محصولات جدید!!

رژ لب جامدکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


رژلب چیست

رژلب به عنوان بهترین و مهمترین ابزار آرایشی شناخته شده و در وسایل آرایشی اکثر بانوان یافت می شود و یکی از محصولات آرایشی  است که دختران جوان و خانم ها علاقه زیادی به آن دارند که البته بی ضرر هم نیست. این محصول آرایشی یک خاصیت بسیار خوب هم دارد که زیبایی را افزایش می دهد . سابقه استفاده از رژلب به مصر باستان بر می گردد زمانیکه رنگ رژلب ها را از حنا یا له کردن گل های رنگی بدست می آوردند. رژلب یا ماتیک یک فراورده آرایشی است که شامل مواد رنگی، قهوه، روغن، موم و نرم کننده می باشد .

رژ لب جامد اولین نمونه رژ لب است که به بازار معرفی شد و با استقبال چشمگیر خانم ها مواجه گردید.

رژ لب در آخرین مرحله از آرایش کردن شما باید استفاده شود. به نوعی تکمیل کننده آرایش صورت شما رژ لب است.

رژ لب جامد می توانند با میزان پوشش دهی بالا لب های شما را رنگ کند. دارای طیف رنگی متعددی است و می توانید رژ لب جامد تان را با رنگ شال تان ست کنید. استفاده از رژ لب جامد آرایش شما را حرفه ای تر و شیک تر نشان می دهد.

انواع رژلب جامد :

  • رژ لب پیچی که متداول ترین نوع رژ لب است تمامی افراد با آن آشنایی دارند. ماده رژ لب درون یک محفظه فلزی یا پلاستیکی قرار می گیرد و با چرخاندن این محفظه نوک رژ لب بیرون می آید. این نوع رژ لب به طور قطع در کیف همه خانم ها یافت می شود چرا که استفاده از آن بسیار ساده است و خانم ها با طریقه استفاده از آن آشنایی دارند. زمان چرخاندن رژ لب پیچی مراقب باشید که فقط نوک رژ بیرون آید و سپس استفاده کنید. جنس این نوع رژ لب کرمی و نرم است. اگر مقدار زیادی ماده رژ لب از محفظه اش بیرون آید با وارد کردن فشار کمی که می خواهید روی لب هایتان بکشید بدنه آن می شکند و رژ لب را غیر قابل استفاده می کند.

 

  • رژ لب جامد مدادی نمونه جدیدی از رژ لب جامد است. مدادهای متداول آرایشی مانند مداد چشم، خط چشم و خط لب و راحتی استفاده آن باعث شده که رژ لب مدادی هم طراحی و تولید شود. رژ لب مدادی دقیقا مانند رژ لب پیچی است. دارای طیف رنگ وسیع است و گزینه های شما برای انتخاب رنگ رژ لب زیاد است. زمانی که شما از رژ لب مدادی استفاده می کنید دیگر نیازی به خط لب ندارید و می توانید با کمک همان رژ لب خطوط لب را منظم و صاف آرایش کنید. مزیت دیگری که نسبت به رژ لب پیچی دارد این است که دارای بدنه چوبی است و به راحتی نمی شکند. فقط کافی است هر از چند گاهی رژ لب مدادی را با تراش مخصوص بتراشید تا نوک آن تیزتر شود.

 

  • رژ لب جامد پالتی هم جدیدترین نوع رژ لب است که کاربرد حرفه ای تری دارد. رژ لب پالتی مانند سایه پالتی چشم چند رنگ دارد و شما با ترکیب این رنگ ها می توانید لب های خود را یک رنگ بسیار خاص و متفاوت کنید. برای استفاده از این رژ لب شما نیاز به براش مخصوص دارید. براش درون پالت رنگ قرار میگیرد و به آن رنگ آغشته می شود. ادغام این رنگ ها در نهایت رنگ بسیار خاصی را برای شما به ارمغان می آورد.

استفاده از این نوع رژ لب جامد برای استفاده روزانه پیشنهاد نمی شود چراکه وقت بیشتری را از شما می گیرد. نکته ای که در مورد استفاده از این نوع رژ لب باید در نظر بگیرید این است که براش پس از استفاده باید به خوبی تمیز و شسته شود. ماندن مواد رژ روی براش و قرار گرفتن آن در محیط می تواند آلودگی و باکتری را به خود جذب کند و با استفاده نوبت بعد این آلودگی از براش به لب های شما انتقال پیدا می کند.

انواع رژلب از لحاظ ساختار:

رژلب های کرمی و ویژگی آن: رژلب های کرمی از ماندگاری بالایی برخوردار هستند. این نوع رژلب پوشش مناسبی دارد و براق است. در رژلب کرمی از ویتامین E استفاده شده است و برای کسانی که لبهای خشک دارند مناسب است و باعث لطافت و تقویت لب ها می شود .مواد سمی رژلب

رژلب های شفاف و ویژگی آن: این نوع رژلب ها باعث شفاف و زیبا تر دیده شدن لب ها می شود. رنگ و پوشش خاصی ندارد و برای آرایش روزمره دختران جوان بسیار مناسب است . این نوع رژلب از خشکی لبها نیز جلوگیری می کنند.رژلب مایع

رژلب مات و ویژگی آن: امروزه محبوبترین نوع رژلب ها ، رژلب های مات در بین بانوان است که از پوشش دهی کامل و ماندگاری بالایی برخوردار است و بعد از استفاده لب ها را جذاب و یکدست نشان می دهد. این نوع رژلب ها از طیف رنگی بالایی برخوردار هستند. از معایب این مدل رژ لب این میباشد که فاقد قابلیت آبرسانی است و استفاده از این رژلب ،باعث خشک شدن لب ها می شود.

راهنمای قیمت و خرید اینترنتی رژلب جامد :

در دسته بندی آرایشی و بهداشتی فروشگاه اینترنتی پُرُوِ جدیدترین مدلهای رژلب جامد با ضمانت بهترین قیمت و اصالت کالا از برترین برندهای ایرانی و خارجی عرضه شده که همچنین میتوانید این اقلام را با امکان پرداخت درب منزل و ارسال فوری و رایگان از این فروشگاه تهیه فرمایید .