انتخاب و خرید مانتو پاییزی
رنگ مناسب برای مانتو پاییزی
ضخامت و گرم بودن مانتو پاییزی
مانتو پاییزی مشکی
نکات مهم برای خرید مانتو پاییزی
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به خرید مانتو پاییزی

همانطور که اطلاع دارید مانتوهای هر فصل در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی در فروشگاه ها و بازار موجود می باشند و این یک امر کاملا طبیعی است که شما در هر فصل سال به دنبال مانتو و لباس مناسب آن فصل باشید.
مثلا با شروع فصل پاییز طبیعتا به دنبال مانتویی هستید که مناسب این فصل باشد و همچون مانتوهای نازک و خنک تابستانی نباشد بلکه کمی از آن ها گرم تر و دارای ضخامت بیشتری باشد. پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال خرید مانتو پاییزی می باشید و نمی دانید چه سبک مانتویی برای این فصل مناسب می باشد با ما تا انتهای این مطلب در سایت پُرو همراه باشید.

انتخاب و خرید مانتو پاییزی

برای خرید مانتو مناسب فصل پاییز باید همچون سایر فصل ها به موارد مختلفی از جمله رنگ و مدل، ضخامت و کلفتی مانتویی توجه بسیاری داشته باشید. زیرا که هوای پاییز دزد است و ممکن است امروز هوا گرم باشد و فردا سرد. بنابراین باید دقت داشته باشید که چه مانتویی را می توانید در این فصل زیبا استفاده کنید که مریض نشوید.

راهنمای خرید مانتو پاییزی

رنگ مناسب برای مانتو پاییزی

از آنجایی که با آغاز فصل پاییز هوا کمی رو به سردی می رود پس انتخاب رنگ هایی که با این فصل همخوانی دارند می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما خانم های خوش پوش و با سلیقه باشد.
رنگ هایی همچون رنگ نارنجی که نشان دهنده فصل پاییز می باشد. البته استفاده از رنگ های تیره هم برای این فصل گزینه مناسبی است چرا که به راحتی می توانید با خرید شال پاییزی یک ست زیبا را برای خود در فصل پاییز بسازید.
ناگفته نماند که انتخاب رنگ های تیره در این فصل می تواند در نفوذ سرما به بدن شما تا حدودی جلوگیری کند و مانع از بیمار شدن شما شود.

ضخامت و گرم بودن مانتو پاییزی

مسئله دیگر که برای خرید مانتو پاییزی باید در نظر داشته باشید جنس مانتو می باشد که باید نسبت به مانتوهای بهاری و تابستانی از ضخامت بیشتری برخوردار باشد. پارچه های مناسبی که در مانتوهای پاییزی از آن ها استفاده می شوندعبارتند از :

 • پارچه کتان
 •  جین
 •  پارچه مخمل
 • پارچه فوتر
 •  پارچه کشمیر
 •  چرم های مصنوعی
 •  پارچه فاستونی

  در مقاله های بعدی سایت پُرو درباره انتخاب پارچه مناسب مانتو پاییزی نیز بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جدیدترین مدل مانتو پاییزی

مانتو پاییزی مشکی

از آنجایی که اکثریت خانم ها به رنگ مشکی برای مانتو بسیار علاقه مند می باشند ترجیح می دهند که در کمد لباس های خود حتما یک مانتو پاییزی مشکی هم داشته باشند. البته انتخاب و خرید مانتو به رنگ مشکی در فصل پاییز را اغلب برای حضور در محیط های رسمی همچون محل کار خود یا برای میهمانی های بسیار رسمی می توانید در نظر داشته باشید.
ناگفته نماند که همیشه و در هر فصلی از سال داشتن یک مانتو مشکی مناسب برای کمد لباس خانم ها امری لازم و ضروری می باشد.
پس برای انتخاب مانتو مشکی در فصل پاییز هم جنس آن را در نظر داشته باشد. چون در فصل پاییز در زیر مانتو از لباس های نسبتا گرم استفاده می کنید باید سعی کنید که مانتو شما ضخامت زیادی نداشته باشد که باعث اذیت شما شود. مانتویی را انتخاب کنید که در آن احساس راحتی می کنید.

نکات مهم برای خرید مانتو پاییزی

 1. مدل مانتویی که انتخاب می کنید در وهله اول باید متناسب با اندام شما باشد. 
 2. خانم هایی که دارای پایین تنه چاق می باشند طبیعتا مانتوهایی که جذب هستند گزینه مناسبی نیست و بهتر است از مانتوهایی استفاده کنند که بخش پاین تنه گشاد و چین داری دارند 
 3. اگر دارای بالا تنه چاقی هستید مانتوهایی را انتخاب کنید که حالت راسته و گشاد دارند.
 4. خانم های خوش  اندام و خوش استایلی هر نوع مدل مانتویی را که دوست داشته باشند می توانند انتخاب کنند.
 5. با توجه به قدتان مانتو خود را انتخاب کنید. یعنی اگر دارای قد بلندی می باشید سعی کنید از خرید مانتو پاییزی کوتاه چشم پوشی کنید و برعکس اگر دارای قد کوتاه می باشید مانتوهای خیلی بلند را فراموش کنید. گزینه مناسب مانتویی است که نه خیلی بلند باشد و نه خیلی کوتاه 

مانتو پاییزی جنس مخمل

در نهایت اینکه 

انتخاب و خرید مانتو در هر فصلی از سال برای خانم ها اهمیت بسیار زیادی دارد و همیشه به دنبال این هستند که بتوانند مناسب ترین و به روز ترین مدل ها را انتخاب و خریداری کنند.  
توجه داشته باشید که در زمان انتخاب و خرید مانتو پاییزی باید به نکات مهمی که در این مطلب به آن ها اشاره کردیم همچون رنگ و جنس مانتو دقت زیادی داشته باشید و با توجه به آن ها و سلیقه ای که دارید و با در نظر گرفتن و شناخت کامل از آناتومی اندام خود برای خرید مانتو اقدام کنید.

سوالات مربوط به خرید مانتو پاییزی
 1. قیمت خرید مانتوهای پاییزی چقدر می باشد؟
   خوب قیمت مانتوهای پاییزی با توجه به جنس پرچه، طراحی و رنگ آنها متفاوت می باشد. قیمت مانتوهای ما در سایت پُرو از 150 هزار تومان آغاز می شود و با توجه به مواردی که نام برده شده این قیمت ها متغییر می باشند و شما می توانید برای کسب اطلاع دقیق از قیمت مانتو مورد نظر خود با همکاران و مشاوران ما در ارتباط باشید.
 2. چه پارچه هایی برای مانتوهای پاییزی مناسب می باشند؟
  پارچه‌های کتان، کرپ، جین، فاستونی و چرم بر اساس موقعیت و فشل می‌توانند برای دوخت مانتو پاییزی مناسب باشند.
 3. برای مانتوهای رسمی و اداری پاییزی چه پارچه هایی مناسب است؟
  پارچه‌ها فاستونی و کرپ به دلیل دوام و چروک نشدن برای تولید مانتوهای اداری و رسمی مناسب ترین گزینه می باشند.