محصولات جدید!!

گن زنانهکمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی


 • راهنمای خرید گن زنانه و معرفی انواع آن

گن چیست و چه کاربردهایی دارد :

گن یکی از روش های غیر ماندگار برای زیبا دیده شدن فرم بدن است. انواع گن ها برای قسمت های مختلف مانند گن باسن و ران، گن شکم و پهلو و… تولید می شوند ک بسته به فرم بدنی نوع مناسب را می توان انتخاب کرد.

گن ها باعث می شوند لباس کمی خوش فرم تر در بدن جلوه کند اما شبهاتی در رابطه با استفاده از آنها وجود دارد. برخی نگران فشار وارد شده توسط گن به اندام های داخلی هستند و برخی دیگر نگرانی هایی در رابطه با استفاده طولانی مدت از آنها را دارند. به همین دلیل متنی جامع را گردآوری کرده‌ایم تا نکات مهمی را بیان کنیم و به بررسی سوالات متداول در رابطه با آن بپردازیم.

پس از انجام عملیات خاصی مانند لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی و … نیز بیماران اغلب از یک گن استفاده می‌کنند، اما تعداد کمی از بیماران در خصوص مزایای سلامتی استفاده از این گن‌ها مطلع هستند.پوشیدن گن بعد از عمل به منظور ایجاد فشار یکنواخت و مداوم بر روی قسمت های عمل شده و تسریع در چسبیدن پوست به عضله زیرین و سفت و یکدست شدن پوست ناحیه عمل شده، لازم و ضروری می باشد.

بیشتر گن های لاغری از پارچه هایی از جنس لاتکس، لیکرا و اسپاندکس هستند. این جنس از پارچه ها امکان عبور هوا و مایعات را از خود ندارند. گن ها معمولا حالت کشی و الاستیک دارند که باعث میشوند پوست و عضلات ناحیه مورد استفاده جمع شوند.

گن ساعت شنی چیست ؟

گنهای ساعت شنی با ایجاد حالتی شبیه به ساعت شنی در بالاتنه خانم ها، اندامی مناسب و استاندارد ایجاد می نماید و افتادگی های شکم و پهلوها را مرتفع می نماید. گن های لاغری موضعی ساعت شنی دارای 9 فنر نگهدارنده هستند که از شل شدگی و از فرم افتادن گن جلوگیری می نماید.

این گن در فرم دهی و زیباسازی پهلوها و کمر نقش دارد و به دلیل داشتن قزن ها قابلیت رگلاژ در سایز مورد نظر را دارد. گن های مردانه معمولا به شکل زیرپوش های رکابی، پیراهن های مردانه جذب با آستین حلقه ای و شلوارک های کوتاه می باشد. گن ساعت شنی مردانه قابل استفاده از زیر لباس های دیگر است و جلوه لباس بیرون را از بین نمی برند.

گن های ساعت شنی ظاهری بسیار شیک و مناسب دارند و به دلیل راحتی ویژگی های ساختاری قابل استفاده از زیر تمامی لباس ها حتی لباس های مجلسی زنانه نیز می باشد.

انواع گن

گن ها انواع مختلفی دارند که بسته به مورد استفاده آنها را دسته بندی می کنند:

 1. گن های لاغری :که این گن ها همان گن هایی اند که می توان به صورت روزانه همراه با فعالیت و یا برای استفاده در مهمانی پوشیده شوند.
 2. گن های بعد از جراحی:این دسته از گن ها بسیار باید با دقت انتخاب شوند زیرا پس از عمل های جراحی مانند لیپوساکشن و ... پوشیده می شوند و باید حتما فشار مناسبی را به بخش مورد نظر وارد کنند.
 3. گن های بارداری:این گن ها را خانم های باردار می توانند از ماه چهارم بارداری بپوشند که علاوه بر حمایت از ناحیه لگن باعث کاهش درد لگن و کاهش کمر درد های حین بارداری و همچنین کاهش ترک خوردگی پوست شکم پس از زایمان میشود.
 4. گن های سوختگی:در بیماران با سوختگی های شدید درجه دو و یا سه می تواند در فرم دهی بهتر پوست و اندام موثر باشد.
 5. گن های لنف ادم:در درمان بیماران مبتلا به ادم لنفاوی که می تواند عارضه درمان برخی از بیماری ها باشد موثر باشد.

نکات مهم در خرید گن زنانه :

حتما باید طراحی به گونه ای باشد که قابلیت تبادل هوا و رطوبت را داشته باشد که باعث رشد باکتری ها در سطح گن نشود. بهتر است گن در دو یا سه لایه طراحی شده باشد تا لایه درونی لایه لطیف تر جهت راحتی مصرف کننده و لایه خارجی محکم تر جهت استحکام و دوام بیشتر باشد. برخی از شرکت ها با تکنولوژی نانو، مواد خاص معدنی، آنتی اکسیدان و مواد گیاهی را بر روی لایه درونی گن قرار می دهند که علاوه بر معطر کردن گن می تواند در روند تاثیرگذاری، مفید تر باشد.

طراحی: نحوه طراحی گن و یا محصولات فشاری باید به گونه ای باشد که عدم تناسب را در قسمت های مختلف بدن مانند ناحیه شکم بپوشاند اما انحنا های طبیعی بدن را نیز نمایان کند تا ظاهر فرد، زیبا تر به نظر برسد و همچنین در طراحی ناحیه فاق گن، راحتی در جهت اجابت مزاج در نظر گرفته شده باشد.

یراق آلات: باید تماما فلزی و مقاوم و ضد زنگ باشد تا در طول مصرف خم نشده و یا زنگ نزند.

تعریق و تبادل هوا و رطوبت:گن و یا هر محصول فشاری مناسب بهتر است به صورتی طراحی شده باشد که حداقل تعریق را ایجاد کند زیرا تعریق زیاد باعث از دست رفتن حجم زیاد آب و نمک بدن می شود و می تواند در صورت عدم جایگزین مناسب آب و نمک، به کلیه ها آسیب بزند.

پس گن هایی که باعث تعریق زیاد می شوند نه تنها مناسب نیستند که می توانند مضر باشند و علت کاهش وزن پس از استفاده از این گن ها، کاهش آب بدن است که پس از نوشیدن آب، جایگزین می شود.

دوخت:دوخت انواع محصولات فشاری می تواند باعث بهبودی عملکرد و یا اختلال در عملکرد گن شود. بسته به این که آیا نوع دوخت مسطح (FLAT) یا غیر مسطح باشد و یا اینکه نخ دوخته شده سطح مقطع گرد و یا نواری داشته باشد، ظرافت، استحکام و زیبایی گن متفاوت خواهد بود که بهترین نوع دوخت در گن ها، دوخت مسطح (FLAT) است. همچنین کمترین اثر را از زیر لباس خواهد داشت.

پس بطور خلاصه یک گن و یا یک محصول فشاری باید ویژگی های زیر را داشته باشد تا بهترین اثر گذاری را نسبت به قیمت آن داشته باشد:

 1. طراحی آناتومیک
 2. طراحی جذاب و زیبا
 3. الیاف با قابلیت تبادل هوا و رطوبت
 4. مواد معدنی و گیاهی اضافه شده به الیاف
 5. لطیف و مقاوم