انتخاب کیف مناسب برای بانوان چاق
کیف مناسب برای خانم‌های چاق و کوتاه قد
کیف مناسب برای خانم‌های چاق و بلند قد
کیف مناسب برای خانم‌های چاق با باسن پهن
کیف مناسب برای خانم‌های چاق با سینه‌های بزرگ
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به کیف مناسب برای بانوان چاق

اگر دوست دارید که همیشه ظاهری آراسته و زیبا داشته باشید فقط نباید به فکر لباس، مانتو یا شال و روسری هایی باشید که یا رنگ ها به چهره شما بیاید و یا با تیپی که انتخاب کرده اید همخوانی داشته باشد. بلکه باید برای خرید کیف زنانه هم دقت زیادی به خرج دهید.
شما باید برای انتخاب کیف مناسبی که می خواهید در استایل های مختلف از آن ها استفاده کنید ابعاد و آناتومی اندامی خود را هم در نظر داشته باشید.

انتخاب کیف مناسب برای بانوان چاق

یکی از اکسسوری های مهم برای خانم ها کیف های دستی و دوشی می باشند که تکمیل کننده استایل آنها می باشد.
بنابراین انتخاب کیفی که از هر لحاظ برای شما مناسب باشد مسئله بسیار مهمی است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید چرا که یک انتخاب درست می تواند نواقص و ایرادات اندامی شما را بخوبی پنهان کند.
بنابراین اگر شما هم جزء دسته بانوان چاق هستید و نمی دانید که کیف مناسب برای بانوان چاق باید دارای چه ویژگی هایی باشد پیشنهاد می کنیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

انتخاب کیف مناسب استایلتان

کیف مناسب برای خانم‌های چاق و کوتاه قد

خانم ها یا قد بلند و چاق هستند یا قد کوتاهی دارند و چاق هستند. در این بخش ابتدا می خواهیم به آن دوستانی که هم قد کوتاهی دارند و هم چاق هستند کمک کنیم تا بتوانند برای تکمیل کردن استایل زمستانی خود بعد از خرید شال مناسب ترین و بهترین کیف را هم خریداری کنند.
توصیه ما به شما دوستان عزیز انتخاب کیف های کوچک می باشد بنابراین سعی کنید اصلا برای خرید کیف های بزرگ وسوسه نشوید.
انتخاب کیف های بزرگ باعث می شوند که شما کوتاهتر و چاق تر از آنچه که هستید دیده شوید. بنابراین بهترین گزینه انتخاب کیف های کوچک چهارگوش( مربعی و مستطیلی) شکل می باشد.

کیف مناسب برای خانم های چاق و بلند قد

اما شما دوستان عزیزی که قد بلندی دارید و چاق هستید، برعکس دسته قبلی که کیف های کوچک برای آن ها مناسب بود شما نباید به سراغ کیف های کوچک بروید. مگر اینکه بخواهید به یک جشن عروسی یا میهمان رسمی بروید.
بهترین گزینه برای شما کیف های دستی متوسط می باشند که وقتی آن ها را روی دوش هم می اندازید تا نیم تنه پایین بدن شما را بخوبی پوشش می دهند. این سبک کیف ها به شما کمک می کنند تا کشیده تر دیده شوید.

کیف مناسب برای خانم های چاق و بلند قد

کیف مناسب برای خانم‌های چاق با باسن پهن

تا به اینجا عنوان کردیم که خانم های چاق با قد کوتاه و قد بلند بهتر است چه مدل کیف هایی را برای تکمیل کردن استایل های خود انتخاب کنند.
حال می خواهیم به آن دسته از دوستانی که چاق هستند و باسن پهنی دارند کمک کنیم تا بتوانند کیف زنانه مناسبی را خریداری کنند.
کاری که این دسته از دوستان باید انجام دهند این است که توجه را از روی باسن خود به بخش بالا بدن انتقال دهند.
برای این کار می توانید از کیف های دستی رنگی رنگی استفاده کنید که اندازه آن ها نه خیلی کوچک باشد و نه خیلی بزرگ. سایز متوسط بهترین انتخاب می باشد.
فقط به این مسئله دقت داشته باشید که بندهای کیف باید کوتاه باشند زیرا کیف باید درست زیر بازوی شما بنشیند. 

کیف مناسب برای خانم‌های چاق با سینه‌های بزرگ

اما گروه آخر خانم های چاق با سینه های بزرگ هستند. این دوستان بهتر است از کیف های رو دوشی با بند کوتاه و دستی به هیچ عنوان در استایل خود استفاده نکنند.
این دوستان باید بر عکس دوستانی که چاق هستند و باسن های پهنی دارند بیشتر توجه ها را به بخش نیم تنه پایینی بدنشان متمرکز کنند.
پس کیف‌های بزرگ با بَند و دسته بلندتر بهترین انتخاب برای این عزیزان می باشد. این مدل کیف باعث می‌شود بین نیم تنه بالا و پایین شما تناسب ظاهری ایجاد شود. 

کیف مناسب برای خانم‌های چاق با سینه‌های بزرگ

در نهایت اینکه 

در این مقاله سعی کرده ایم آنچه به شما کمک می کند تا بیشتر درباره کیف مناسب برای بانوان چاق بدانید را در اختیارتان قرار دهیم.
امیدواریم طرح هایی که به آن ها اشاره کرده ایم مورد پسندتان قرار بگیرند و بتوانید در زمان خرید کیف بهترین انتخاب را داشته باشید.

سوالات مربوط به کیف مناسب برای بانوان چاق
  1. برای خرید مناسب با استایلمان باید به چه نکاتی توجه کنیم؟
    به سبک پوشش و استایل شخصی خود و همچنین به مکان و موقعیتی که قرار است در آن حضور داشته باشید.
  2.  برای فرم بدن گلابی چه مدل کیف مناسب می باشد؟
     از کیف هایی با سایز متوسط و رنگ های شاد و روشن استفاده کنید.
  3. کدام دسته از خانم ها برای انتخاب و خرید کیف دستشان بازتر می باشد؟
    خانم های قد بلند و لاغر اندام. این دسته از بانوان می توانند با خیال راحت سراغ هر مدل کیف که دوست دارند بروند، از کوله پشتی های بزرگ گرفته تا کیف دوشی یا حتی کیف دستی.