خرید مانتو بهاره
نکات مهم برای خرید مانتو بهاره
رنگ روشن برای مانتو بهاره
سبک و خنک بودن مانتو بهاره
مانتو بهاره مشکی
شیک ترین مدل مانتو بهاره
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به خرید مانتو بهاره

فصل بهار از جمله فصل های سال است که خانم ها در این فصل دغدغه بسیار زیادی برای خرید مانتو دارند.
آغاز فصل جدید در سال جدید که به نوعی نیاز به خانه تکانی داریم. خانم ها هم در این امر استاد می باشند و به بهانه خانه تکانی کلی از لباس های قدیمی خود را دور ریخته و اقدام به خرید لباس های جدید می کنند.
خرید مانتو بهاره هم یکی از همان موارد مربوط به خانه تکانی سال جدید می باشد که خیلی از خانم ها در این امر حساسیت بسیار زیادی از خود به خرج می دهند.

خرید مانتو بهاره

برای اینکه سال جدید و فصل جدید را با لباس ها و مانتوهای نو شروع کنید به این مسئله دقت کرده اید که باید چه کار کنید؟
برای خرید لباس های بهاره از همه مهم تر برای خرید مانتو بهاره آیا می دانید باید به چه نکات و مواردی توجه داشته باشید؟
ما می خواهیم در این مقاله به شما خانم های خوش پوش و خوش سلیقه کمک کنیم تا بهتر و راحتر بتوانید مناسب ترین مدل مانتو را برای روزهای بهاری خود انتخاب و خریداری کنید.
فراموش نکنید که برای خرید مانتو مناسب فصل بهار رنگ و مدل، سبکی و خنکی مانتویی را که انتخاب کرده اید حتما در نظر داشته باشید.

مناسب ترین مانتو برای فصل بهار

نکات مهم برای خرید مانتو بهاره

در متن بالا به این مسئله اشاره کرده ایم که اگر دوست دارید مانتو مناسبی را برای روزهای بهاری خود خریداری کنید باید یک سری موارد را حتما به خاطر داشته باشید.
ما، در ادامه به دو مورد بسیار مهم که به شما کمک میکند تا بهترین و مناسب ترین مانتو بهاری را برای خود خریداری کنید اشاره کرده ایم.

 • انتخاب رنگ روشن برای مانتو بهاره
 • سبک و خنک بودن مانتو بهاری

رنگ روشن برای مانتو بهاره

از آنجایی که با آغاز فصل فروردین و شروع بهار هوا کمی رو به گرمی می رود پس انتخاب رنگ های تیره را کنار گذاشته و به سراغ رنگ های روشن بروید.
انتخاب رنگ تیره برای مانتو بیشتر در فصل های پاییز و زمستان مناسب می باشند که بتوانند گرما را در خود حفظ و نگهداری کنند تا سرمای فصل باعث اذیت و بیماری شما نشود.
علاوه بر این ها استفاده از رنگ های روشن با آغاز سال جدید می تواند روحیه شما را نیز عوض کرده و حس بهتری را به شما انتقال دهد.
پس انتخاب رنگ تیره برای مانتو بهاره را فراموش کنید.
اگر دوست ندارید که از رنگ های خیلی شاد استفاده کنید می توانید از رنگ هایی مانند: رنگ سبز، آبی آسمانی، آبی کاربونی، پوست پیازی، آجری و.... استفاده کنید.

سبک و خنک بودن مانتو بهاری

مسئله دیگر که برای خرید مانتو بهاره باید در نظر داشته باشید جنس مانتو می باشد که باید خنک و سبک باشد.
اگر قرار باشد که مانتوهایی را انتخاب کنید که این ویژگی را ندارد همان مانتوهایی که در فصل زمستان و پاییز استفاده می کردید را می توانید برای فصل بهار هم استفاده کنید.
بهترین جنس پارچه ای که برای مانتوهایی بهاره می توانید انتخاب کنید، پارچه های نخی، ابریشمی نازک، کنف، لینن و پارچه پشمی تراپیکال می باشد.

