انواع پارچه :

پارچه کرپ ، پارچه فاستونی ، پارچه لنین ، پارچه ابرو بادی مخصوص مانتو اسپرت تابستانی ، پارچه وسکوز ، پارچه فیونا ، پارچه فاستونی ترک ، پارچه ساتن و …

شستن پارچه
پارچه استات : برای شستن پارچه های استات حتما از طریق خشک شویی اقدام کنید مگر اینکه در پشت پارچه قید شده باشد که قابل شست و شو با دست می باشد .

پارچه کتان
نخ یا کتان : این نوع پارچه ها به دلیل الیاف محکمی که دارند می توانند درجات بالای دمای آب را تحمل کنند . این نوع لباس ها را بعد از شستن در ماشین لباسشویی و هنگامیکه هنوز رطوبت دارند اتو کنید تا بتوانید نتیجه بهتری دریافت کنید.

سایت سی مد نحوه شستن لباس

پارچه لنین
لینن : این نوع لباس ها هم با دست و هم ماشین لباسشویی قابل شستن هستند و برای از بین بردن لکه های آنها در صورتیکه رنگ خودشان سفید هست میتوانید از طریق مایع های سفید کننده لکه گیری نمایید.


نحوه شست و شوی لباس با انواع پارچه
پارچه های کشی : لباس های کشی را با دست بشویید و از آب گرم و شوینده ای ملایم استفاده کنید یا آن ها را در لباسشویی با درجه مخصوص الیاف مصنوعی بشویید.


پارچه ابریشم : پارچه های ابریشمی را باید با دست و آب گرم و صابون به آرامی بشویید و یا اینکه آنها را خشک شویی کنید .

تولیدی مانتو اداری در تهران


پارچه پشم : لباس های پشمی را باید با دست و آب سرد بشویید یا اینکه به روش خشک شویی تمیز کنید ، به هیچ وجه آنها را با آب گرم نشویید چون الیاف پشم جمع می شود .


چرم : برای تمیز کردن لباس های چرمی باید با پارچه مرطوب و لطیف گرد و غبارهای روی پارچه را تمیز کنید و برای از بین بردن لکه هایی که با استفاده از این روش از بین نرفته اند از محصولات تخصصی پاک کننده چرم استفاده کنید .


پارچه جیر : در ابتدا با استفاده از برس مخصوص جیر لکه ها و گرد و غبارهای روی پارچه را تمیز کنید و سپس از محصولات تخصصی و مخصوص استفاده کنید .


پارچه جین : بهترین راهی که میتوان عمر لباس های جین را افزایش داد کاهش تعداد دفعات شست و شوی آنهاست اما در صورتیکه این لباس ها به شستن نیاز داشته باشند آنها را برعکس کرده و با استفاده از آب سرد و با دست بشویید .

شستن لباس با دست سایت سی مد

قیمت مانتو فرم ارزان تهران،کلاه مهمانداری،لباس اداری،لباس فرم،لباس فرم اداری،لباس فرم تهران،مانتو اداری،مانتو اداری ارزان قیمت،مانتو اداری تهران،مانتو اداری میدان فاطمی،مانتو شلوار اداری،مانتو شلوار فرم،مانتو شلوار فرم بانوان،مانتو فرم اداری ارزان قیمت،مانتو فرم سی مد،مانتو و شلوار فرم،مانتوفرم،مقنعه فرم 

شستن لباس با دست
شستن لباس با دست : اگر در تگ مراقبت از لباس نوع خاصی از شوینده ذکر شده حتما از ان استفاده کنید اما اگر چیزی مشخص نشده باشد از یک پودر رختشویی ملایم یا مایع ظرفشویی استفاده کنید ، با توجه به اینکه فشار مستقیم آب به لباس ضربه میزند ابتدا سینک را پر از آب کنید و مواد شوینده را به آن اضافه کنید سپس لباس ها را درون سینک بریزید تا خیسانده شود .