محصولات جدید!!

خرید کیف زنانهکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


نکات مهم در خرید کیف زنانه و معرفی انواع آن
کیف زنانه چیست؟
انواع مدلهای کیف زنانه و دخترانه
کیف‌دستی (tote bag)
کیف دستی زنانه مدل بولینگ (Bowling handbag )
کوله‌پشتی (backpacks)
کیف‌های کتابی یا کلاچ (clutch)
کیف‌های پاکتی یا کیف‌های تک بند (envelope bags)
کیف یا ساک ورزشی (athletic bag)
کیف سفری/ورزشی یا کیف دافل (duffel bag)
کیف خرید (Shopping Bag)
کیف ساتچل (Satchel)
کیف گلدانی (potli bag) و کیف هلالی (hobo bag)
کیف باگت (baguette bag) و کیف مینی (minaudiere bag)
کاربردهای کیف باگت
کیف آویزی (sling bag)
کیف دوشی (shoulder bag)
کیف مچی (wristlet) یا کیف‌دستی
کیف با رو دوخت چنل (chanel) یا لحافی
کیف استوانه‌ای (barrel bag)
کیف ساحلی (beach bag)
زنبیل یا ساک سبدی (basket bag)
کیف کمری (belt bag)
کیف حصیری (straw bag)
کیف پول (wallets)
نکات کلی درباره خرید کیف
بهترین سایت خرید کیف زنانه و دخترانه کدام است ؟
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به خرید کیف زنانه

نکات مهم در خرید کیف زنانه و معرفی انواع آن 

کیف زنانه چیست ؟

کیف ابزار متداولی به شکل ظرفِ غیرسخت است. استفاده از کیف‌ها به پیش از تاریخِ مکتوب برمی‌گردد واژه‌نامه لانگمن در تعریف کیف، این نگهدارنده را ساخته شده از کاغذ یا پارچه یا پلاستیک نازک، که معمولاً از بالا باز می‌شود؛ تعریف می‌کند و امروزه یکی از لوازم های جانبی کاربردی یا از مهم ترین ملزومات شیک پوشی خانم ها است . انتخاب و خرید کیف زنانه مناسب می تواند مکمل پوشش شما باشد و یکی از مهمترین اکسسوری ها است که بر تیپ شما تاثیر مستقیم دارد.

نکات مهم برای خرید کیف زنانه

انواع مدلهای کیف زنانه و دخترانه

 • کیف‌دستی (tote bag)
 • کیف دستی زنانه مدل بولینگ (Bowling handbag )
 • کوله‌پشتی (backpacks)
 • کیف‌های کتابی یا کلاچ (clutch)
 • کیف‌های پاکتی یا کیف‌های تک بند (envelope bags)
 • کیف یا ساک ورزشی (athletic bag)
 • کیف سفری/ورزشی یا کیف دافل (duffel bag)
 • کیف خرید (Shopping Bag) 
 • کیف ساتچل (Satchel) :
 • کیف گلدانی (potli bag) و کیف هلالی (hobo bag)
 • کیف باگت (baguette bag) و کیف مینی (minaudiere bag)
 • کیف آویزی (sling bag)
 • کیف دوشی (shoulder bag)
 • کیف مچی (wristlet) یا کیف‌دستی
 • کیف با رو دوخت چنل (chanel) یا لحافی
 • کیف استوانه‌ای (barrel bag)
 • کیف ساحلی (beach bag)
 • زنبیل یا ساک سبدی (basket bag)
 • کیف کمری (belt bag)
 • کیف حصیری (straw bag)
 • کیف پول (wallets)

 کیف‌دستی (tote bag)

این نوع کیف از انواع کیف‌های زنانه به این دلیل که نسبت به کیف‌های خرید راحت‌تر حمل می‌شود، tote نامیده می‌شود. به دلیل داشتن جای کافی و بزرگ بودن در میان بانوان محبوبیت نسبتاً زیادی دارد. در طراحی این کیف‌ها معمولاً به دلیل هر چه راحت‌تر شدن کاربردشان، جیب‌های زیادی قرار داده نمی‌شود. خانم‌ها می‌توانند تمام وسایل شخصی مانند کیف پول، گوشی، دسته کلید، عینک دودی و سایر لوازم ضروری‌شان را در این نوع از انواع کیف حمل کنند. این کیف‌ها دو دسته‌ی کوتاه دارند.

