پیراهن های بلند با پارچه های گلدار

پارچه های گلدار به خاطر شادابی و تنوع رنگ و طرحی که توش هست، میتونن لباس رو خیلی از سادگی در بیارن و باعث بشن لباس خیلی بیشتر جلب توجه کنه و زیبا به نظر برسه. پیراهن ها رو میتونین با مدل های مختلف در بالاتنه و پایین تنه طراحی کنین و بدوزین. پیراهن های بلند برای افرادی که به مساله پوشش و حجاب حساسند بسیار مناسب و زیباست.

چه روسری یا شالی برای ست کردن با لباس های گلدار مناسبه؟

لباس های گلدار چون به اندازه ی کافی توی پارچشون از رنگ و طرح های مختلف استفاده شده ، خیلی مهمه که شال و روسری ای که باهاش ست می کنین ساده باشه و هیج طرحی روی اون نباشه. چون لباس رو شلوغ تر می کنه و ترکیب قشنگی رو بهمون نمیده. پس بهتره شال و روسری ساده رو انتخاب کنین و رنگ اون رو از یکی از رنگ های داخل پارچه لباس انتخاب کنین که هارمونی بیشتری رو ایجاد کنه.

کت و پیراهن های بلند گلدار

میتونین لباستون رو با رو پوش های دیگه ای هم مثل کت یا مانتو بلند ست کنید ولی این هم مثل شال و روسریتون که بالا توضیح دادم، باید پارچه ی ساده ای داشته باشه که طرح های اون با طرح پارچه گلدارتون تداخلی نداشته باشه. ولی حتما لازم نیست رنگ شال و کتتون یکی باشه. میتونه رنگ های متفاوتی داشته باشه ولی بهتره از همون رنگ هایی که توی پارچه گل دار استفاده شده ، انتخاب بشه که ست با ترکیب رنگ شیکی رو بهتون بده.