محصولات جدید!!

پاک کننده آرایش صورتکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


خرید محصولات پاک کننده پوست

شما با خرید محصولات پاک کننده پوست صورت می‌توانید صورتتان را از هرگونه آلودگی حفظ کنید و پوستی زیبا داشته باشید.

آرایش پاک کن یا پاک کننده صورت

آرایش پاک کن

این محصول‌ برای پاک کردن آرایش پایه، انواع کرم پودر، رژ گونه، کانسیلر (کرم پوشش دهنده دور چشم)، سایه چشم، رژ و کرم پودر از پوستتان مفید است. آرایش پاک کن‌ها انواع مختلفی دارند. اما، بهترین پاک کننده آرایش، آن است که بتواند آرایش شما را بدون از بین بردن چربی‌های طبیعی صورتتان، پاک کنند.

پاک کننده صورت

هدف اصلی انواع پاک کننده‌های صورت، از بین بردن آلودگی، عرق، سبوم و ناخالصی هایی است که منافذ پوست را مسدود می کنند. اگر از پاک کننده صورت استفاده کنید این آلودگی‌ها قبل از اینکه، با باکتری‌ها ترکیب شوند و آسیب جدی به پوست شما وارد شود، پاک می‌شوند.

پاک کننده ها در شکل، اندازه و انواع مختلفی استفاده می شوند، مثل فوم، ژل، روغن، کرم، بالم و لایه بردار. بهترین شوینده صورت‌، محصولی است که متناسب با نوع پوست شما باشد. در واقع، پاک کننده‌های پوست بر اساس انواع پوست طراحی می‌شوند. پس، برای هر نوع پوست، پاک کننده ی مخصوصی وجود دارد.

انواع پاک کننده صورت :

ژل شستشوی صورت

ژل های شستشوی صورت شفافند و همان طور که از نامشان مشخص است، شبیه ژله هستند.

  • این نوع شوینده‌های صورت در اصل برای پاک کنندگی عمیق پوست طراحی شده اند.
  • برای برطرف کردن انسداد منافذ پوست بسته شده، مؤثرند.
  • چربی اضافه و باکتری هایی را که عامل ایجاد آکنه هستند، از بین می‌برند.
  • ضدعفونی کننده هستند و لایه برداری می‌کنند.

فوم شستشوی صورت

اگر دنبال فوم های سبکی هستید، که پوستتان را نیز به طور کامل پاک کنند؛ این محصول برای شما مناسب است. فوم های شستشوی صورت نه تنها آرایش سبک و آلودگی ها را از روی پوست پاک می کند، بلکه موجب نرمی و لطافت پوست هم می شود.

لازم نیست پاک کننده ها حتماً به شکل فوم باشند تا پوست شما را کاملاً تمیز کنند. ولی، بیشتر افراد فوم ها را برای پاک کردن پوست، ترجیح می دهند.

صابون

اگر به دنبال بهترین شوینده صورت برای پوست خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم دور صابون‌های قالبی را خط بکشید.

البته، نمی توانیم انکار کنیم که صابون و پاک کننده‌های قالبی پوست شما را کاملاً تمیز می‌کنند. اما، باید بدانید این مواد پوست شما را به قدری پاک می‌کنند که خشک و خشن می شود.

برخی از پاک کننده های قالبی کمتر پوست را خشک می‌کنند، اما موادی که آنها را به شکل جامد در می آورد، می تواند منافذ پوستتان را مسدود کند. به همین دلیل، شفافیت پوستتان از بین می رود. تحقیقات نشان می‌دهد، استفاده از صابون، با به هم زدن pH طبیعی پوست، از بین بردن باکتری های مفید و چربی‌های ضروری آن به پوست آسیب می زند.

میسلار واتر و محلول آرایش پاک کن

اگر ترجیح می‌دهید آرایش خود را با پد پنبه ای پاک کنید، می توانید از میسلار واتر (micellar water) استفاده کنید. لازم نیست میسلار واتر را بشویید. ولی، بهتر است نگذارید مواد پاک کننده بیش از اندازه روی پوستتان بماند.

بعضی آرایش پاک کن‌ها دو فاز هستند. این آرایش پاک کن ها را باید قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. این محصولات، آرایش سنگین صورت و آرایش ضدآب چشم را بدون اینکه لایه‌ی چربی روی پوستتان باقی بماند، پاک می‌کنند. محلول دوفاز پاک کننده آرایش برای تمام انواع پوست مناسب است.

