محصولات جدید!!

ارسال پستی

سرویس ارسال پستی پُرُوِ


در هر کجای ایران که باشید با سفارش از وبسایت و اپلیکیشن پُرُو کالای شما با استفاده از سرویس ارسال پستی

در سریع ترین زمان ممکن براتون ارسال میشه . کلیه ی ارسالهای ما توسط پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی ایران  انجام  و کالاها قبل از ارسال استریل و  بیمه میشن . هزینه ی ارسال برای خرید بالای 700 هزار تومان رایگان و برای خریدهای کمتر از این مقدار 35 هزار تومان محاسبه شده و بنابر اعلام شرکت پست ارسال پیشتاز بین 3 تا 5 روز کاری و ارسال سفارشی بین 5 تا 7 روز کاری زمان بر هست .

 بنابراین در شهرستانها هم به راحتی و با خیال راحت میتونید از ما خرید کنید و به روز ترین لباسها رو به سرعت داشته باشید.با توجه به اینکه در شهرهای دیگه غیر از تهران فعلا امکان پرو و پرداخت درب منزل نیست اگر بعد از خرید به هر شکل از کالای ارسال شده راضی نبودید یا مناسبتون نبود بعد از رسیدن بسته تا 24 ساعت میتونید اون رو برای ما ارسال کنید تا ظرف 48 ساعت براتون تعویض کنیم یا وجه مربوطه رو بهتون برگردونیم . توجه داشته باشید که در این صورت هزینه ارسال و برگردوندن کالا با خودتون هست 😉

همینطور تصاویر کالاهای ارسالی برای اطمینان بیشتر قبل از ارسال در سیستم ثبت میشه بنابر این خواهش میکنیم در صورت نپسندیدن کالا اون رو به حالت اولیه ارسال کنید تا کارشناسان ما بتونند سریع کالا رو تایید و براتون تعویض و یا مرجوع کنند .


درخواست تعویض یا مرجوعی کالا


از اینکه وقت گذاشتید و قوانین رو خوندید ازتون خیلی ممنونیم و خوشحالیم که ما رو همراهی میکنید .

نظراتتون برامون مهمه و به ما کمک میکنه هر روز سرویس با کیفیت تری برای رضایت شما فراهم کنیم .