 کیف دستی زنانه مدل بولینگ (Bowling handbag )

کیف دستی بولینگ یک کیف حدودا با سایز متوسط است که بسیار شبیه به ساک‌هایی است که برای حمل توپ‌های بولینگ مورد استفاده قرار می‌گرفت. کیف‌های بولینگ معمولا یک بند جدا شدنی دارند تا در صورت لزوم برای آویختن به شانه مورد استفاده قرار گیرند. این کیف یکی از کیف‌های پرطرف‌دار و راحت با ظاهری منحنی شکل است که دسته‌ای برای حمل دارد.
اگر کیف‌های با ساختار مشخص می‌پسندید، می‌توانید با خیال راحت یک کیف دستی بولینگ بخرید و مطمئن باشید که هیچ گاه از مد نمی‌رود. این مدل از انواع کیف زنانه برای استایل اداری و محل کارتان نیز فوق‌العاده خواهند بود.

 کوله‌پشتی (backpacks)

کیفی که غالبا در پشت حمل می‌شود اما دستگیره‌ای مجزا در بالا برای حمل دستی نیز دارد. یک کوله پشتی می‌تواند کاربرد گسترده‌ای از استفاده روزانه تا محل کار، دانشگاه یا حتی سفرهای کوتاه داشته‌باشد.این نوع، محبوب‌ترین کیف در میان دانش آموزان و دانشجوهاست که به دلیل جادار بودن و نیز دو دسته بلند که روی شانه‌ها قرار می‌گیرند، بسیار راحت حمل می‌شوند.

انواع کیف زنانه

 کیف‌های کتابی یا کلاچ (clutch)

کیف کلاچ یک کیف با جلوه‌ی مستطیلی و ساده، بدون بند و کوچک است. یک کیف دستی زنانه برای مهمانی شبانه، جشن و عروسی، جایی که فقط چیزهای بسیار ضروری را با خود در حالتی مینیمال، ظریف و شیک حمل خواهید کرد.این کیف‌ها مستطیل شکل و محکم هستند که با یک در سفت که روی کیف می‌آید، بسته می‌شوند. به دلیل نوع گرفتنشان در دست به اسم کلاچ، به معنی محکم گرفتن نامیده می‌شوند. این نوع از کیف‌ها معمولاً بدون دسته‌اند و در دست قابل‌حمل هستند و کاربردشان در مهمانی‌ها است. امروزه مدل‌های دیگری از این نوع کیف‌ها مانند دایره، قلبی شکل یا بیضوی نیز طراحی و عرضه می‌شوند.

کیف‌های پاکتی یا کیف‌های تک بند (envelope bags)

این نوع کیف‌ها به شکل یک پاکت مستطیل شکل، تخت و صاف هستند و معمولاً دسته‌ای از جنس فلز دارند و به دلیل کم جا بودن و نیز تنها کاربردشان در مهمانی‌ها و مجالس، کیف مجلسی نیز نامیده می‌شوند. این کیف‌ها بسیار شبیه به کیف‌های کتابی هستند، با این تفاوت که یک بند بلند فلزی دارند. در مکان‌هایی که به همراه داشتن وسایل زیاد ضروری نیست، می‌توانیم از این کیف‌ها استفاده کنیم.

 کیف یا ساک ورزشی (athletic bag)

همان‌طور که از اسمش کاملاً مشخص هست، برای رفتن به باشگاه و حمل وسایل ورزشی مانند لباس و کفش ورزشی از این کیف استفاده می‌شود. از این نوع از انواع کیف زنانه علاوه بر فعالیت‌های ورزشی به هنگام مسافرت‌های کوتاه نیز می‌توان استفاده کرد.

کیف سفری/ورزشی یا کیف دافل (duffel bag)

این نوع کیف‌ها از انواع کیف‌های زنانه طول زیاد و ارتفاع کم با دسته‌های کوتاه و محکمی دارند که برای مسافرت بسیار مناسب و جادار هستند، تفاوتشان با کیف‌های بولینگ در نرم‌تر بودن و تعداد جیب‌های بیشتر است. اسم این کیف از محلی در بلژیک گرفته‌شده که پارچه مناسب برای دوخت این نوع کیف ازآنجا به سایر کشورها صادر می‌شود. از این نوع کیف‌ها معمولاً برای حمل وسایل پرحجم استفاده می‌شود، همچنین می‌توانند جایگزین کیف‌های ورزشی نیز شوند.

