محصولات جدید!!

لباس خوابکمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


راهنمای خرید اینترنتی لباس خواب و انواع آن

لباس خواب چیست؟

لباس خواب یا پیراهن شب (به انگلیسی: Nightshirt) پوشاکی است که برای پوشیدن در هنگام خواب در نظر گرفته شده‌است. این پوشاک تا حدودی بلندتر از پیراهن‌های معمول است، که تا پایین ران یا زیر زانو رسیده و بخشی از پاها را بدون پوشش قرار می‌دهد. به‌طور کلی این پوشاک برای جلوگیری از محدود شدن فرد پوشنده آن در حالی که خواب است گشاد در نظر گرفته می‌شود. این لباس باید برای پوشنده آن کاملا راحت و آزاد باشد به همین دلیل معمولا لباس های خواب گشاد و بلند هستند. لباس های خواب به طور کلی به دو دسته لباس خواب مردانه و لباس خواب زنانه تقسیم میشوند.

انواع لباس خواب زنانه :

لباس خواب های زنانه به دو دسته راحتی و فانتزی تقسیم میشوند.

لباس خواب راحتی زنانه

به این دسته از لباس خواب های زنانه ، لباس شب هم گفته میشود که دسته ای از لباس ها هستند که هنگام خواب استفاده میشوند و تا حدودی از پیراهن های معمولی بلندتر و گشادتر هستند.

لباس خواب فانتزی زنانه

لباس خواب های فانتزی لباس هایی هستند که توسط خانم ها برای افزایش میل همسر استفاده میشود و باعث میشود تا فرد مقابل با اشتیاق بیشتری با آن ها رابطه برقرار کنند.

لباس خواب کاستوم چیست؟

کاستوم (Costume) در لغت به معنای سفارشی و شخصی بودن است که می تواند بیانگر خاص بودن یک چیز باشد. زمانی که در رابطه با لباس خواب کاستوم صحبت می شود می توانید مدل هایی را تصور کنید که بیانگر معنی خاصی باشند. به عنوان مثال لباس خواب پرستاری یا لباس خواب پلیسی نمونه های از لباس خواب کاستوم هستند که با داشتن فرم مشخص می توانند جذابیت ویژه ای به اندام شما بدهند.

لباس خواب کاستوم در مدل های خاصی محدود نمی شود و شما می توانید طرح های زیادی را خریداری نماید. به بیان دیگر هر لباس خوابی که نماد یک چیز باشد را، لباس خواب کاستوم می گویند و شما می توانید بر اساس سلیقه مدل های مختلف آن را خریداری نمایید.

لباس های پرنسسی، فضانوری، طرحی از انواع حیوانات ملوس و…از دسته لباس های کاستوم به حساب می آیند. این مدل از لباس خواب ها، در سایز بندی و رنگ بندی مختلف مختلف تولید می شود. محدودیت سنی و جنسی ندارد و در طرح های متفاوت عرضه می شود.

چرا لباس خواب بپوشیم؟

مهمترین دلیل پوشیدن ست خواب ، خواب راحت تر است! اما جالب است بدانید صرف نظر از آسایشی که به شما میدهد ، خوابیدن با پیراهن خواب مزایای بهداشتی هم دارد. برای مثال زمانی که شما قبل از خواب دوش بگیرید و سپس بخوابید ، سلول های مرده بدن شما به تخت منتقل میشود در صورتی که با پوشیدن لباس خواب این سلول ها به تخت منتقل نمیشوند و محیط خوابی راحت تر را فراهم میکند. این فرایند ریزش پوست و رشد مجدد آن فرایندی مداوم است که برای تمام انسان ها در هنگام خواب رخ میدهد.

یک لباس خواب کامل بدن و پاهای شما را میپوشاند و مانع سرما در طول شب میشود. مخصوصا در فصل زمستان بهتر است بجای پوشیدن یک شورت یا شلوارک معمولی از پیراهن بلند و شلوار خواب استفاده کنید.