دسته بندیتو انتخاب کن (ورق بزن ... )

کاپشن و بارانی زنانهکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


کاپشن زنانه

کاپشن واژه از زبان روسی است که در اصل به معنای "بالاپوش" است و معادل انگلیسی آن، Hood است، ولی در ایران به معنای نوعی ژاکت سنگین است که بیش‌تر آن‌ها دارای کلاه هستند و برخی نیز دارای کلاه پنهانی در پشت هستند.کاپشن لباسی است که در فصلهای پاییز و زمستان به حفظ گرمای بدن و جلوگیری از یخ‌زدگی آن در برابر سرما و باد کمک می‌نماید.

مدلهای کاپشن و پافر دخترانه و زنانه برای خرید

کاپشنهای جدید که برای خرید عرضه میگردند در مدلهای کوتاه ، بلند ، اسپرت ، مجلسی ، خزدار ، پشمی ، چرم و شمعی توسط برندهای ایرانی و خارجی و اغلب ترک تولید میشوند .همینطور انواع پافر کوتاه ، بلند و دو رو ساده و براق مدلهای پرطرفدار پافر یا کاپشن جلیقه ای میباشد.

بارانی زنانه

بارانی پوشاکی است ضد آب و مقاوم در برابر نفوذ آب که در هنگام باراش باران به تن می‌کنند. اندازه بارانی‌ها معمولاً تا پایین کمر و رانها و شاید زانو ممتد می‌باشد. اندازه نوع کوتاه آن با نام ژاکت بارانی یا کت بارانی تا کمرگاه می‌باشد. ژاکت بارانی یا کت بارانی معمولاً با یک شلوار بارانی نیز پوشیده می‌شود.

مدلهای بارانی زنانه و دخترانه برای خرید

بارانی های دخترانه و زنانه جدید و همینطور اور کتها که برای خرید عرضه میگردند در مدلهای اسپرت و کلاسیک کوتاه ، بلند کلاهدار و بدون کلاه با جنسهای مختلف چرمی ، مخمل ، فوتر و شمعی و بصورت پاییزه ، زمستانی و بهاره توسط برندهای ایرانی و خارجی و اغلب ترک تولید میشوند . 

پالتو زنانه و دخترانه

پالتو یک نوع کت بلند است که به عنوان بیرونی‌ترین لباس پوشیده می‌شود.پالتوها معمولاً تا پایین زانو ادامه دارند.
پالتو از پارچه ضخیم یا پشم تهیه می‌شود چرا که در زمستان برای گرم نگه داشتن بدن پوشیده می‌شود.

مدلهای پالتو زنانه و دخترانه

پالتو های دخترانه و زنانه جدید که برای خرید عرضه میگردند در مدلهای اسپرت و کلاسیک بلند با جنسهای مختلف پلار ،ابریشم ، انواع مخمل ،خز ،چرم ، فاستونی ، پشمی و فوتر توسط برندهای ایرانی و خارجی و اغلب ترک تولید میشوند . 

راهنمای خرید و قیمت کاپشن ، بارانی و پالتو زنانه

برای پاسخ به این سوال که " کاپشن ، بارانی یا پالتو زنانه و دخترانه از کجا بخرم ؟" بای گفت که به راحتی میتوانید جدیدترین مدلهای این پوشاک را از برندهای معتبر در سایت پرو ، فروشگاه اینترنتی لباس زنانه ، انتخاب کنید و برای پرو بصورت تحویل فوری و ارسال رایگان به آدرس خود در تهران بیاورید و هر کدام که مناسب شما بود بصورت پرداخت درب منزل خریداری کنید . همینطور در شهرهای دیگر علاوه بر ارسال رایگان امکان عودت و یا تعویض کالا بعد از خرید را خواهید داشت .