خرید کیف پول زنانه

 کیف خرید (Shopping Bag) 

یک کیف دستی بزرگ که قابلیت تحمل وزن نسبتا زیادی دارد. اگر زمانی را در آخر هفته به خرید در فروشگاه اختصاص می‌دهید و از حمل کیف‌های کاغذی و پلاستیکی احساس خوشایندی ندارید، بدون شک یک کیف خرید می‌تواند جایگزینی شیک برای آن‌ها باشند. همچنین کیف‌های خرید یکی از پرکاربردترین انواع مدل کیف زنانه در ساحل نیز لقب گرفته‌اند.
البته امروزه کیف خرید، نه تنها فقط در هنگام خرید استفاده نمی‌شود، بلکه یک استایل پرطرف‌دار در میان کیف‌های زنانه است و با طیف وسیعی از لباس‌ها ست می‌شود. به همین دلیل گاها از الیاف گران قیمتی برای طراحی و تولید آن استفاده می‌شود.

 کیف ساتچل (Satchel) 

کیف دستی مستطیل شکل با اندازه متوسط تا بزرگ با یک دسته در بالا و بهترین گزینه برای سفرهای جاده‌ای، اداره یا دانشگاه !
این مدل کیف زنانه، همچنین دارای یک بند جدا شدنی برای استفاده در کنار بدن است.

کیف گلدانی (potli bag) و کیف هلالی (hobo bag)

کیف گلدانی از انواع کیف‌های زنانه ریشه در سنت‌های هندوستان دارد. این کیف، یک کیسه کوچک است که از پارچه‌های زیبا تولید می‌شود که قسمت بالای کیف و در آن توسط نخی جمع شده و گره زده می‌شود.

کیف هلالی یک نوع کیف خاص است که فقط یک جای بزرگ و یک زیپ دارد، به دلیل اینکه از چرم‌های نرم و یا از پارچه ساخته می‌شود، بسیار انعطاف‌پذیر هست. این کیف کاملاً آزاد و بدون شکل بر روی شانه قرار می‌گیرد. عرض این نوع کیف از انواع کیف های زنانه نسبت به ارتفاعشان بیشتر است و به دلیل انعطافی که دارند لوازم بسیاری در آن‌ها جا می‌شود، بنابراین در گردش‌های کوتاه و نیز در زندگی روزمره می‌توانند بسیار کاربردی باشد.

کیف باگت (baguette bag) و کیف مینی (minaudiere bag)

کیف باگت یکی دیگر از انواع کیف های زنانه است که به دلیل شباهتشان به نان باگت فرانسوی به این اسم، نامیده شده‌اند. طولشان نسبت به ارتفاع و عمقشان، کمتر است. یک دسته‌کوتاه دارند که می‌توانیم آن را روی بازوی دستمان می‌اندازیم. این کیف‌ها تقریباً هم سایز کیف‌های کتابی است ولی برخلاف آن‌ها دارای بند می‌باشند. سایز این کیف‌ها کوچک است و به همین دلیل نسبت به کیف‌های دستی و هلالی کاربرد کمتری دارند.

کاربردهای کیف باگت

 مهمانی‌های کوچک، بیرون رفتن‌های کوتاه‌مدت و رستوران .
کیف مینیاتوری کوچک و مخصوص میهمانی‌های و قرار ملاقات‌های بسیار رسمی است که با جواهر تزئین می‌شود و معمولاً از فلز ساخته می‌شود. سایز این کیف نیز بسیار کوچک است و به دلیل همین کوچکی وسایل و لوازم زیادی در آن جا نمی‌شود. معمولاً ضروری‌ترین وسایل مانند کلید، موبایل و پول را در آن قرار می‌دهند.

خرید کیف دستی زنانه مدل بولینگ

کیف آویزی (sling bag)

این کیف شبیه به کیف دوشی ولی بسیار کوچک‌تر است. برای پیاده‌روی کاملاً مناسب هست. معمولاً برای حمل وسایل کوچک مثل کارت خرید، دسته‌کلید و موبایل که در پیاده‌روی و خرید به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنیم، از این نوع کیف استفاده می‌شود. بسیار سبک هستند و راحت حمل می‌شوند. برای اینکه این کیف‌ها سبک باشند، جنسشان را از پارچه انتخاب می‌کنند. در این نوع، کیف با داشتن دسته‌های بلند، به‌طورمعمول در کنار بدن به‌صورت عمودی یا ضربدری (cross body) قرار می‌گیرد و فاقد دسته کوتاه هستند.

