محصولات جدید!!

درباره ما


پُرُوِ : منسوب به پُرُو ( فارسی ؛ ریشه ی فرانسوی ) به معنای آزمایش لباس از طرف خیاط بر تن مشتری .

سلام ؛

گاه و بی گاه برامون اتفاق می افتاد که به یِ مراسم دعوت میشدیم و یا برای مناسبتی خاص یا قرار کاری و غیره باید خیلی زود لباس متناسب با اون رویداد رو تهیه میکردیم و از اونجا که هیچوقت لباس مناسب تو کمدمون نداریم  ; )  سفر هیجان انگیز خرید لباس برامون شروع میشد :)

 

این سفر چند روزه معمولا از میدون تجریش و پاساژای اطراف شروع و بعد از گذر کردن از مراکز خرید شرق و غرب به بازار تهران ختم میشد ، اون وسطا هم یه سر به مزون لیلا جون دوست هانیه جون ناخُن کارمون میزدیم ... آخر سر هم دست از پا دراز تر و به توصیه یِ دوستای مشاورِ همیشه در صحنمون ، زنگ میزدیم دختر خاله نرجس که اون لباس پولکیه که تو عروسیِ پسرِ خواهرِ زن دایی زهره پوشیده بود رو با منت ازش قرض بگیریم ... این زیبا نیست ؟...  :))))

اینجا بود که ایده ی پُرُو به ذهنمون رسید ... وسط پیچیدگیهای روز مره و محدودیت وقتِ آدما در زندگیهای امروزی و ترافیک و هزاران مشغله ؛ یه پایگاه اینترنتی که مجموعه ی جدید ترین لباسها و نیازهای مد برای تمام سلیقه ها رو داشته باشه و توی اون بتونیم قیمتها رو مقایسه بکنیم ، آخرین های مد و استایل رو ببینیم و نظرات و امتیازات دیگران رو در مورد هر کالا متوجه بشیم و مهمتر از همه .....   " سفارشاتمون رو به سرعت برامون بیارن تا ببینیم و به تن کنیم و اونایی که دوست داریم رو بخریم ". 


                                                  اینجوری بود که پُرُوِ به دنیا اومد ; ))  

پُرُوِ به شما این امکان رو میده که لباسهای زیادی رو ببینید و انتخاب کنید و فوری و در همون روز در محل خودتون پُرُو کنید یا ببینید تا از طرح و رنگ و جنس و اندازش مطمئن بشید و هر کدوم رو که پسندید بخرید و در محل پرداخت کنید . البته این امکان فعلا فقط در تهران فعال هست و سایر شهر ها میتونند از سرویس خرید پستی ما استفاده کنند .

به شدت در تلاشیم که این امکان رو در تمام کشور برقرار کنیم و بزودی خبرای خوبی به شما میدیم ;) 

بعلاوه شما میتونید از تخفیفها و پیشنهادهای ویژه استفاده کنید ، لباسهایی که دنبالش هستید رو به ما سفارش بدید ، اگر طراح و تولید کننده هستید ایده ها و محصولاتتون رو با ما به اشتراک بگذارید و صدها امکان دیگه که توی سایت به شما معرفی میشه .

خلاصه اینکه همه ی تلاشمون رو کردیم و میکنیم که یک مجموعه یِ کامل رو فراهم کنیم تا همه ی نیازهای شما رو در زمینه ی پوشیدنیها ، مد و استایل برطرف کنیم و همیشه همتون رو جذاب و زیبا ببینیم چون معتقدیم بانوی ایرانی بهترینه و لایق بهترینهاست . 

البته ابتدای راه هستیم ، کم و کاست خیلی داریم ، ازمون حمایت کنید ، نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید و ما هم هر روز به شدت در تلاشیم که بهتر و بهتر بشیم و همیشه کنارتون باشیم .

هر سوالی دارید ازمون بپرسید و ما رو در صفحات مجازی دنبال کنید ، گاه گداری به بخش همکاری با ما سر بزنید تا از هنر و تخصصتون بهره ببریم ... یه وبلاگم داریم که از همه جا و همه کَس براتون مینویسیم و قول میدیم براتون یه دوست عالی باشیم .

                                                                 مخلص همتون ،، بر و بچِ مجموعه یِ "پُرُوِ                                                         


                                                     

پُرُوِ طرحی از شرکت تجارت الکترونیک طرح خیال (با مسئولیت محدود) به شماره ثبت 542797  مدیر عامل : سید ایمان سعادت