محصولات جدید!!

bahar99

همراهی فروشگاه اینترنتی پُرُوِ با مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

"جشنواره بهاره مجازی، همدلی مردم و اصناف" یک تلاش و همکاری ملی با مشارکت هماهنگ دولت، بخش خصوصی و مردم است که با هدف عبور از شرایط فعلی اقتصادی کشور ناشی از شیوع ویروس کرونا و حمایت از صنوف سنتی و مجازی طراحی شده است.

همه ساله در آستانه آغاز سال نو، نمایشگاه‏های بهاره به صورت عرضه مستقیم کالا در شهرهای مختلف کشور و در چند نقطه از تهران برگزار می‏شد. اما امسال با شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت موارد بهداشتی، برگزاری این جشنواره شکل دیگری به خود گرفته است. در حقیقت، با اجرای طرح "همدلی مردم با اصناف" همان نمایشگاه‏های بهاره اینبار به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد.

در این جشنواره بهاری مجازی که در بازه زمانی 23 تا 29 اسفند برگزار می‏شود، با استفاده از ظرفیت فروشگاه‏های اینترنتی موجود (از جمله بازارگاه‏ها ) این امکان برای اصنافی که دارای فروشگاه اینترنتی نیستند نیز فراهم شده تا بتوانند کالاهای خود را به شکل مستقیم یا غیر مستقیم به مصرف‏کنندگان عرضه کنند.

در این طرح، تمامی صنوف می‏توانند لیست کالاهای مورد ارائه خود را در وبسایت بازارگاه‏ها و فروشگاه‏های اینترنتی شرکت کننده در این طرح معرفی کنند. برخی از این بازارگاه‏ها و فروشگاه‏های اینترنتی امکان فروش مستقیم را برای این صنوف ارائه می‏کنند، به طوریکه خریداران میتوانند مستقیما با صنف ارائه کننده کالا تماس داشته و بدون واسطه کالای مورد نیاز خود را از وی خریداری کنند. در این حالت، بازارگاه یا فروشگاه اینترنتی صرفا بستر ارائه کالا و خدمت را به صنوف ارائه میکند. هم‏چنین امکان فروش غیر مستقیم نیز برای صنوف مختلف از طریق بازارگاه یا فروشگاه اینترنتی مشارکت کننده در طرح وجود دارد. در این حالت، کالای ارائه شده توسط صنف، در بستر بازارگاه یا فروشگاه اینترنتی ارائه شده و به واسطه آن به فروش خواهد رسید.

ما هم بعنوان یک استارت آپ که هدفمون همیشه کمک به کیفیت زندگی مردممون بوده و تو این راه سال سختی رو پشت سر گذاشتیم تصمیم گرفتیم به سهم خودمون با شرکت در این جشنواره یه نقش کوچیک در کم کردن بار مشکلات بوجود اومده از شیوع این ویروس رو داشته باشیم .

برای استفاده از خدمات جشنواره میتونید به سایت جشنواره مراجعه کنید و اونجا porove رو جستجو کنید و از این تسهیلات استفاده کنید:

- اگر تولید کننده یا فروشنده ی لباس هستید پُرُوِ به رایگان کالاهاتون رو در وبسایت نمایش میده و شما میتونید از این بستر لباسهاتون رو در طول مدت جشنواره به فروش برسونید.

- اگر خریدار هستید میتونید با کد bahar99 از طریق سایت جشنواره برای هر خریدتون 5 درصد تخفیف بیشتر بگیرید.

ضمنا تمامی خدمات ، قوانین و ارزشهای ما در ارایه ی بروز ترین البسه زنانه با بهترین قیمتها بصورت فوری و با امکان بازگشت کالا و پرو در محل بصورت استریل به قوت خودش و با بالاترین کیفیت پابرجاست.

همینطور میتونید در قرعه کشی بزرگ جشنواره شرکت کنید و برنده ی جوایز ارزنده اون باشید . اطلاعات بیشتر رو از لینک زیر دنبال کنید :

شرکت در قرعه کشی

براتون سالی پر از سلامتی آرزومندیم .