 کیف دوشی (shoulder bag)

این نوع کیف از انواع کیف‌های زنانه بسیار معمول و پرکاربرد است. انواع و مدل‌های زیادی دارد و اکثر خانم‌ها از این نوع کیف استفاده می‌کنند. فضای این کیف در حد متوسط است. بند بلندی دارد که روی دوش قرار می‌گیرد. معمولاً فاقد دستگیره کوتاه است. کاربرد آن به هنگام پیاده‌روی و خرید است.

 کیف مچی (wristlet) یا کیف‌دستی

این نوع کیف شباهت بسیاری به نوع کلاچ دارد، به این معنی که کوچک است و در دست حمل می‌شود. با این تفاوت که در این نوع کیف همان‌طور که در تصویر زیر دیده می‌شود، برای راحتی بیشتر یک بند کوتاه در کنار کیف طراحی‌شده که می‌توانیم با استفاده از آن، کیف را در بعضی مواقع روی مچ دست حمل کنیم. در اغلب اوقات بالای کیف یک زیب برای بسته شدن دارد و در موارد دیگر با یک در و یک دکمه آهنربایی روی کیف بسته می‌شود.

کیف با رو دوخت چنل (chanel) یا لحافی

این نوع از انواع کیف‌های زنانه به کیف‌هایی گفته می‌شود که روی کیف طرح‌هایی به شکل لوزی دوخته‌شده است، این نوع کیف‌ها دارای جزئیات بسیارند و مدلشان قدیمی و کلاسیک محسوب می‌شود، خانم‌های جوان معمولاً به استفاده از این نوع کیف‌ها علاقه چندانی ندارند.

 کوله پشتی زنانه

کیف استوانه‌ای (barrel bag)

کیف لوله‌ای یا استوانه‌ای شکل است که همان‌طور که از اسمش پیداست به شکل یک استوانه با طول زیاد و عرض کم طراحی‌شده است. برای اینکه انعطاف‌پذیرتر باشد از چرم یا برزنت ساخته می‌شود. اگر از جنس پلاستیک باشد به‌عنوان کیف باشگاه نیز می‌توان از آن استفاده می‌شود.

 کیف ساحلی (beach bag)

این نوع کیف از کیف‌های زنانه از جنس پارچه‌های ضد آب در رنگ‌های شاد و طرح‌های جذاب فانتزی ساخته می‌شود. برای حمل وسایل موردنیاز در کنار دریا مانند وسایل شنا، حوله، صندل، بطری آب، ضد آفتاب، عینک دودی و غیره استفاده می‌شود.

زنبیل یا ساک سبدی (basket bag)

این نوع کیف از انواع کیف‌های زنانه دقیقاً مانند زنبیل‌های قدیمی برای خرید میوه و سبزی و سایر مایحتاج روزانه منزل استفاده می‌شود، با این تفاوت که امروزه این نوع کیف‌ها در رنگ‌های متنوع در بازار موجود هستند. جنسشان از حصیر یا نوارهای پلاستیکی است. دسته‌هایی کوتاه برای حمل با دست دارند.

 کیف کمری (belt bag)

این نوع کیف در میان مردان کاربرد بیشتری دارد و امروزه در میان خانم‌های جوان مخصوصاً در مکان‌های شلوغ و مسافرت‌ها و نیز پیاده‌روی‌ها بسیار پرکاربرد شده است. این نوع کیف از انواع کیف‌های زنانه با یک بند نسبتاً بلند به شکل کمربند به دور کمربسته می‌شود.

 کیف حصیری (straw bag)

این نوع کیف همان‌طور که اسمش کاملاً مشخص است از جنس حصیر ساخته می‌شود. در ابتدا در مناطقی مانند شمال و جنوب ایران تنها توسط افراد محلی برای حمل سبزی، ماهی و غیره استفاده می‌شد، ولی امروزه به‌عنوان مدلی برای طراحان کیف و البته در سایزهای کوچک‌تر تغییر کرده است.

 کیف پول (wallets)

کیف پول‌ها مهم‌ترین جزء زندگی روزمره انسان‌ها هستند که هرروز از آن برای نگهداری پول، کارت‌های اعتباری، گواهینامه و حتی موبایل استفاده می‌شود. در ابتدا کیف‌های پول برای آقایان ساخته شدند تا بتوانند پول و کارت‌های اعتباری‌شان را بدون گم کردن جابه‌جا کنند، ولی امروزه خانم‌ها نیز به‌وفور از انواع مختلف کیف پول در طرح‌ها و مدل‌های مختلف استفاده می‌کنند. این نوع کیف از انواع کیف‌های زنانه بسیار کاربردی است و تقریباً همه خانم‌ها از آن استفاده می‌کنند. کیف‌های پول آقایان معمولاً هم‌اندازه جیب شلوار یا جیب پالتو ساخته می‌شوند، صاف و تاشو هستند و معمولاً طراحی پایه مشخصی دارند.

