چالش مهم این روزها در خرید انواع لباس و خصوصا شال و روسری ، سر زدن به مراکز خرید یا مزونها و فروشگاههای سطح شهر است که با وجود بیماری کرونا ، کاری پر ریسک به نظر میرسد .

در خرید شال و روسری با توجه به تنوع نقش و کیفیت در تولید و طراحی این کالاها حتما لازم است تا از نزدیک مدلها را ببینیم و لمس کنیم تا خریدی مطمئن داشته باشیم .

همه ی ما میدانیم که در شرایط موجود بهترین روش برای خرید انواع لباس ، قطعا خرید اینترنتی میباشد اما ترس از عدم تطابق عکس کالا با اصل آن و یا اندازه نبودن و ده ها مشکل دیگر باعث شده که همچنان افراد زیادی به شیوه سنتی و با مراجعه به مراکز خرید اقدام به خرید اقلام مورد نیاز خود کنند .

۴۰ مدل شال مجلسی شیک زنانه و دخترانه | ستاره

اما در این میان فروشگاه اینترنتی لباس زنانه پُرُوِ با راه اندازی سرویس پرو در محل روشی امن و سریع و ارزان را برای مشتریان خود فراهم آورده است .

بطور نمونه برای خرید شال مجلسی میتوانید به دسته بندی مربوطه در سایت خرید لباس پُرُوِ سر بزنید و جدیدترین مدلهای شال و روسری را از طراحان و برندهای مختلف به همراه تمام عکسها و توضیحات و همینطور قیمت ببینید .

شما میتوانید تا 5 مدل شال مجلسی را به سبد خرید خود اضافه کنید تا بطور فوری و رایگان برای پرو به آدرس شما در تهران ارسال شود .همینطور برای پرو بیش از 5 کالا میتوانید از سرویس پروموبیل یعنی بوتیک سیار پُرُوِ استفاده کنید و تا 170 مدل از جدیدترین محصولات این فروشگاه را برای پرو به آدرس خود بیاورید .

رزرو پروموبیل

به این ترتیب شما میتوانید به دور از کرونا و اتلاف وقت جدیدترین مدلها را در منزل ببینید و امتحان کنید و از بین کارها مدل مناسب را انتخاب کرده و مبلغ آن را به نماینده پُرُوِ پرداخت نمایید .


برای شهرهای دیگر غیر از تهران نیز تا 24 ساعت پس از دریافت کالا امکان عودت بی قید و شرط ان وجود دارد و به این شکل میتوانید مطمئن ترین روش برای خرید شال مجلسی و سایر لباس و کیف و کفش زنانه را تجربه کنید  .


برای دیدن مدلهای شال و روسری مجلسی به دسته بندی خرید شال و روسری مراجعه بفرمایید .