1. اگر چیزی روی لباستان ریخت، دستمال را روی آن نمالید بلکه لکه‌برداری کنید. مالیدن دستمال موجب می‌شود که لکه بیشتر در تاروپود لباس فرورود.
 2. «نمایان شدن لباس زیر از زیر شلوار اشکال دارد! همه زنان باید لباس زیر بی‌رنگ و بدون درز بپوشند.»
 3. اگر حوصله پرو پیراهن را ندارید اما می‌خواهید بدانید که قد آن چقدر است، درز شانه را دقیقاً روی استخوان شانه خود بگذارید (نه استخوان ترقوه).
 4. پتوها و گرم‌کن‌های کهنه یا دست دوم را به‌عنوان رویه کوسن، صندلی یا چهارپایه میتوانید استفاده کنید.
 5. «لکه رژلب را با استفاده از تافت (اسپری مو) میتوان از بین ببرید.»
 6. یک‌دوم پیمانه سرکه سفید رقیق‌شده به آخرین چرخه آبکشی لباس اضافه کنید تا سنگ‌شور شلوار جین تیره مورد علاقه‌تان دوام بیشتری داشته باشد.
 7. برای اینکه کفش‌های تنگ جا باز کنند، دو کیسه فریزر پر از آب را داخل ان‌ها گذاشته و در فریزر قرار دهید تا یک شب تا صبح یخ بزنند. با این کار کفش شما به آرامی جا باز خواهد کرد.
 8. شال‌های کلاسیک را قاب کنید تا اثر هنری باحال و اصیلی داشته باشید.
 9. به دلیل اینکه سطح سورفکتانت (ماده فعال سطحی) مایع ظرفشویی بالاست، برای از بین بردن لکه‌های چربی و روغن روی لباس بسیار مناسب است.
 10. «اگر می‌خواهید جذاب باشید باید به زیرسازی لباس خود اهمیت دهید. هرگز قدرت گن‌ها را دست‌کم نگیرید – آن‌ها بهترین دوست دختران هستند!»
 11. کت قدمی خود را با تغییر آستر آن جذاب کنید. برای این کار دکمه‌های کتتان را بشکافید و از خیاط خود بخواهید که یک آستر خیره‌کننده طرح‌دار یا دارای رنگ تند در آن بدوزد .
 12. وقتی شلوار جین خود را کوتاه می‌کنید همیشه از خیاط بخواهید که سجاف اصلی را دوباره به آن بدوزد. این کار کمی هزینه بیشتری دارد اما ارزشش را دارد.
 13. اگر لوازم آرایش پودری مانند رژگونه با سایه در کیفتان بشکند، می‌توانید با استفاده از دستمال مرطوب آرایش پاک‌کن کاملاً اثر آن را از بین ببرید.
 14. اگر کفشتان بسیار تنگ یا خشک است می‌توانید پای خود را با جوراب در آن ببرید و سشوار را روی پای خود بگیرید.
 15. یک کیسه کفش را پشت در دستشویی خود آویزان کنید و لوازم آرایش، لوازم بهداشتی، برس‌های آرایشی، کش‌های سر و غیره را در آن قرار دهید.
 16. یک صندوق قدیمی نه‌تنها می‌تواند میز قهوه شیکی باشد بلکه شما می‌توانید کفش‌ها و لباس‌هایی را که زیاد از آن‌ها استفاده نمی‌کنید در آن قرار دهید.
 17. «برای از بین بردن لکه آب از روی بوت‌های چرمی، چند قطره سرکه را در یک کاسه آب سرد بریزید و محلول را با قلم‌موی نرم روی لکه‌ها بمالید تا زمانی که از بین بروند. بگذارید کفش خودش خشک شود.»
 18. برای از بین بردن صدای جیرجیر کفش، کفی کفش را بیرون آوره و زیر آن وازلین بمالید.
 19. برای تشخیص اصل بودن مروارید، به آرامی آن را روی دندان خود بکشید. مرواریدهای مصنوعی بسیار نرم هستند اما مرواریدهای اصل کمی ناهموار هستند.
 20. هنگام خرید ژاکت یا کت به اندازه سر شانه‌های آن توجه کنید. همه خیاط‌ها می‌توانند تقریباً همه چیز را تغییر داده و اندازه کنند از تنگ کردن کمر گرفته تا کوتاه کردن قد  اما نمی‌توانند سرشانه‌ها را تغییر دهند. دقت کنید که درزها دقیقاً روی استخوان شانه‌ها قرار گیرند.
 21. با بستن یک کمربند نازک روی جلیقه‌های پفی، ظاهری شیک به ان‌ها ببخشید.
 22. اگر مدل شلوارتان برمودا یا کوتاه نیست، قد آن باید تا روی کفشتان باشد و یک‌دوم تا سه‌چهارم اینچ از زمین فاصله داشته باشد.
 23. همیشه قبل از اینکه کت‌های خود را در انبار بگذارید، آن‌ها را به خشکشویی بدهید، آن‌ها را روی چوب‌لباسی چوب سدر آویزان کنید و درون کاور قرار دهید. با این کار، پارچه آسیب نمی‌بیند.
 24. اگر کمدتان کوچک است، کفش‌های خود را درون جعبه‌کفش‌های محکم و سنگین قرار ندهید بلکه آن‌ها را روی زمین در کنار هم بچینید.
 25. قصد دارید در فصل زمستان به عروسی یا مراسم رسمی بروید؟ می‌توانید یک جلیقه خز بی‌آستین بپوشید، یک کمربند نازک یا یک روبان روی آن ببندید و آن را با دامن بلندی که روی زمین کشیده می‌شود ست کنید.