استایل کژوال زنانه
استایل کژوال زنانه مناسب چه موقعیتی است؟
موقعیت و مکان های مناسب استایل کژوال
استایل مناسب پیاده روی
ست کژوال مناسب مسافرت
استایل کژوال مناسب قرارها و میهمانی های دوستانه
پارچه های مناسب استایل کژوال
کیف و کفش مناسب استیل کژوال زنانه
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به کجا استایل کژوال استفاده کنیم؟

استایل کژوال زنانه

در مقالات قبلی برایتان عنوان کرده ایم که منظور از استایل کژوال چه استایل هایی می باشد.
اما برای اینکه بیشتر و بهتر بتوانیم شما عزیزان را برای رسیدن به پاسخ این پرسش که کجا استایل کژوال استفاده کنیم؟ راهنمایی کنیم می خواهیم بار دیگر به اختصار درباره این استایل با شما صحبت کنیم.
این نکته را به خاطر داشته باشید که قبل از اینکه شما در جمعی که هستید شروع به صحبت کردن کنید این استایل و تیپ شما است که شما را به دیگران معرفی می کند.
بنابراین باید در انتخاب و نوع پوشش خود در موقعیت و جمع های مختلف دقت زیادی داشته باشید.
فراموش نکنید به همان اندازه که یک استایل خوب می تواند شما را متمایز و نفوذ ناپذیر از دیگران نشان دهد تاثیر کلامی شما می تواند تاثیرات بیشتری داشته باشد.
در مقابل یک استایل بد می تواند نتیجه عکس آن را داشته باشد تا حدی که شاید منجر به از دست دادن موقعیت های کاری بسیار خوب شود.

 استایل کژوال زنانه

استایل کژوال زنانه مناسب چه موقعیتی است؟

خب، حتما شما دوستان عزیزی که انتخاب و استفاده از استایل های کژوال را برگزیده اید برایتان این موضوع دارای اهمیت زیادی می باشد که از این استایل در چه موقعیت هایی می توانید استفاده کنید.
دقیقا همچون خرید مانتو که برای موقعیت های مختلف آن را انتخاب می کنید استفاده از این استایل نیز برای برخی موقعیت ها مناسب و برای برخی نامناسب می باشد.
استایل کژوال در حقیقت لباس هایی هستند که شما احساس راحتی، آزادی و آرامش با پوشیدن آن ها دارید. بنابراین اینکه بدانیم کجا استایل کژوال استفاده کنیم؟ موضوع بسیار مهمی می باشد.

موقعیت و مکان های مناسب استایل کژوال 

از جمله موقعیت هایی که ما به شما پیشنهاد می دهیم برای حضور در آنها از استایل کژوال استفاده کنید موارد زیر می باشند.

 • پیاده روی
 • دیدار با دوستان صمیمی
 • خرید کردن اطراف منزل
 • رفتن به باشگاه، پارک
 • طبیعت گردی
 • کوه نوردی
 • در مسیر سفر

استایل مناسب پیاده روی

استایل مناسب پیاده روی 

برخی از دوستان علاقه دارند برای پیاده روس از لباس های راحتی استفاده کنند. پیشنهاد ما انتخاب استایل کژوال می باشد.
در موقع پیاده روی کردن احتیاج است که لباس هایی را انتخاب کنید که سبک،خنک و راجت باشند تا راه رفتن را برای شما دشوار نکنند.
در فصل هایی بهار و تابستان بهترین گزینه مانتوهای جلو باز و آزاد بدون برش یا تونیک مناسب فصل می باشد.

ست کژوال مناسب مسافرت

با آغاز فصل بهار کم کم مسافرت ها به اوج خود می رسند و بیشتر تصمیم به گشت و گذار و سفر خواهید گرفت. بنابراین بهتر است که  دست به کار شوید و بهترین و مناسب ترین لباس را برای سفرهای خود آماده کنید.
مسافت های طولانی که باید در خودرو شخصی، قطار، اتوبوس و یا هواپیما سپری کنید بدون شک با پوشیدن لباس های رسمی کمی کسل کننده و دشوار می باشد.
در نتیجه استایل کژوال بهترین انتخاب می باشد. پوشیدن لباس هایی با ویژگی راحتی، عدم چروک پذیری، جاذب رطوبت بهترین انتخاب برای ست های مسافرتی هستند.

