الیاف به کار رفته برای تولید شال و روسری
انواع روسری های محشر برای پاییز
شال و روسری ابریشمی
شال و روسری پشمی
شال و روسری چروک شطرنجی
روسری راه راه
روسری گل دار
روسری ساتن
نکاتی که هنگام خرید شال و روسری پاییزی باید رعایت شوند
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به این شال ها برای پاییز محشره

با فرا رسیدن فصل جدید و آغاز پاییز 1400 اولین چیزی که به ذهن خانم ها می رسد انتخاب لباس های پاییزی، طراحی ناخن پاییزی، رنگ مو مناسب فصل و... می باشد. خب، یکی از گزینه هایی که میتواند در استایل پاییزی جذابیت خاصی را به وجود آورد خرید شال زیبا و مناسب فصل می باشد. در ادامه به شما خواهیم گفت این شال ها برای پاییز محشره زیرا ما تمام سلیقه ها را در نظر گرفته و بهترین ها را در این مجموعه در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید با آسودگی خاطر بیشتر شال و روسری که دوست دارید را انتخاب و خریداری کنید.

الیاف به کار رفته برای تولید شال و روسری

یکی از مواردی که در زمان انتخاب شال و روسری مورد نظر خود باید به آن ها توجه داشته باشید الیافی است که در آن ها به کار رفته اند. فروشندگان عزیز باید در این مورد که چه الیافی در روسری و شال های آن ها وجود دارد را بدانند تا بتوانند اطلاعات دقیقی را به مشتریان خود ارائه دهند.
شما زمانیکه بدانید چه الیاف هایی برای روسری و شال پاییزی مناسب می باشند بدون شک بهتر می توانید خرید خود را انجام دهید. از پرطرفدارترین الیاف های به کار رفته در روسری های پاییزی ابریشم و پشم می باشد.

شال پاییزی

انواع روسری های محشر برای پاییز

 • شال و روسری ابریشمی
 • شال و روسری پشمی
 • شال و روسری چروک شطرنجی
 • روسری راه راه
 • روسری های لبه ریش ریش
 • روسری گل دار
 • شال و روسری حریر پاییزی
 • روسری ساتن

شال و روسری ابریشمی

این شال ها برای پاییز محشره، شال و روسری هایی که از الیاف ابریشمی در آن ها استفاده شده است یکی از بهترین گزینه هایی هستند که برای پاییز میتوانید از آن ها استفاده کنید.
در واقع بهترین گزینه برای مُد پاییزی همین شال و روسری ها می باشند که قیمت آن ها نسبت به سایر شال وروسری ها کمی گرانتر می باشد اما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

شال و روسری پشمی

دومین گزینه مناسب برای پاییز، شال و روسری های پشمی می باشند که گرمای مناسبی داشته و از قیمت مناسبی هم برخوردار می باشند

روسری چروک شطرنجی گزینه مناسب برای مد پاییز

یکی دیگر از مدل شال وروسری هایی که برای پاییز بسیار مناسب می باشند روسری های چروک شطرنجی هستند. شما به راحتی می توانید این شا و ورسری ها را با هر لباسی که دوست دارید ست کنید.

شال پاییزی چهارخونه

روسری راه راه

این شال ها برای پاییز محشره، حتما با خودتان می گویید چه فرقی به این روسری ها با سایر روسری های پاییزی وجود دارد که آنها در دسته بندی برتر قرار داده شده اند؟
این روسری ها نیز همچون شال و روسری های چروک چهارخانه از جمله مدل روسری هایی هستند که می توانید آن ها را با انواع لباس ها و ست های اسپرت خود استفاده کنید.
مثلا می توانید روسری آبی راه راه را با شلوار مشکی و کت جیت ست کنید. رنگ آبی از جمله رنگ های پر استفاده و سرد برای روزهای پاییزی می باشد که در زیبایی استایل شما تاثیر زیادی دارد.

روسری پاییزی گل دار

پاییز فصل رنگارنگی طبیعت و ریزش برگ ها است. انتخاب شال و روسری های گل دار در تکمیل شدن استایل پاییزی به شما کمک زیادی می کند. شما می توانید شال و روسری گلدار خود را با مانتو یا بارانی کرم و طوسی به راحتی ست کنید.

شال و روسری پاییزی ساتن

یکی دیگر از شال های محشر برای پاییزی، شال و ورسری ساتن می باشد. این شال ها برای پاییز محشره و طرفداران بسیار زیادی هم دارد. شال و روسری های ساتن تا حدودی شبیه به شال و روسری های ابریشمی می باشند با این تفاوت که ساتن ها ضخیم تر می باشند و در فصول سرد سال این مدل شال و روسری می تواند ست خوبی برای لباس های مجلسی و مهمانی باشد.

نکاتی که هنگام خرید شال و روسری پاییزی باید رعایت شوند

تا به اینجای کار برایتان گفتیم که چه مدل شال و روسری هایی برای پاییز مناسب می باشند. حال می خواهیم اشاره ای به مهمترین نکاتی که باید در خرید آن ها مد نظر داشته باشید اشاره کنیم.
مهمترین نکاتی که قبل خرید یک شال و روسری پاییزی باید رعایت کنید عبارتند از:

 1. جنس شال و روسری
 2. رنگبندی 
 3. قواره شال
 4. طرح شال و روسری

ویژگی شال پاییزی

در نهایت اینکه 

ما امروز در مقاله این شال ها برای پاییز محشره سعی کرده ایم که بهترین، زیباترین، با کیفیت ترین شال و روسری هایی که شما می توانید در پاییز امسال برای تکمیل استایل خود از آن ها استفاده کنید را به شما معرفی کنیم.
مشاوران ما از طریق سایت porove.com برای خرید زیباتری شال و روسری های پاییزی به شما کمک خواهند کرد.

سوالات مربوط به این شال ها برای پاییز محشره
 1. از چه رنگ هایی بهتر است برای شال وروسری های پاییزی استفاده کنیم؟
  از رنگ هاي سرد و خنثی، البته بـه شرطی کـه دیگر لباسهای شما با رنگ هاي گرم پاییزی ست شده باشند.
 2. پرطرفدارترین مدل های شال و روسری پاییزی چه طرح هایی می باشند؟
  طرح های کمربندی، کوبیسم، زنجیری، نقاشی و چهارخانه
 3. خرید شال و روسری حریر برای پاییز انتخاب درستی است؟
  سبک بودن این شال و روسری ممکن است کمی دردساز باشد اما برای ست کردن با لباس های مجلسی گزینه مناسبی هستند.