محصولات جدید!!

شورت زنانهکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


شورت زنانه چیست ؟

شورت زنانه، لباس زیری است که برای پوشیدن زنان ساخته شده‌است و در منطقهٔ لگن و باسن پوشیده می‌شود.

شورت زنانه شامل یک کِش یا بند برای دور کمر و یک پوشش برای اندام جنسی است که معمولاً از جنس مواد جاذب مانند پنبه درست می‌شود. شورت زنانه شامل یک کِش یا بند برای دور کمر و یک پوشش برای اندام جنسی است که معمولاً از جنس مواد جاذب مانند پنبه درست می‌شود. بعضی از دسته شورت های زنانه نیز هستند که جنسی از نوع گیاهی دارند و جذب عرق کمتری را در خود دراند و به اصطلاح (خوش شور هستند)

انواع شوت زنانه و کاربردهای آنها :

شورت بندی (Thong)
هنگامی که درباره انواع شورت زنانه صحبت به میان می‌آید، مدل بندی یا Thong مدلی غیر متعارف محسوب می‌شود.با این حال این مدل از شورت‌ها در میان بسیاری از زنان، از محبوبیت ویژه‌ای برخوردارند. کِش بالای این شورت دارای نوار بسیار باریکی است و مانند یک رشته در دور کمر پیچیده می‌شود.
مناسب برای پوشیدن : در زیر لباس شنا و مایو، شلوارک، شلوار جین سفید، لباس شب و غیره

شورتِ بندی جی
این مدل شورت‌های زنانه هیچ کش کمر یِ قطوری ندارند و دارای رشته‌های نازکی در خود می‌باشند و بویژه برای پوشیدن با جوراب شلواری مناسب هستند.
قسمت پشت شورت زیاد پوشیده نمی‌باشد. مدل‌های فانتزی این نوع از شورت زنانه که با نام جی استرینگ (G-Sting) شناخته می‌شوند، صرفاً یک نوار کشی می‌باشند. جلوی این نوع شورت نیز زیاد پوشیده نمی‌باشد و بسته به مدل از طرح‌های فانتزی همچون پروانه، گل و .. در تولید آن استفاده می‌شود و بیشتر جنبه فانتزی دارد.
از جلو، شورت بندی شباهت زیادی به بیکینی دارد؛ اما در قسمت عقب اندازه آن به حداقل می‌رسد. شورت‌های بندی تقریباً همیشه طوری طراحی می‌شوند که اندام جنسی را بپوشانند و بیشتر ناحیه‌ی باسن را نپوشیده بگذارند.
یکی از انواع شورت بندی، شورت بندی جی است که عقب آن از یک تکه بند (معمولاً از جنس کشسان) تشکیل شده‌ است. شورت‌های بندی در انواع مختلفی وابسته به ضخامت، جنس و نوع اتصال در قسمت عقب، هم برای زنان و هم مردان ارائه می‌شوند.

شورت زنانه مدل Brief بلند
بسیاری از خانم‌ها دوست دارند زمانی که خم می‌شوند و یا تکیه می‌دهند، کمر و شکم شان پیدا نشود. این مدل شورت‌های زنانه به دلیل پوشش بالا، برای این دسته از خانم‌ها دوست بسیاری خوبی خواهند شد. این شورت‌های زنانه پوششی تا بالای ناف دارند، به بدن شکل می‌دهند و فوق العاده راحت هستند.

بیکینی (Bikini)
قسمت پشت شورت نسبت به شورت‌های لامبادا بسیار پوشیده‌تر است. فاق این مدل از شورت خیلی بلند نمی‌باشد. بیشتر شورت‌های موجود در بازار در این دسته قرار می‌گیرند.
شورت زنانه مدل بیکینی، همان طور که از نامش پیدا است در اصل بخشی از طراحی لباس شنای بیکینی به شمار می‌رود.
پارچه‌ی استفاده شده برای تولید این شورت‌ها، پارچه‌های نرم و لطیف، توری، ساتن، ابریشم و غیره را شامل می‌شود.
این مدل شورت‌ها ترکیبی از طراحی مدل‌های Thong و Brief به شمار می‌روند. این مدل را می‌توانید با ست سوتین‌های بیکینی هم بپوشید.

