تی‌شرت نوعی لباس است که قسمت بالاتنه را پوشش می‌دهد، تی‌شرت‌ها به دلیل شکل ظاهری آنها که شبیه به حرف T در زبان انگلیسی است، به این نام، نامیده شده‌اند. به عبارت بهتر اگر جلوی آینه دستان خود را باز کنید در حالی که تی‌شرت به تن دارید، کاملا متوجه حرف T خواهید شد. این نوع لباس معمولا آستین کوتاه و یقه گرد می‌باشد.

خانم‌ها هم به دلیل تمایل به خاص بودن، همواره به دنبال خرید تی‌شرت‌های زیبا و جذاب هستند. معمولا طرح و شکل روی تی‌شرت‌های زنانه زیباتر از مدل‌های مردانه خواهد بود. این پوشش در سراسر دنیا مورد توجه زنان و مردان می‌باشد. در ایران خانم‌ها بیشتر برای زیر مانتو و یا به صورت تکی در خانه از آن استفاده می‌کنند.


نکات مهم در خرید تیشرت زنانه و مدلهای جدید 2021 :

  • قیمت اولین شرط در خرید هر پوشاکی است. عواملی چون جنس، کیفیت دوخت، ظاهر و.. بر روی قیمت این لباس اثرگذار هستند. شما عزیزان می‌توانید با توجه به بودجه و نیاز خود نسبت به خرید یک مدل زیبا و جذاب اقدام نمایید.
  • زیبایی هر پوشاکی جزو اولین فاکتورها برای خانم‌ها محسوب می‌شود. خصوصا لباس‌هایی که مختص بالاتنه می‌باشند. بنابراین حتما به زیبایی تی‌شرت توجه داشته باشید.
  • طرح و نقش موجود بر روی تی‌شرت هم بسیار مهم است. متاسفانه هجوم فرهنگی غرب تا جایی پیش رفته که بر روی تی‌شرت‌ها عکس‌ها و نوشته‌های غیراخلاقی حک شده است. پس حتما هنگام خرید به چاپ روی تی‌شرت توجه کنید و آگاهانه آن را انتخاب نمایید.
  • جنس تی‌شرت هم بسیار مهم است، اگر در فصل تابستان قرار دارید، باید به سراغ تی‌شرت‌های نخی آزاد بروید که خیلی هنگام پوشیدن آنها احساس گرما نکنید. اگر هم در فصل سرما هستید، انتخاب تی‌شرت‌هایی با جنس ضخیم بهترین گزینه خواهد بود.
  • رنگ تی‌شرت هم جزو نکات مهمی است که هنگام خرید باید به آن دقت کنید. به سراغ رنگ‌های شاد و زیبا بروید. رنگ‌های روشن علاوه بر اینکه گرما را جذب نمی‌کنند، زیبایی خاصی به استایل شما خواهند بخشید. البته انتخاب رنگ کاملا سلیقه‌ای است و این شما عزیزان هستید که با توجه به سلیقه‌ی خود، تی‌سرت مورد علاقه‌تان را انتخاب می‌کنید.
  • سعی کنید قبل از خرید تی‌شرت آن را بپوشید تا از فیت بودن آن مطمئن شوید. منظور از فیت بودن یعنی دقیقا سایز اندامتان باشد، نه تنگ و نه گشاد، چون در هر دو صورت هنگام استفاده راحت نخواهید بود.


در ادامه شما را با مدلهای جدید تیشرت زنانه و دخترانه که امسال ترند هستند را معرفی مینماییم :

مدلهای تیشرت آستین سه ربع دخترانه و زنانه :

تیشرت زنانه و دخترانه 1


تیشرت زنانه و دخترانه 2

تی شرت زنانه و دخترانه 3

تی شرت زنانه و دخترانه 4

تی شرت زنانه و دخترانه 5

تی شرت زنانه و دخترانه 6


مدلهای تیشرت لانگ دخترانه و زنانه :


تی شرت زنانه و دخترانه 7

تی شرت زنانه و دخترانه 8

تی شرت زنانه و دخترانه 9

تی شرت زنانه و دخترانه 10

تی شرت زنانه و دخترانه 11

تی شرت زنانه و دخترانه 12

تی شرت زنانه و دخترانه 13

تی شرت زنانه و دخترانه 14


مدلهای تیشرت نیم تنه دخترانه و زنانه :

تی شرت زنانه و دخترانه 15

تی شرت زنانه و دخترانه 16

تی شرت زنانه و دخترانه 17

تی شرت زنانه و دخترانه 18

تی شرت زنانه و دخترانه 19

تی شرت زنانه و دخترانه 20

تی شرت زنانه و دخترانه 21

تی شرت زنانه و دخترانه 22

مدلهای تیشرت فانتزی دخترانه و زنانه :

تی شرت زنانه و دخترانه 23

تی شرت زنانه و دخترانه 24

تی شرت زنانه و دخترانه 25

تی شرت زنانه و دخترانه 26

تی شرت زنانه و دخترانه 27

تی شرت زنانه و دخترانه 28

تی شرت زنانه و دخترانه 29

تی شرت زنانه و دخترانه 30برای دیدن مدلهای بیشتر و قیمت مدلهای جدید به دسته بندی خرید تیشرت زنانه سر بزنید .