و شما می توانید آن را هم به صورت جلو بسته و هم جلو باز بپوشید

مانتو اسپرت جین

 • مانتو اسپرت پشت بلند

از دیگر مدل مانتوهایی که در سال 2020 به بازار آمد مانتو اسپرت پشت بلند می باشد که مورد استقبال بسیار زیادی هم قرار گرفت.
این سبک مانتو بیشتر مناسب آن دسته از افرادی است که قد کوتاهی دارند و اصلا دوست ندارند که طول پاهای خود را در زیر مانتو پنهان کنند.

مانتو پشت بلند

 • مانتو اسپرت جلو بسته 

یکی از اصلی ترین مدل مانتو اسپرت که در سال 2020 توانسته است جایگاه بسیار خوبی را در میان خانم ها برای خود بدست آورد. منتو اسپرت جلو بسته می باشد.
این روزها کمتر مانتوهایی را مشاهده خواهید کرد که جلو بسته باشند اما این مدل مانتو کاری کرده است که افراد زیادی را تا به امروز جذب نماید.
این مدل مانتوها به شکل یکسره و بدون هیچ  دکمه و  زیپی می باشند و برای دوخت آن ها از الیاف طبیعی استفاده شده است که یکی از گزینه های مناسب برای مانتوهایی است که شما می خواهید در هر 4 فصل سال از آن ها استفاده کنید.

مانتو جلو بسته اسپرت

در نهایت اینکه 

همانطور که در مطالب بالا هم اشاره کرده ایم مانتو اسپرت دارای مدل های مختلف بسیار زیادی می باشد که هر یک از آنها نیز کاربردهای مختلفی دارند.
بنابراین اگر قصد خرید این سبک مانتو را دارید ابتدا مشخص کنید برای چه مکان و موقعیتی می خواهید آن را خریداری کنید وسپس با توجه به مدل هایی که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب و خریداری کنید.

سوالات مربوط به خرید مانتو اسپرت
 1. به چه سبک مانتوهایی، مانتو اسپرت گفته می شود؟
  اسپرت در دنیای مُد و فشن به نوعی ورزش ارتباط پیدا می کند و اکثریت با شنیدن کلمه اسپرت نام ورزش کردن می افتند. اما در فرهنگ و لغت نامه ایرانی معنای دیگری هم دارد. مانتوهایی که در عین سادگی، زیبایی و کاربرد بسیاری دارند را می توان در دسته مانتوهای اسپرت قرار داد. در حقیقت مانتو اسپرت، مانتو ای است که شما در آن احساس راحتی می کنید.
 2. مانتو اسپرت را از کجا می توان خریداری کرد؟
  خرید و تهیه مانتو اسپرت کار چندان سختی نمی باشد. زمانیکه شما مدل و سبک مانتو اسپرتی که می خواهید را انتخاب کنید با مراجعه به فروشگاه های سنتی و حتی سایت های فروش اینترنتی آنلاین می توانید مانتو اسپرت مورد نظر خود را خریداری کنید.
 3. برای دوخت و طراحی مانتو اسپرت از چه پارچه هایی استفاده می شود؟
  مانتوهای اسپرت هم همچون سایر مانتو می توانند با پارچه های مختلف در طرح های متفاوت دوخته شوند. اما جنس پارچه بسته به نوع و مدل مانتو اسپرتی دارد که شما میخواهید استفاده کنید مثلا برای مانتو اسپرت دانشجویی اغلب از پارچه های کتان و پارچه هایی که دارای الیاف طبیعی هستند استفاده می شود.