شورت زنانه مدل برش فرانسوی French Cut
شورت‌های زنانه مدل برش فرانسوی تفاوت مختصری با مدل Brief دارد. این مدل شورت‌ها نیز پوشش مشابهی را ارائه می‌دهند و کمر این شورت‌ها بر روی ناف قرار می‌گیرد. بخش ران‌ها کمی پوشیده هستند اما باسن را کاملاً پوشش نمی‌دهند.

شورت زنانه نیم پا (Cheeky)
چنانچه از اسم انگلیسی آن پیداست، این شورت مناسب جوانان با سایز ۴۲-۳۸ می‌باشد، چون بیشتر جنبه فانتزی و دخترانه دارد. در شورت نیم پا، پشت شورت کمی پوشیده‌تر از بیکینی است اما جلوی آن بر روی ران برشی زیبا خورده و جلوه فانتزی آن را دوچندان کرده است. به اصطلاح به این نوع شورت‌ها برزیلی نیز گفته می‌شود.

شورت زنانه پادار (Boyshort)
یکی از فانتزی‌ترین انواع شورت زنانه که اگر پارچه توردار یا دانتل (Lace) در آن بکارگرفته شده باشد، زیبایی آن را بسیار بیشتر می‌کند. در زبان ترکی به این نوع شورت باکسر (Boxer) گفته می‌شود. جلو و پشت این مدل به یک اندازه برش خورده و تا جلو ران را می‌پوشاند.
این شورت نسخه زنانه شورت‌های بوکس مردانه است. طراحی کلی این شورت‌ها به شکل مستطیل است و پوشش کاملی برای بدن دارد. این شورت زنانه بر خلاف شورت‌های معمولی کمی پایین‌تر از ران هم قرار می‌گیرند.

شورت زنانه کمر گنی (control brief)
فاق آن بلند می‌باشد و در قسمت بالایی کش بافتی وجود دارد که باعث جمع کردن شکم و باسن می‌شود. این نوع شورت برای افرادی که کمی اضافه وزن دارند و می‌خواهند لباس آن‌ها بهتر دیده شود، مناسب می‌باشد.
این مدل شورت‌های زنانه می‌توانند زندگی را برای هر خانمی آسان‌تر کنند. هر زمان از مدل‌های شورتی که دارید خسته شدید، حتما این مدل را امتحان کنید. این مدل شورت ها پوشش کاملی برای شما دارند. شکم را به راحتی می‌پوشانند و بدن را جمع کرده و کمربند ضخیمی دارند که دارای لطافت بسیار خاصی می‌باشد.

شورت های زنانه بدون درز Seamless
شورت های زنانه بدون درز، فاقد مرزهای ضخیم در انتهای پارچه هستند. پارچه‌های به کار رفته در تولید این مدل شورت های زنانه پارچه‌هایی از قبیل ساتن، ابریشم، ژرسه و یا ترکیبی از تمامی این‌ها می‌باشند. شورت‌های بدون درز، در مدل‌های دیگری هم مانند Hipster، برش فرانسوی French cut، شورت‌های بلند و غیره ، یافت می‌شود. در کل این مدل شورت برای زنانی که با مدل‌های Thong و G-String راحت نیستند، بسیار مناسب است.

شورت زنانه برزیلی

شورت‌های زنانه برش برزیلی به ۳ قسم دوخته شده‌اند: شورت زنانه برزیلی معمولی، یک گره‌ای و دو گره‌ای.
این شورت‌ها بیشتر برای فصل تابستان زیر شلوارک‌، مایو یا دامن‌های سارونگ و مشابه آن که باز هستند، پوشیده می‌شوند.

شورت backless یا شورت لامبادا هم یکی از پر طرفدارترین لباس زیر های زنانه است که مدلهای مختلف آن با جنس های متفاوت و بصورت فانتزی فانتزی توری , دیسکو ، براق و ... تولید میگردد . 


خرید اینترنتی شورت زنانه :
انواع شورت زنانه و شورت زنانه شیک و شورت زنانه طرح دار و شورت زنانه گیپوری و شورت زنانه عروسی و شورت زنانه ساده و شورت زنانه طرح گربه ای شورت زنانه اسفنجی شورت زنانه ارزان قیمت و شورت زنانه نخی شیک شورت زنانه ضد حساسیت و شورتزنانه لامبادا و وشورت زنانه طرح پرچم و شورت زنانه ساده شیک در فروشگاه اینترنتی لباس زنانه پُرُو با امکان پرداخت درب منزل و ارسال فوری عرضه گردیده است .