محصولات جدید!!

شرایط استرداد و پُرو

قوانین پُرُوِ 

با توجه به اینکه در تهران امکان پرو محصول قبل از خرید فراهم شده شما میتونید کالاهای انتخابی رو در محل تحویل بگیرید و بعد از اینکه از کیفیت محصول و یا اندازه و رنگ کالای انتخابیتون مطمئن شدید مبلغش رو به نماینده ی پُرُوِ پرداخت کنید . در شهرستانها هم بعد از خرید کالا و بعد ازاینکه به دستتون رسید 24 ساعت فرصت دارید تا اون رو مجدد برای ما بفرستید و تعویض کنید یا وجهتون رو پس بگیرید.


ممنونیم که به قوانین زیر توجه میکنید:

*** هزینه ی ارسال برای خرید بالای 700 هزار تومن رایگان و برای مبالغ کمتر بعهده ی کاربرخواهد بود. هزینه ارسال برای خرید کمتر از مبلغ فوق (پست یا پیک) بر اساس انتخاب کاربر توسط سیستم محاسبه و در مرحله آخر سفارش نمایش داده خواهد شد .

*** در صورتیکه هیچ کالایی خریداری نشه هزینه ی رفت و بازگشت به مبلغ 100 هزار تومن با کاربر خواهد بود.

  • خواهشمندیم از پرو کردن لباسهای سفید ، شومیز و یا تی شرت ها خودداری کنید . میدونید که لباس زیر هم امکان پرو نداره و فقط قسمت بالاتنه قابل تست هست.
  • لطفا لباسها رو در صورتیکه مورد پسندتون واقع نشد به همون صورت اولیه به نماینده برگردونید.
  • در صورتیکه هر یک از لباسها در حین پرو اسیب ببینند یا کثیف بشند امکان برگردوندن اونها وجود نداره پس لطفا موقع امتحان کردن کالاها دقت کنید و با صورت آرایش کرده یا شرایط مشابه لباسها رو پرو نکنید.
  • خیلی ازتون ممنونیم که حداکثر در زمان ده تا پونزده دقیقه انتخابتون رو انجام میدید چون میدونید سفیر ما مقاصد دیگه هم داره و باید به موقع به همشون برسه . 
  • سرویس پرو در محل رایگان با توجه به ارسال توسط سفیر موتور سوار حداکثر برای 5 کالا امکان پذیر هست و برای تعداد بیشتر (تا 170 کالا) میتونید از سرویس پروموبیل که یک بوتیک سیاره استفاده کنید که البته ارسال این فروشگاه سیار جذاب به محل شما هزینه پنجاه هزار تومنی داره . 

با توجه به اینکه در تهران امکان پرو در محل وجود داره و میتونید کالاها رو از نزدیک ببینید و سایزهای مختلف رو امتحان کنید ، ممنون میشیم نهایت دقت رو به کار بگیرید چون بعد از خرید نهایی امکان تعویض یا مرجوعی کالا نیست و این مورد فقط برای خرید در شهرهای دیگه غیر از تهران هست . 

ازتون سپاسگزاریم که وقت گذاشتید و قوانین رو مطالعه کردید و ممنونیم که به ما کمک میکنید هر روز خدماتمون رو برای شما بهتر و با کیفیت تر کنیم.