محصولات جدید!!

مداد چشمکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


 خرید مداد چشم

1-رنگ مداد چشم

اگرچه در انتخاب رنگ، مداد چشم مشکی رنگ غالب است، اما برای داشتن ظاهری طبیعی‌تر می‌توانید از مداد چشم قهوه‌ای و خاکستری هم استفاده کنید. رنگ‌های خنثی برای آرایش روزانه و محیط‌های کاری بسیار مناسب هستند. مهمانی‌ها و جشن‌ها تاثیرات چشمگیرتری را می‌طلبند؛ اینجاست که رنگ‌های آبی و بنفش وارد کار می‌شوند. با استفاده از خط چشم‌های سفید زیر گوشه‌های چشم، آن‌ها بازتر و بزرگ‌تر به نظر می‌رسند.

رنگ مناسب مداد چشم برای انواع چشم ها

چشم‌های قهوه‌ای تیره: رنگ‌های قهوه‌ای تیره، سورمه‌ای یا مشکی

چشم‌های قهوه‌ای روشن و کهربایی: رنگ‌های سبز و آبی تیره

چشم‌های آبی: رنگ‌های برنزی

چشم‌های سبز: رنگ‌های بنفش و ارغوانی

2- ماندگاری مداد چشم

یکی دیگر از موارد مهمی که هنگام خرید مداد چشم باید مورد توجه قرار بگیرد، ماندگاری آن است. به طور کلی، اکثر مداد چشم‌ها سریع پاک می‌شوند، اما نمونه‌هایی در بازار وجود دارند که طول عمر بالایی دارند. برندهایی هستند که مداد چشم‌های 24 ساعته را عرضه می‌کنند؛ اما آیا واقعا به دنبال خط چشمی هستید که برای این مدت دوام بیاورد؟ بسته به شرایطتتان، ممکن است خیلی شدید به یک اثر طولانی مدت احتیاج نداشته باشید. در چنین حالتی می‌توانید به مداد چشم‌هایی که طول عمر کمتری را نسبت به هزینه کمتر ارائه می‌دهند بسنده کنید.

4-ضد آب بودن و پخش نشدن مداد چشم

برای افرادی که آرایش دودی را ترجیح می‌دهند، استفاده از مدادی که پخش می‌شود بهتر نتیجه خواهد داد. در چنین مواقعی خط چشم‌های نرم بهترین گزینه هستند. اگر قصد دارید گریه کنید یا اگر دلتان مخواهد بعد از خیس شدن، خطوط خط چشمتان مشخص و واضح باشد و پخش نشود به سراغ گزینه‌های ضد آب بروید. خط چشم‌های ضد آب به دلیل فرمولاسیونی که دارند دارای ماندگاری بالا نیز هستند. شما در اصل هنگام خرید خط چشم ضد آب، طول عمر را انتخاب می‌کنید.

5-ترکیبات مداد چشم

یکی از مهم‌ترین نگرانی‌ها در انتخاب خط چشم اطمینان از بی‌ضرر بودن آن برای چشم است. خط چشم دارای مواد غیرضروری و دارای رایحه را انتخاب نکنید، زیرا باعث تحریک چشم می‌شوند.

6-قیمت مداد چشم

یکی دیگر از فاکتورهای مهم هنگام خرید مداد چشم توجه به قیمت است. به سراغ مداد چشم‌های ارزانی که هدف شما را برآورده نمی‌کنند نروید. از طرف دیگر، زیاد هم هزینه نکنید. با تحقیق و مقایسه برندهای مختلف، به نسبت پولتان ارزش دریافت کنید.

بهترین برندهای مداد چشم

از مطرح‌ترین برندهای مداد چشم می‌توان میبلین (Maybelline)، بورژوا (Bourjois)، دبورا (Deborah)، اوریفلیم (Oriflame)، فلورمار (Flormar)، بیو (Bio)، بل (Bell) را نام برد.