استایل کژوال مناسب قرارها و میهمانی های دوستانه 

همیشه هم نیاز نیست که برای حضور در جمع ها و قرارهای دوستانه سخت گیر باشید و لباس های رسمی را انتخاب کنید.
شما با دوستان خود احساس صمیمیت و راحتی دارید، بنابراین انتخاب استایل های کژوال همچون پیراهن های ساحلی، شومیز و دامن، شومیز و شلوار و یا تاپ و دامن انتخاب های مناسبی هستند.
برای قرارهای دوستانه که در محیط هایی همچون کافه، رستوران و کلا مکان هایی خارج از خانه می باشد هم می توانید با توجه به فصل سال لباس مناسبی انتخاب کنید.
برای فصل بهار می‌توانید از کت هایی با جنس کتان، نخی، کرپ های سبک برای بالاتنه و انواع شلوار های جین مثل مام استایل، مام فیت، اسکینی، بوت کات، جین های گشاد، بوی فرند، دمپا، راسته، دامن شلواری را برای پایین تنه استفاده کنید.

استایل کژوال مناسب قرارها و میهمانی های دوستانه

پارچه های مناسب استایل کژوال 

شاید برخی از شما خانم های علاقه مند به استایل های کژوال دوست داشته باشید که لباس هایتان را خودتان بدوزید یا اینکه بدانید که پارچه ها جنس لباس هایی برای این استایل مناسب می باشند.
خب، باید به شما دوستان عزیز بگوییم که انتخاب هر جنس پارچه ای برای این استایل ها مناسب نمی باشد و تنها چند پارچه هستند که می توانید برای دوخت لباس های مناسب استایل کژوال از آن ها استفاده کنید.
با توجه به این مسئله که پارچه ها دارای دنیای بسیار متنوعی از رنگ ها، طرح ها و جنس ها می باشند بنابراین پیدا کردن پارچه ای که قابلیت و ویژگی لازم برای لباس استایل کژوال را داشته باشد بدون شک کار سخت و دشواری است.
ما سعی کرده ایم برای اینکه کار شما عزیزان آسانتر شود اشاره ای به برخی از ویژگی هایی که پارچه های کژوال باید دارا باشند کرده و اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 1. پارچه های کژوال نرم و لطیف می باشند 
 2. کمی خاصیت کشی دارند 
 3. قابلیت شستوشویی 
 4. بالایی دارند
 5. پارچه‌هایی مانند جین، کتان، پنبه، پارچه‌های‌ کشباف و… می‌توانند چند مثال ساده برای پارچه‌های کژوال باشند.

کیف و کفش مناسب استیل کژوال زنانه

حال که دانستید برای موقعیت های مختلف بهتر است چه استایل کزوالی داشته باشید و اینکه کجا استایل کژوال استفاده کنیم؟ بد نست بدانید برای تکمیل شدن استایل خود چه کیف و کفشی را بهتر است انتخاب کنید.
پیشنهاد ما به شما عزیزانی که قصد خرید کیف زنانه برای نکمیل کردن استایل کژوال خود را دارید کیف های رودوشی و انواع کوله پشتی ها می باشد.
کفش هایی همچون انواع کتانی، اسنیکرز، بوت ها، لوفر نیز گزینه های مناسبی هستند.

کیف و کفش مناسب استیل کژوال زنانه

در نهایت اینکه 

امید است که توانسته باشیم با ارائه این مقاله به شما دوستان خوش سلیقه و خوش تیپ کمک کرده باشیم تا به راحتی متوجه شوید که کجا استایل کژوال استفاده کنیم؟ و برای تکمیل این استایل چه کیف و کفش هایی را بهتر است استفاده کنیم.
مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com در این زمینه بیشتر شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات مربوط به کجا استایل کژوال استفاده کنیم؟
 1. استایل کژوال چیست؟
  استایل کژوال به معنای استایلی سبک و راحت است.
 2. استایل کژوال مینیمال و بیزینسی چه تفاوتی دارند؟
   سبک مینیمال به تنهایی به معنای بکار رفتن کمترین رنگ و کمترین زیورآلات در پوشش است. بنابراین از ویژگی‌های مهم استایل کژوال مینیمال، طیف رنگی و یا پالت رنگی آن است.
 3. چه نوع استایل مردانه ای، استایل کژوال است؟
  پوشیدن تیشرت و شلوار جین نیز در میان مردان با سبک کژوال رایج است.