نکات مهم برای خرید مانتو بهاری

مانتو بهاره مشکی

اکثر خانم ها به خاطر اینکه در محیط هایی کار می کنند که از لحاظ پوشش محدودیت دارند و نمی توانند از مانتوهای رنگی استفاده کنند و یا اینکه به خاطر بالا رفتن سن ترجیح می دهند که از رنگ های تیره بیشتر استفاده کنند، برای فصل بهار هم مانتوهای مشکی را انتخاب می کنند.
البته داشتن یک مانتو مشکی مناسب برای هر خانمی لازم می باشد.
پس برای انتخاب مانتو مشکی در فصل بهار هم جنس آن را از نظر خنکی و سبکی حتما در نظر داشته باشد زیرا خود رنگ مشکی نور آفتاب و گرما را به خود جذب خواهد کرد حال اگر پارچه مانتو مشکی شما هم کمی سنگین باشد شدت این گرما را برای شما بیشتر می کند.

 شیک ترین مدل مانتو بهاره

مدل مانتویی که انتخاب می کنید در وهله اول باید متناسب با اندام شما باشد.
برای خانم هایی که دارای پایین تنه چاق می باشند طبیعتا مانتوهایی که جذب هستند اصلا گزینه مناسبی نیست و بهتر است که این خانم ها از مانتوهایی استفاده کنند که بخش پاین تنه گشاد و چین داری دارند که با پوشیدن آن ها اندام ها خوش فرم تر نشان داده خواهد و چاقی پایین تنه به چشم نمی آید.
اما اگر دارای بالا تنه چاقی هستید مانتوهایی را انتخاب کنید که حالت راسته و گشاد دارند.
دسته سوم خانم های خوش  اندام و خوش استایلی هستند که هر نوع مدل مانتویی را که دوست داشته باشند می توانند بر تن کنند و با مشکلی مواجه نسیتند.
بنابراین شیک ترین مانتویی که می توانید برای فصل بهار انتخاب کنید مانتویی است که در آن احساس راحتی کنید و مناسب اندام شما باشد.
نکته مهم دیگری برای انتخاب شیک ترن مدل مانتو بهاره و سایر فصل ها این است که باید مانتو مناسب قد شما باشد. یعنی مانتو نه خیلی برایتان بلند باشد و نه خیلی کوتاه.

شیک ترین مانتو مناسب فصل بهار

در نهایت اینکه 

با شروع سال جدید خانم ها به دنبال خرید مانتو جدید می باشد که شیک و مُد روز باشد.
بنابراین فروشگاه هایی که در زمینه فروش مانتو فعالیت دارند ارائه دهنده مانتوهای بهاره با جنس های مختلف می باشند.
مانتوهای بهاری در مدل ها و جنس های مختلف و تنوع رنگی بسیار زیاد در بازار موجود می باشد.
تنها شما باید برای خرید مانتو بهاره آناتومی اندامی خود، بودجه و هزینه ای که در اختیار دارید و سبک و مدل مانتویی که می خواهید را در نظر گرفته و بعد از آن اقدام به خرید کنید.
برای دیدن مدل های بیشتر و دریافت راهنمایی های لازم می توانید با ما از طریق سایت porove.com در ارتباط باشید.

سوالات مربوط به خرید مانتو بهاره
 1. انتخاب مانتویی با پارچه ژاکارد برای مانتوهای مجلسی انتخاب مناسبی است؟
  مانتوهای مجلسی که از پارچه ژاکارد تهیه می شوند از دوام و استحکام خوبی برخوردار هستند. اینمدل مانتوها در برابر چروک مقاوم بوده و در طول مراسم رسمی ظاهری آراسته و  مرتب خواهید داشت. این پارچه ها از تثبیت رنگ خوبی نیز برخوردارند و به راحتی دچار رنگ پریدگی نمی شود.
 2. برای خرید مانتو اداری بهاره باید به چه مواردی توجه داشت؟
  برای خرید مانتو اداری بایستی توجه ویژه ای به جنس پارچه، سایز، رنگ، راحتی و چروک پذیری آن داشته باشید.
 3. بهترین پارچه برای دوخت مانتو بهاری چه پارچه ای است؟
   مانتوهای با جنس ابریشم، تافته، کرپ و ژاکارد بهترین مانتو برای روزهای بهاری می باشند.