نکات مربوط به سرهمی و اُوِرال: 

  1. بهترین کفش ها برای پوشیدن با سرهمی کفش های پاشنه بلند و صندل در تابستان است مگر این که جنس سرهمی شما از جنس های اسپرت تر مثل جین و کتان باشد که میتوانید با کتانی مناسب ست کنید .
  2. از انواع کمر بند های طلایی و نقره و حتی کمر بند هایی از جنس خود پارچه برای مجالس استفاده کنید برای جامپ سوییت زیر مانتو بهتر است از کمر بند استفاده نشود که ظاهر شما در کل ساده تر و یک دست تر به نظر بیاید .
  3. برای خانم های قد بلند پوشیدن لباس های جین سرهمی با پاچه های جذب و برای خانم های با قد متوسط شلوار دمپا و برای قد کوتاه ها با پاچه راستی سایز معمول توصیه میشود .
  4. برای خانم های با اضافه وزن یا قد کوتاه انتخاب لباس اورال یا سرهیم طرح دار پیشنهاد مناسبی نیست و بهتر است از مدل ها و طرح پارچه ساده با رنگ های سرد و یا مشکی استفاده کنند .
  5. بهتر است به عنوان مانتویی که از روی جامپ سوییت یا سرهمی میپوشید یک مانتو ساده ونخی استفاده کنید ، اگر هم سرهمی هم مانتوی روی آن از پارچه های طرح درا به همراه اکسسوار زیاد استفاده کنید نهایتا یک تیپ شلخته شلوغ نصیبتان خواهد شد .
  6. بهتر است از شال های بلند و روسری هایی با عرض زیاد که ترند سال های اخیرند در کنار این استایل استفاده کنید و حتما خودتان بهتر میدانید بهتر است در میان شال – مانتو – سرهمی فقط یکی از آنها طرح دار و بقیه ساده باشند .
  7. یکی از ترند های دیگر امسال این است که به همراه جامپ سوییت یا شلورا بندی از تی شرت های اسپورت ساده تک رنگ یا لباس های مردانه استفاده شود البته دختر خانم ها ی جوان همچنان میتوانند از بلوز های گل گلی یا خال خالی دخترانه از زیر سرهمی ترجیحا جین خود استفاده کنند .


مدل سرهمی دخترانه

مدل سرهمی مجلسی

مدل سرهمی اسپرت

سرهمی زنانه

سرهمی نخی

برای دیدن قیمتها و مدلهای بیشتر به دسته بندی خرید سَرِهَمی زنانه مراجعه فرمایید .


راهنمای خرید سرهمی دخترانه :

شما میتوانید با مراجعه به سایت فروش لباس زنانه پُروِ  تا 5 کالا اعم از انواع لگ و ساپورت ورزشی را انتخاب کرده تا برای پرو بصورت فوری و رایگان به آدرس شما در تهران ارسال گردد  بعد از انتخاب درب منزل پرداخت و خریداری نمایید . ضمنا در شهرهای دیگر امکان عودت و تعویض کالا بعد از خرید وجود دارد .