محصولات جدید!!

پیراهن زنانه و دخترانهکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


انواع پیراهن زنانه و مدلهای جدید آن برای خرید

1-پیراهن های تابستانی یا ساحلی

همیشه این مدل لباس های تابستانی ما را به یاد رنگ های شاد و متنوع می اندازند. پس در انتخاب رنگ، بسیار دقت کنید. زیرا جذابیت ویژه ای به پیراهن تان می بخشد. در نظر داشته باشید که پیراهن های بدون آستین و کوتاه، برای این فصل بسیار مناسب است. پارچه های ژرژت و ابریشمی به رنگ های یاسی، مرجانی و طیف این رنگ ها، برای این فصل، خیره کننده محسوب می شوند.

2- پیراهن های کلاسیک

قطعا همه زنان باید در کمد لباس خود، پیراهن های کلاسیک، برای مراسم های مجلل و موقعیت های خاص داشته باشند. که توصیه می شود این پیراهن ها به رنگ های سفید یا مشکی باشند. سعی کنید لباستان خوش دوخت باشد.

3- پیراهن های ماکسی

در مهمانی ها یا موقعیت های خاص که می خواهید بسیار شیک و زیبا به نظر برسید و زیبایی اندام تان بسیار برای شما مهم است. از پیراهن هایی با قد بلند بهره ببرید تا بتوانید همراه آن از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید.

4- پیراهن های مهمانی

هنگامی که شما به مهمانی و مراسم های مجلل دعوت می شوید، معمولا از پیراهن هایی به رنگ مشکی استفاده می کنید. ما پیراهن های مناسب مهمانی را در دسته ای جداگانه قرار دادیم، تا بگوییم برای مهمانی ها و مراسم های خاص انتخاب پیراهن مشکی اشتباه است. زیرا ما رنگ های بسیار متنوع و زیبایی داریم که می ‎توانیم به جای رنگ مشکی از آن ها استفاده کنیم. سعی کنید در این مهمانی ها، لباسی متفاوت به تن کنید، مانند پیراهن های زرق و برق دار پولک دوزی شده یا دارای گلدوزی های خاص.

راهنمای خرید اینترنتی پیراهن زنانه و دخترانه  

یکی از سوالات مهم قبل از دعوت به هر مهمانی یا مراسم این است که چه لباس مجلسی مناسب مهمانی من است و این که این لباس مجلسی یا پیراهن را چطور و از کجا بخرم ؟

بهترین پیشنهاد برای خرید لباس مجلسی خرید آنلاین از سایتهای معتبر است . در خرید اینترنتی از فروشگاههای اینترنتی لباس مدلهای جدید پیراهن و لباس مجلسی کوتاه و بلند و حریر، لمه ، آستین دار و پوشیده ، ساتن و گیپور و کار شده پولکی تابستانه و بهاره و غیره از برندهای مختلف خارجی و ایرانی یک جا جمع شده و میتوانید بدون پشت و گذار در خیابانها و اتلاف وقت بهترین مدلها را انتخاب کرده و با هم مقایسه کنید . نظرات کاربران را ببینید و از جنس و تنخور کار مطلع شوید و با ارزانترین قیمت لباس مناسب خود را تهیه کنید . قطعا در این زمینه بهترین سایت ، فروشگاه اینترنتی لباس پرو میباشد که علاوه بر موارد فوق برای خرید لباس مجلسی امکان پرو و پرداخت درب منزل و ارسال فوری و رایگان را نیز فراهم نموده است .