دستمال مرطوب پاک کننده آرایش

اگر ترجیح می دهید پوستتان را سریع تمیز کنید و حوصله ی شستن آن را ندارید. دستمال مرطوب انتخاب مناسبی برای شماست.

استفاده از دستمال مرطوب روشی عالی و کارآمد برای پاک کردن صورت است. به ویژه به این دلیل که نرم و لطیف است و لایه ی چسبنده ای از خود روی پوستتان باقی نمی‌گذارد. اما، مراقب باشید دستمال مرطوب را روی پوستتان نکشید. چون میتواند به پوستتان آسیب بزند.

انواع پاک کننده آرایش بر اساس نوع پوست :

  • پاک کننده آرایش صورت برای پوست خشک

پوست‌های خشک معمولاً به پاک کننده‌های بسیار قدرتمندی نیاز ندارند زیرا ترشح چربی در این نوع پوست ناچیز است. پاک کننده‌های ملایم معمولاً بهترین انتخاب برای این نوع پوست محسوب می‌شوند و می‌توانند ضمن پاک کردن پوست، از خشک شدن بیش از حد آن جلوگیری کنند. پاک کننده‌های غیر صابونی، پاک کننده‌های کرمی و پاک کننده‌های بدون رایحه بهترین پاک کننده آرایش صورت برای این نوع پوست محسوب می‌شوند و شما باید در هنگام انتخاب و خرید این نوع پاک کننده‌ها به دنبال عبارت‌های همچون: پاک کننده‌های میسلار و پاک کننده‌های روغنی باشید تا بتوانید بهترین شوینده آرایش صورت را برای پوست خود تهیه نمایید.

  • پاک کننده آرایش صورت برای پوست‌ چرب

در پوست‌‌های چرب معمولا ترشح چربی بیش از حالت عادی می‌باشد و افراد دارای این نوع پوست می‌توانند از شوینده‌های قوی‌تر برای پاک کردن آرایش صورت خود استفاده نمایند. پاک کننده‌های ژلی، پاک کننده‌های

فومی و پاک کننده‌های پودری بهترین پاک کننده آرایش صورت برای این نوع پوست می‌باشند و شما باید در هنگام خرید بهترین تمیز کننده آرایش صورت برای پوست خود این موارد را در نظر بگیرید. لازم به ذکر است که در صورت بروز حساسیت بهتر است که از مدل‌های ملایم‌تر استفاده نمایید تا با مشکلی در این زمینه مواجه نشوید.

  • پاک کننده آرایش صورت برای پوست‌های حساس

پوست‌های حساس بیشتر از سایر انواع پوست در معرض حساسیت، قرمزی، خارش، و آکنه قرار دارند و در این موارد باید در هنگام خرید بهترین پاک کننده آرایش صورت دقت بیشتری را صرف کرد. پاک کننده‌های کرمی، پاک کننده‌های میسلار و پاک کننده‌های پودری بهترین انتخاب برای این نوع پوست‌ها می‌باشند و شما می‌توانید به راحتی از این مدل‌ها برای تمیز کردن پوست خود استفاده نمایید و از مزایای آن‌ها بهره‌مند شوید.

  • پاک کننده آرایش صورت برای پوست‌های ترکیبی

نواحی مختلف پوست برخی از افراد از نظر ترشح چربی، ضخامت و میزان آب بافتی متفاوت است و این افراد مجبور هستند تا از نوع خاصی از پاک کننده‌های پوستی استفاده نمایند. پاک کننده‌های ژلی، پاک کننده‌های فومی، پاک کننده‌های پودری و پاک کننده‌های صابونی بهترین تمیز کننده آرایش صورت برای این نوع پوست می‌باشند ولی باید به این نکته توجّه داشته باشید که نباید در هنگام خرید این نوع پاک کننده‌ها در ابتدا به سراغ مدل‌های قوی‌تر بروید زیرا استفاده از این نوع محصولات می‌تواند پوست شما را در معرض آسیب و آکنه قرار دهد.

انواع محصولات پاک کننده صورت که در فروشگاه اینترنتی لباس و لوازم آرایش پُرُوِ برای خرید عرضه گردیده عبارتند از : 

•    صابون پاک کننده صورت
•    فوم شستشوی صورت
•    محلول پاک کننده آرایش
•    ژل شستشوی صورت
•    تونر‌ها
•    دستمال شیر پاک کن