ساک ورزشی

نکات کلی درباره خرید کیف

 1. کیف های چند منظوره که به چند روش می توان آن ها را حمل کرد برای افراد پر مشغله که در طول روز فرصت عوض کردن کیف خود را ندارند انتخاب عالی به شمار می روند.
 2. اگر از کیف تنها برای حمل چند قلم کوچک مانند موبایل و دسته کلید استفاده می کنید، کیف های کوچک زنانه بهترین انتخاب برای شماست.
 3. اگر شما خانمی هستید که همیشه لوازم زیادی با خو حمل می کنید، ولی دوست ندارید که کیفتان زیاد نامرتب باشد و محتویاتش را کسی ببیند، کیف های کیسه ای بهترین انتخاب برای شما ست.
 4. اگر دوست دارید که دستهایتان آزاد باشد و دوست ندارید که کیفتان بیشتر دست و پایتان را بگیرد کیف های بنددار بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.
 5. قبل از خرید باید به فاکتورهای مختلفی چون قیمت، نوع دوخت، آسترهای به کار برده شده در داخل کیف، زیپ، رنگ، نوع و حتی مارک کیف توجه کرد.
 6. توجه کنید که یک کیف مناسب زمانی ایده آل خواهد بود که بر طبق نیاز شما انتخاب شود.

بهترین سایت خرید کیف زنانه و دخترانه کدام است ؟

برای خرید آنلاین کیف زنانه از یک وبسایت ، مهمترین عامل معتبر بودن سایت ، تنوع محصول و کیفیت کالا و خدمات میباشد . فروشگاه اینترنتی پُرُوِ به شما این امکان را داده تا مدلهای مختلف کیف زنانه و دخترانه در انواع مجلسی و اسپرت و اداری مارک دار و ساده را انتخاب کنید تا برای شما ارسال شود و سپس از بین آنها انتخاب کرده و درب منزل پرداخت کنید . همینطور امکان ارسال فوری و رایگان و ضمانت عودت و بازگشت کالا فروشگاه اینترنتی لباس و اکسسوری و لوازم آرایش پُرُوِ را به بهترین سایت خرید کیف زنانه بدل نموده است .

خرید اینترنتی کیف زنانه
در نهایت اینکه 

هر آنچه که نیاز بود درباره خرید کیف زنانه بدانید را در این مقاله برایتان شرح داده ایم. در صورت تمایل میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اینکه چه سبک کیفی برای شما مناسب می باشد با مشاوران ما از طریق سایت porove.com در ارتباط باشید.

سوالات مربوط به خرید کیف زنانه

 1. قبل از خرید کیف باید به چه مواردی توجه کرد؟
  کیف هایی با طرح و نقش ساده انتخاب کنید.، کاربرد کیف خود را مشخص کنید، رنگ کیف خود را با لباسهایتان هماهنگ کنید، به اندازه کیف توجه کنید، در انتخاب جنس کیف دقت کنید، کیف و کفش ست انتخاب نمایید، به تعداد جیب های کیف توجه نمایید.، به قیمت کیف توجه کنید.
 2. گران بودن یک کیف نشانه با کیفیت بودن آن است؟
  خیر، گران بودن یک کیف نشانه با کیفیت بودن آن نیست اما کیف های خیلی ارزان نیز دوام کمی دارند.
 3. انتخاب یک کیف چه زمانی ایده آل به نظر می آید؟
  یک کیف مناسب زمانی ایده آل خواهد بود که بر طبق نیاز شما انتخاب شود.
 4. قبل از خرید کیف باید به فاکتورهای توجه داشت؟
  قبل از خرید باید به فاکتورهای مختلفی چون قیمت، نوع دوخت، آسترهای به کار برده شده در داخل کیف، زیپ، رنگ، نوع و حتی مارک کیف توجه کرد.
 5. برای خانم هایی که وسایل زیادی دارند و دوست ندارند محتویات کیفشان مشخص باشد چه کیفی مناسب است؟
  خانمی هایی که همیشه لوازم زیادی با خو حمل می کنند، ولی دوست ندارند که کیفتان زیاد نامرتب باشد و محتویاتش را کسی ببیند، بهترین انتخاب برای آن ها کیف های کیسه ای می باشد.